Yurtbay Seramik Marble Serisi Mermer Görünümlü Seramik Modeli

Yurtbay Seramik Marble serisi mermer görünümlü seramik modeli, günümüzün en çok tercih edilen mermer dokulu seramik modellerinden biridir. Marble modelinin sahip olduğu pek çok farklı model içi tasarım bulunmaktadır. Bu tasarımlar arasından banyolarınızı, iş yerlerinizi şenlendirecek ve ortamlarınıza şıklık, zarafet katacak model kombinasyonları yaratabilirsiniz. Pek çok farklı ürün grubu içerisinden tüm Türkiye ve hatta tüm Dünya tarafından en çok tercih edilen Marble, ortamlarında mermer görünümünü tercih etmek isteyen herkes içindir. Yurtbay Seramik’in en son üretim işlemleriyle ve gelişmiş teknolojileriyle öncü, doğadan ilham alan tasarımlarının birleşimi sonucu ortaya çıkmıştır. Gelin, mermer görünümlü seramik neden çokça tercih edilmekte ve Marble mermer görünümlü seramik modeli neden bütün sektör için adeta bir bayrak taşıyıcı, öğrenelim.

İlginizi Çekebilir: Mermer Görünümlü Seramik Nerelerde Kullanılır?Marble Serisi Mermer Görünümlü Seramik
Marble serisi mermer görünümlü seramik modeli, günümüzün tüm dekorasyon trendlerini bünyesinde barındırmakta. Tüm dünyada sıkça tercih edilen mermer dokulu seramik modelleri arasından hızlıca sıyrılan ve en popüler seramik çeşitlerinden olan Marble serisi, evinde veya iş yerinde seramik döşemek isteyen herkesin incelemesi gereken modellerdendir. Fayans kaplatacağınız bölge ister bir banyo, ister bir hamam veya bir otelin, iş yerinin hol, giriş kısmı olsun; Marble serisi her zaman uygun bir çözüm. Pek çok farklı ebatta, kendi içinde farklı tasarımda bulabileceğiniz Marble modeli, evinde mermer görünümünü tercih eden herkesin bir numaralı tercihidir. Eğer Marble seramik modeli hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz hem Marble Serisi mermer dokulu seramik sayfasını inceleyebilir, hem de Türkiye çapındaki pek çok Yurtbay Seramik bayiisinde bizzat deneyimleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: En Çok Tercih Edilen Banyo Seramik Modelleri

Mermer Dokulu Seramik Neden Sıkça Tercih Edilir? Mermerden Farkı Nedir?
Mermer dokulu seramik çeşitleri, gerçek mermere kıyasla pek çok avantaja sahiptir. Bunlar hem seramiğin doğal olarak sahip olduğu avantajlardır, hem de mermer malzemenin ev veya ofis içi kullanım için hem çok pahalı, hem de zahmetli oluşundandır. Mermer, oldukça ağır ve zor işlenen bir malzemedir. Pahalı oluşuyla da düşük bütçelerle ev veya ofis, iş yeri dekorasyonuna girişen kişiler için oldukça maliyetlidir. Mermer yerine mermer görünümlü seramik kullanacak olursanız elde edeceğiniz pek çok avantaj bulunmaktadır. Bunlar kısaca özetlemek gerekirse şöyledir:

  1. Mermer dokulu seramik sayesinde evinizde mermer şıklığını yaşayabilirsiniz.
  2. Banyolarda, mutfaklarda mermer kullanmak hem maliyetli hem de zahmetli olacaktır.
  3. Seramik kullanarak mermerin maliyetinden ve zahmetinden kurtulabilirsiniz. Seramik kaplama uygulamasında bir problem yaşandığında veya seramik uygulaması yapılan yer kırıldığında tek yapmanız gereken yeni bir paket seramik satın almaktır.
  4. Banyo seramik çeşitleri arasından mermer görünümünü tercih ettiğinizde, seramiklerin tüm özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Seramik ısıya, toza, neme ve suya karşı tamamen dirençli bir malzemedir.

Bu gibi nedenlerle mermer görünümlü seramik modelleri Yurtbay Seramik’in en çok satan tasarımlarındandır. Banyoda seramik kullanımı açısından da oldukça şık, uygun seçeneklerdir.

İlginizi Çekebilir: Banyo Seramik KullanımıDaha Fazla Mermer Görünümlü Seramik Modeli İnceleyin
Yurtbay Seramik Ürün Kataloğu aracılığıyla pek çok farklı mermer dokulu seramik modeli inceleyebilir, evlerinize şıklık ve zarafet katabilirsiniz. Tarihin ilk günlerinden beri popüler bir yapı malzemesi olan mermeri, aynı şekilde insanlık tarihinin en büyük dekorasyon trendi olan seramik ile buluşturan Yurtbay Seramik, sizlere pek çok farklı ürün sunmakta. Bu ürünler arasında en beğendiğinizi, zevklerinize en çok hitap edeni seçerek kolaylıkla evlerinizde ve iş yerlerinizde uygulayabilirsiniz. Seramik uygulaması yapılan bölgelerin metrekare hesabı ve seramik ölçüsü hakkında da yazılarımızdan faydalanabilirsiniz. Umarız bu yazımız hem Marble serisi hem de genel olarak tüm mermer görünümlü seramik modelleri için aydınlatıcı olmuştur. Bizimle iletişime geçerek aklınızdaki diğer tüm sorulara da cevaplar bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Seramik Seçim Rehberi

Protection of Personal Data

KİŞİSEL VERİLERİNİN İŞLENMESİ, SAKLANMASI, KULLANILMASI VE PAYLAŞILMASINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME METNİ

Sayın kullanıcı,

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verilerinize ilişkin hak ve yetkileriniz hakkında bilgi sahibi olmak için işbu metni okumanızı, saklamanızı ve okuyup anladıktan sonra aşağıdaki onay metnini de dikkatlice okuyarak onaylamanızı, onay vermek istemediğiniz hususları çizmenizi ve aşağıda boş bırakılan şerh kısmında itiraz ettiğiniz kısımları belirtmenizi rica ederiz.

1. Kişisel veri nedir?

Kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgi kişisel veriyi oluşturmaktadır. Adınız, soyadınız, e-posta adresiniz, telefon numaranız, adresiniz, ünvanınız, mesleğiniz gibi kimliğinizi ortaya koyan ve diğer insanlardan ayırt edilebilmenizi sağlayan her türlü bilgi kişisel verinizi oluşturmaktadır.

2. Özel nitelikli veri nedir?

Kişilerin ırkı, etnik kökeni, siyasi düşüncesi, felsefi inancı, dini, mezhebi veya diğer inançları, kılık ve kıyafeti, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlığı, cinsel hayatı, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili verileri ile biyometrik ve genetik verileri özel nitelikli kişisel veridir. Özel nitelikli kişisel verilerin, ilgilinin açık rızası olmaksızın işlenmesi yasaktır.

3. Hangi kişisel veya özel nitelikli verileriniz işlenmektedir?

Aşağıda sayılanlarla sınırlı olmamak ve mevzuattan kaynaklanan gereklilikler doğrultusunda, aşağıdaki tabloda yer verilen verileriniz şirketimiz nezdinde işlenebilmektedir.

Veri Kategorisi Veri Türleri
Kimlik Verisi Ad, soyadı
İletişim Verisi Telefon numarası, adres bilgisi, e-posta adresi.
Diğer Ünvanı, mesleği

4. Veri sorumlusu kimdir?

Veri sorumlusu kişisel verilerin işleme amaçlarını ve vasıtalarını belirleyen, veri kayıt sisteminin kurulmasından ve yönetilmesinden sorumlu olan gerçek veya tüzel kişiyi ifade etmektedir. Ticari ilişki sebebiyle işlenecek kişisel verilerinizle ilgili veri sorumlusu Çaycuma Vergi Dairesine kayıtlı 9860025813 Vergi numaralı, 0986002581300013 Mersis numaralı ve Lavanta Sok. No: 2 Hasanpaşa Kadıköy Merkez adresine faaliyet gösteren Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş.’dir.

5. Kişisel verileriniz nasıl ve hangi esaslarla işlenir?

Kişisel verilerinizin işlenmesinde 6698 sayılı Kanun’a ve diğer kanunlarda öngörülen usul ve esaslar dikkate alınmaktadır. Kişisel verilerinizi Türk Borçlar Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Türk Ceza Kanunu, Vergi Usul Kanunu gibi mevzuattan doğan ve tacir olmamızdan kaynaklı yetki ve yükümlülüklerimiz çerçevesinde, güvenlik, veri analizi ve hizmet kalitemizin geliştirilmesi amacıyla, hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun, belirli, açık, meşru amaçlar için ve onayınız çerçevesinde işlemekteyiz. Kişisel verileriniz, ticari akdinizin devamı süresince sizlerden ve üçüncü kişilerden temin ettiğimiz bilgi ve belgeler elektronik ortamda tutulan veri tabanına işlenmek suretiyle muhafaza edilmektedir. IT birimimiz, kişisel verilerinizin minimum sayıda kişinin erişimine açık tutulması ve üçüncü kişilerce ele geçirilmesinin önlenebilmesi için azami çaba göstermektedir.

6. Kişisel verileriniz ne kadar süre ile muhafaza edilecektir?

Kişisel verileriniz Türk Borçlar Kanunu, Türk Ticaret Kanunu ve Vergi Usul Kanunu ile diğer kanunların tacir sıfatıyla Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş.’yi sorumlu tuttuğu süreler dikkate alınarak, yasalarca öngörülen azami süre ile muhafaza edilecektir.

7. Açık rızanın bulunmadığı durumlarda da kişisel verilerin işlenmesi mümkün müdür, kişisel veriler açık rızanın bulunmadığı hangi durumlarda işlenebilir?

Kişisel veriler kural olarak ilgili kişinin açık rızası olmaksızın işlenemez. Ancak kanunda sayılan şartlardan birinin varlığı hâlinde, ilgili kişinin açık rızası aranmaksızın kişisel verilerinin işlenmesi mümkündür. Bu şartlar şu şekilde sıralanabilir:

a) Kanunlarda açıkça öngörülmesi.

b) Fiili imkânsızlık nedeniyle rızasını açıklayamayacak durumda bulunan veya rızasına hukuki geçerlilik tanınmayan kişinin kendisinin ya da bir başkasının hayatı veya beden bütünlüğünün korunması için zorunlu olması.

c) Bir sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla, sözleşmenin taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması.

ç) Veri sorumlusunun hukuki yükümlülüğünü yerine getirebilmesi için zorunlu olması.

d) İlgili kişinin kendisi tarafından alenileştirilmiş olması.

e) Bir hakkın tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin zorunlu olması.

f) İlgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması.

8. Kişisel verileriniz hangi durumlarda, ne zaman silinir?

Yukarıda açıkladığımız şartlara uygun olarak işlenmiş olmasına rağmen, kişisel verilerinizin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması hâlinde, kişisel veriler resen veya tarafınızın talebi üzerine veri sorumlusu olan Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş. tarafından silinir, yok edilir veya anonim hâle getirilir. Anonim hale getirme; kişisel verilerin, başka verilerle eşleştirilerek dahi hiçbir surette kimliği belirli veya belirlenebilir bir gerçek kişiyle ilişkilendirilemeyecek hâle getirilmesini ifade etmektedir.

9. Kişisel verileriniz üçüncü kişilere hangi durumlarda aktarılır?

Kişisel verileriniz yasal olarak ancak tarafınızın açık rızası çerçevesinde üçüncü kişilere aktarılabilir. Kişisel verileriniz, hiçbir suretle herhangi bir ticari amaç doğrultusunda üçüncü kurum veya kişilere aktarılmayacaktır. Ancak başka firmalardan temin edilen hosting, veri güvenliği, depolama, veri analizi, çağrı merkezi vs hizmetler dolayısıyla kişisel verileriniz dolaylı şekilde üçüncü kişilerin erişimine açık hale gelebilecektir.

Ayrıca, işbu metnin 7. maddesinde sayılan ve açık rızanız bulunmasa dahi kanunen işlenmesi mümkün kişisel verileriniz de yine açık rızanız bulunmaksızın üçüncü kişilerle paylaşılabilir.

10. Kişisel verileriniz yurtdışına nasıl aktarılır?

Kişisel verileriniz, tarafınızın açık rıza göstermesi durumunda yurtdışına aktarılabilir.

Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş. olarak, merkezi yurtdışında bulunan firmalardan sunucu, domain, hosting, IT, depolama, veri güvenliği yazılımı, iş geliştirme, veri analizi, güvenlik, organizasyon gibi hizmetlerin alınması sebebiyle, meşru amaç ve gereksinimlerin mevcudiyeti halinde kişisel verilerinizin yurtdışında bulunan üçüncü kişilerle paylaşılmasına ihtiyaç duyabiliriz.

Kişisel verilerinizin yurtdışına aktarılacak olması durumunda, kişisel verilerinizin aktarılacağı yabancı ülkede yeterli korumanın bulunup bulunmadığı ve ülke bazında yeterli koruma mevcut değilse dahi yurtdışında kişisel verilerinizin aktarılacağı kurum tarafından kişisel verilerinizin yeterli seviyede korunması hususunda gerekli önlemlerin alınıp alınamayacağı tarafımızca mutlaka denetlenecek ve kişisel verilerinizin yeterli seviyede korunamayacağı yönünde bir şüphe oluştuğu takdirde kişisel verileriniz yurtdışına aktarılmayacaktır.

11. Kişisel verilerinizin korunması ile ilgili haklarınız nelerdir? Merak ettiğiniz hususları ve bu çerçevedeki haklarınızı nasıl öğrenebilirsiniz?

Kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini, kişisel verilerinizin hangi amaçla ve nasıl işlendiğini, kişisel verilerinizin nasıl kullanıldığını, kişisel verilerinizin yurt içinde ya da yurtdışında kimlere aktarıldığını Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş.’ye [email protected] adresine e-posta göndermek suretiyle sorabilirsiniz. Kişisel verileriniz eksik veya yanlış işlenmiş ise aynı adrese göndereceğiniz e-posta ile bunların düzeltilmesini ya da kişisel verilerinizin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkmış olması halinde kişisel verilerinizin silinmesini isteyebilir; kişisel verilerinizin yok edildiğinin ya da düzeltildiğinin kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişilere de bildirilmesini talep edebilirsiniz. İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle tarafınız aleyhine bir sonuç hasıl olursa bu sonucun ortaya çıkmasına itiraz edilebilirsiniz. Kişisel verilerinizin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız halinde zararınızın giderilmesini talep etme hakkına da sahipsiniz. Belirtilen e-posta adresine göndermiş olduğunuz soru ve talepleriniz hakkında değerlendirme yapılarak en geç 30 gün içerisinde sizlere başvuru sonucunuz ve gerekçesi hakkında bilgilendirme yapılacaktır. Başvurunuzun reddedilmesi, verilen cevabın yetersiz bulunması veya süresinde başvuruya cevap verilmemesi hâllerinde; veri sorumlusu Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş.’nin cevabını öğrendiğiniz tarihten itibaren otuz ve herhâlde başvuru tarihinden itibaren altmış gün içinde Kişisel Verileri Koruma Kurulu’na şikâyette de bulunabilirsiniz.

KİŞİSEL VERİLERİNİN İŞLENMESİ, SAKLANMASI, KULLANILMASI VE PAYLAŞILMASINA İLİŞKİN ONAY METNİ

Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş.’nin, Yurtbay Seramik Kişisel Verilerin İşlenmesi, Saklanması Kullanılması ve Paylaşılmasına İlişkin Bilgilendirme Metni başlıklı metinde yer verilen usul ve esaslarda işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına, yasalarca öngörülen azami süreyle muhafaza edilmesine, ticari amaçlı olarak hiçbir şekilde hiçbir kişi ya da kurumla paylaşılmaması ve ticarileştirilmemesi kaydıyla, domain, veri güvenliği, veri analizi, iş geliştirme, depolama, güvenlik gibi sebeplerle hizmet alınan yurtiçinde ya da yurtdışında mukim firmalarca dolaylı şekilde paylaşılmasına rıza gösterdiğimi kabul ve beyan ederim.

Kişisel verilerimin işlenmesi, saklanması, kullanılması ve paylaşılmasına ilişkin onay veriyorum.