AMAZON & PRIZMA AMAZON & PRIZMA

Konsept mekanlar için yepyeni bir kombin önerisi: Amazon & Prizma

 

Günümüzün ihtiyaçlarının farklılaşmasıyla birlikte tasarım anlayışı ihtiyaçlar ve beklentiler doğrultusunda çağın getirdiği mimari konsept anlayışıyla değişmeye devam ediyor. Mekân, bir bütün olarak ele alınırken konsept içindeki bütünsellik ve işlevsellik arayışı geçmiş yıllara göre daha önemsenmekle beraber keşfedilmeyeni bulma arzusu tasarımın ve sanatın içindeki dinamikliği, özgünlüğü tüm tasarım süreçlerinde destekliyor, besliyor.

 

Farklı duygu ve öncü bakış açılarının harmanlanmasıyla yola çıkan Amazon serisi, maskülen duruşu, doğal taş dokusu ve 30x60, 60x120 ebat seçenekleriyle şık mekânlar tasarlamak için uyumlu ve oldukça iddialı. Uygulandığı mekâna şık ve özgün bir doku katan Amazon serisi farklı dokuda ve ebatta birçok seri ile uyumlu. Amazon serisinin tasarımından gelen şıklık aykırı doku ve ebatlardaki serilerle bile mekâna ferah, şık bir hava katıyor, tıpkı Amazon ve Prizma kombininde olduğu gibi.

 

Prizmanın 20x20 ebatı minimal duruşu ile bir araya geldiğinde bambaşka bir konseptle karşımıza çıkan Amazon serisi, alışılmış tasarım anlayışının dışında konsept çalışmalarının da zengin ve uyumlu durabileceğini gösteriyor, farklılık arayışının içindeki keşfetme duygusunu harekete geçiriyor. Çağdaş ve trend duruşuyla şık bir kombin seçeneği olarak karşımıza çıkan Amazon ve Prizma ikilisi farklı döşeme seçenekleri, aksesuar ve mobilya seçimleriyle tamamen özgün ve öncü bir tasarım şıklığı sunuyor.

 

 

  • Yer & Duvar 60x120 Amazon Kemik Polish Rektifiyeli 60x120 Amazon Kemik Polish Rektifiyeli
  • Yer & Duvar 20x20 Prizma Gri Mat 20x20 Prizma Gri Mat

Detaylı Ürün Arama