LITTLE CEMENT & ROOF LITTLE CEMENT & ROOF

Tasarım olanaklarını sonsuz bir varyasyona taşıyan kombin: Little Cement & Roof

 

Her mekânın bir hafızası, ruhu ve kişiye hissettirdikleri vardır. Mekâna adım attığınız an bu duyguyla dolar zihniniz. Mekândaki aksesuar, eşya ya da döşeme seçimi kişide değişik duygular uyandırır. Bazen karışık ve keyifsiz, bazen sade ve şık, bazen aykırı ve cesaret veren bir duygu uyanır içinizde ve daha niceleri...

 

Peki bir mekânda ne ararız, daha doğrusu tasarlamaktan korkmadığımız bizlerin imzasını taşıyacak olan bir mekânda en çok neyi görmek isteriz? Bu sorunun yıllardır peşinde olan birçok tasarımcı, stilist, sanatçı ya da zanaatkâr hâlâ tam olarak belki de bu sorunun cevabı bulamadılar. Tasarım belki de bizim kişiliğimizi anlamlandırmaya ve bu dünyayla ilişkilendirmeye çalıştığımız eşsiz renkli bir yol haritası.

 

Farklı düşüncelerle çevrili bu alanda Little Cement & Roof, sade ve minimal dünyasında bireye özgü çözümler sunuyor.  6x25 ebatında taş dokulu Little Cement ve 15x90 ebatında ahşap dokulu Roof tasarımındaki sade şıklığı ile zihnimizde bütün güzel duyguları canlandırmak için sizleri bekliyor.

  • Duvar
  • Duvar
  • Yer & Duvar 15x90 Roof Beyaz Mat 15x90 Roof Beyaz Mat

Detaylı Ürün Arama