CUBE & STAMP CUBE & STAMP

Minimal Dünyanın İçindeki Yeni Trend: Cube & Stamp

 

Yeni moda akımları ve değişen ihtiyaçlarla beraber multi fonksiyonel ve keyifli mekânlar tasarlamaya çalışıyor, zamanın ötesinde trend olabilecek, güncelliğini yitirmeden aynı keyifle kullanabileceğimiz yeni ürünler arıyoruz. İhtiyaçların değişmesiyle trendlerin hızla değiştiğini fark ediyoruz. Geçmişle bugünü harmanlayan endüstriyel ihtiyaçlara şık ve pratik dokunuşlar yapan yapı ürünlerinin farklı malzemelerin yerini aldığını görüyoruz.

 

Bu sebeplerle artık birbirini tamamlayan özgün çözümler sunan kombinler, hayatımızda sıklıkla yer almaya başladı. Yaşamın içindeki frekanslar ve seslerin çoğalmasıyla ferah, huzur veren, sakin mekân tasarımları hayatımıza daha çok dahil olmaya başladı. Teknolojinin gelişmesiyle de ileri teknoloji kullanılarak farklı malzemelerin yerini alabilen şahane tasarımlı karolar üretilmeye başlandı.

 

Cube & Stamp kombinin de tam olarak yukarıda bahsettiğimiz estetiği, tasarım sadeliğini ve huzuru çağıran stili yakalıyoruz. Birbirini tamamlayan, estetik çözümleri, multi fonksiyonellik özelliği ve Yurtbay Seramik’in tasarım yaklaşımıyla harmanlanan bu iki seri, mekânları ferah, şık ve huzurlu bir alana çeviriyor. Stamp serisinin 20x20 ebadı ile ister duvarda olsun ister yerde, estetik çözümlere cevap verdiğini görürken Cube serisinin duvarda inci beyazı ve siyah renk seçenekleriyle sıra dışı tarzını hissettirdiğinizi görüyoruz. 

  • Duvar
  • Yer & Duvar 20x20 Stamp Siyah Mat 20x20 Stamp Siyah Mat

Detaylı Ürün Arama