Ofisiniz İçin Estetik Seramik Çeşitleri

Ofislerinizde iş yerlerinizde endüstriyel alanlarınızda kullanabileceğiniz pek çok farklı seramik çeşitleri bulunmaktadır. Bu seramik çeşitleri arasından ortamınızın gerektirdiği koşullara uygun estetik tasarıma sahip seramikler seçmeniz ortamlarınızın ambiyansının yükselmesine her görenin hayran kalacağı mekanlar yaratmanıza yardımcı olacaktır. 2020’ye girdiğimiz şu günlerde, pek çok yeni tasarımda seramik modeline ulaşabilir, kendinize uygun bir şekilde alanlarınızı dekore edebilirsiniz. Biz de bu yazımızda ofisleriniz, resepsiyon alanlarınız ve otel odalarınızda; kısacası tüm ortak kullanım alanlarınızda oldukça şık bir şekilde dekorasyon sağlayabileceğiniz seramik çeşitleri ve seramik özellikleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

İlginizi Çekebilir: Ofis Dekorasyonlarında En Çok Tercih Edilen Seramik Modelleri

Seramik Çeşitleri Arasından Kendinize Uygununu Seçin

Seramik çeşitleri, birbirlerinden temel farklılıklarla ayrılırlar. Ofisler için önerilen ofis zemin seramik modelleri, genellikle mat yapıda seramiklerdir. Mat seramik, kaymayı engeller, kolayca temizlenir ve üzerindeki katmanlar aşınmaya karşı çok dayanıklıdır. Duvarlar için kullanılan parlak seramik çeşitleri, ortamların aydınlık olmasını sağlarlar. Işığı yansıtan ve kendi üzerlerinde bulunan tasarım öğelerinin parlamasını sağlayan parlak seramik modelleri, ofis, otel gibi alanlarda sıkça tercih edilirler. Ayrıca, çeşitli üretim aşamalarından geçen seramik çeşitleri pek çok farklı kullanım senaryosu için özel olarak geliştirilir. Ofis alanlarınızda kullanacağınız seramiklerin, sık kullanıma uygun olması, dayanıklı olması, üretim aşamasından tasarımına kadar bir bütün olarak ele alınmasını gerektiren kriterlerdir. Yurtbay Seramik gibi, seramik sektörünün bayrak taşıyıcı firmalarından biri ile çalıştığınızda, dayanıklı ve estetik seramiklere kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Ofis Seramik Çeşitleri, En Şık Ofis Dekorasyonları!

Ofisleriniz için tercih edebileceğiniz pek çok farklı seramik modeli bulunmaktadır. Bu seramikler arasından kendinize ve iş yerinize en uygununu seçerek, ortamın ambiyansının oldukça farklı bir biçimde parlamasını sağlayabilirsiniz. Şık döşenmiş, güzel seramiklere sahip ofisler, içerisinde çalışan herkesin mutlu olmasını sağlayacaktır. Pek çok araştırma verisinde görülebileceği gibi, şık dekore edilmiş ve üzerinde düşünülmüş ofisler, çalışan verimliliği anlamında oldukça büyük kazanımlar sağlamaktadır. Biz de, 2020’nin en şık, en estetik ve ofis kullanımına en uygun seramik çeşitleri arasından bir seçki derledik.

 

 

 

 

Seramik Kullanımı Nasıl Kazanımlar Sağlar?

Ofislerinizde, iş yerlerinizde seramik kullanımı çeşitli kazanımlar sağlayacaktır. Bunların en başta gelenlerini sıralamamız gerekirse, kısaca özetleyebiliriz:

  1. Seramik oldukça dayanıklı bir malzemedir.
  2. Isı değişimlerinden minimum düzeyde etkilenir
  3. Kimyasal maddelere karşı direnci yüksektir. Aşınma yapmaz.
  4. Tasarımsal anlamda büyük bir derinlik katar. Yalnızca bir boya veya parke uygulamasına göre çok daha estetiktir.
  5. Seramik, alternatiflerine göre ucuz bir dekorasyon malzemesidir. Değiştirilmesi gereken bir seramik karo parçanız olduğunda, rahatlıkla değiştirebilirsiniz.

Bu kazanımlar, ofislerinizde kullanacağınız seramiklerin parasının hakkını vereceğinin garantisi durumundadır. Kısacası, kendini kanıtlamış bir markadan yapacağınız seramik alışverişinden memnun kalmamanız çok düşük bir ihtimaldir. Memnuniyetinizi doğru oranda etkileyecek yol ise, seramik çeşitleri arasından kendi zevkinize en uygununu seçmektir. Günün büyük bir bölümünde içerisinde bulunacağınız ve belki de ne yazık ki stresli anları en çok yaşayacağınız ofislerinizin, güzel dekore edilmiş olması çok önemlidir.
Mutlaka İnceleyin: Etkileyici Taş Görünümlü Seramik Modelleri

 

En Güzel Seramik Çeşitleri Yurtbay Seramik’te!

Dünya seramik sektöründe pek çok farklı firma bulunmakta. Ancak, bazıları detaylara gösterdikleri önem ile öne çıkmakta. Binlerce yıldır seramik üretimi yapan insanoğlunun geldiği son nokta, Yurtbay Seramik ürünlerinde kendini gösteriyor. Seramik sektörünün en önemli markalarından biri haline gelmiş, dünyada pek çok ülkeye ihracat yapan ve yepyeni tasarımlar ile müşterilerinin evlerine ışıltılar katmayı amaçlayan Yurtbay Seramik, her türlü ofis dekorasyonu ve ofis tadilat konusunda yardımcı olmaya hazır. Yurtbay Seramik Ürün Kataloğu’nu inceleyerek, kendinize en uygun ofis seramiklerini bulabilir, seramik çeşitleri arasından muhteşem örnekleri inceleyebilirsiniz.

Umarız, bu yazımız ofislerinde estetik seramik çeşitleri kullanmak isteyen herkes için faydalı olabilmiştir. Aklınıza takılan her türlü sorunuz için bizimle iletişime geçebilir, sitemizdeki diğer blog yazılarını inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Farklı Seramik Modelleri İle Güzelleşen Kafe ve Restoran Örnekleri
 

Protection of Personal Data

KİŞİSEL VERİLERİNİN İŞLENMESİ, SAKLANMASI, KULLANILMASI VE PAYLAŞILMASINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME METNİ

Sayın kullanıcı,

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verilerinize ilişkin hak ve yetkileriniz hakkında bilgi sahibi olmak için işbu metni okumanızı, saklamanızı ve okuyup anladıktan sonra aşağıdaki onay metnini de dikkatlice okuyarak onaylamanızı, onay vermek istemediğiniz hususları çizmenizi ve aşağıda boş bırakılan şerh kısmında itiraz ettiğiniz kısımları belirtmenizi rica ederiz.

1. Kişisel veri nedir?

Kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgi kişisel veriyi oluşturmaktadır. Adınız, soyadınız, e-posta adresiniz, telefon numaranız, adresiniz, ünvanınız, mesleğiniz gibi kimliğinizi ortaya koyan ve diğer insanlardan ayırt edilebilmenizi sağlayan her türlü bilgi kişisel verinizi oluşturmaktadır.

2. Özel nitelikli veri nedir?

Kişilerin ırkı, etnik kökeni, siyasi düşüncesi, felsefi inancı, dini, mezhebi veya diğer inançları, kılık ve kıyafeti, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlığı, cinsel hayatı, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili verileri ile biyometrik ve genetik verileri özel nitelikli kişisel veridir. Özel nitelikli kişisel verilerin, ilgilinin açık rızası olmaksızın işlenmesi yasaktır.

3. Hangi kişisel veya özel nitelikli verileriniz işlenmektedir?

Aşağıda sayılanlarla sınırlı olmamak ve mevzuattan kaynaklanan gereklilikler doğrultusunda, aşağıdaki tabloda yer verilen verileriniz şirketimiz nezdinde işlenebilmektedir.

Veri Kategorisi Veri Türleri
Kimlik Verisi Ad, soyadı
İletişim Verisi Telefon numarası, adres bilgisi, e-posta adresi.
Diğer Ünvanı, mesleği

4. Veri sorumlusu kimdir?

Veri sorumlusu kişisel verilerin işleme amaçlarını ve vasıtalarını belirleyen, veri kayıt sisteminin kurulmasından ve yönetilmesinden sorumlu olan gerçek veya tüzel kişiyi ifade etmektedir. Ticari ilişki sebebiyle işlenecek kişisel verilerinizle ilgili veri sorumlusu Çaycuma Vergi Dairesine kayıtlı 9860025813 Vergi numaralı, 0986002581300013 Mersis numaralı ve Lavanta Sok. No: 2 Hasanpaşa Kadıköy Merkez adresine faaliyet gösteren Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş.’dir.

5. Kişisel verileriniz nasıl ve hangi esaslarla işlenir?

Kişisel verilerinizin işlenmesinde 6698 sayılı Kanun’a ve diğer kanunlarda öngörülen usul ve esaslar dikkate alınmaktadır. Kişisel verilerinizi Türk Borçlar Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Türk Ceza Kanunu, Vergi Usul Kanunu gibi mevzuattan doğan ve tacir olmamızdan kaynaklı yetki ve yükümlülüklerimiz çerçevesinde, güvenlik, veri analizi ve hizmet kalitemizin geliştirilmesi amacıyla, hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun, belirli, açık, meşru amaçlar için ve onayınız çerçevesinde işlemekteyiz. Kişisel verileriniz, ticari akdinizin devamı süresince sizlerden ve üçüncü kişilerden temin ettiğimiz bilgi ve belgeler elektronik ortamda tutulan veri tabanına işlenmek suretiyle muhafaza edilmektedir. IT birimimiz, kişisel verilerinizin minimum sayıda kişinin erişimine açık tutulması ve üçüncü kişilerce ele geçirilmesinin önlenebilmesi için azami çaba göstermektedir.

6. Kişisel verileriniz ne kadar süre ile muhafaza edilecektir?

Kişisel verileriniz Türk Borçlar Kanunu, Türk Ticaret Kanunu ve Vergi Usul Kanunu ile diğer kanunların tacir sıfatıyla Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş.’yi sorumlu tuttuğu süreler dikkate alınarak, yasalarca öngörülen azami süre ile muhafaza edilecektir.

7. Açık rızanın bulunmadığı durumlarda da kişisel verilerin işlenmesi mümkün müdür, kişisel veriler açık rızanın bulunmadığı hangi durumlarda işlenebilir?

Kişisel veriler kural olarak ilgili kişinin açık rızası olmaksızın işlenemez. Ancak kanunda sayılan şartlardan birinin varlığı hâlinde, ilgili kişinin açık rızası aranmaksızın kişisel verilerinin işlenmesi mümkündür. Bu şartlar şu şekilde sıralanabilir:

a) Kanunlarda açıkça öngörülmesi.

b) Fiili imkânsızlık nedeniyle rızasını açıklayamayacak durumda bulunan veya rızasına hukuki geçerlilik tanınmayan kişinin kendisinin ya da bir başkasının hayatı veya beden bütünlüğünün korunması için zorunlu olması.

c) Bir sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla, sözleşmenin taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması.

ç) Veri sorumlusunun hukuki yükümlülüğünü yerine getirebilmesi için zorunlu olması.

d) İlgili kişinin kendisi tarafından alenileştirilmiş olması.

e) Bir hakkın tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin zorunlu olması.

f) İlgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması.

8. Kişisel verileriniz hangi durumlarda, ne zaman silinir?

Yukarıda açıkladığımız şartlara uygun olarak işlenmiş olmasına rağmen, kişisel verilerinizin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması hâlinde, kişisel veriler resen veya tarafınızın talebi üzerine veri sorumlusu olan Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş. tarafından silinir, yok edilir veya anonim hâle getirilir. Anonim hale getirme; kişisel verilerin, başka verilerle eşleştirilerek dahi hiçbir surette kimliği belirli veya belirlenebilir bir gerçek kişiyle ilişkilendirilemeyecek hâle getirilmesini ifade etmektedir.

9. Kişisel verileriniz üçüncü kişilere hangi durumlarda aktarılır?

Kişisel verileriniz yasal olarak ancak tarafınızın açık rızası çerçevesinde üçüncü kişilere aktarılabilir. Kişisel verileriniz, hiçbir suretle herhangi bir ticari amaç doğrultusunda üçüncü kurum veya kişilere aktarılmayacaktır. Ancak başka firmalardan temin edilen hosting, veri güvenliği, depolama, veri analizi, çağrı merkezi vs hizmetler dolayısıyla kişisel verileriniz dolaylı şekilde üçüncü kişilerin erişimine açık hale gelebilecektir.

Ayrıca, işbu metnin 7. maddesinde sayılan ve açık rızanız bulunmasa dahi kanunen işlenmesi mümkün kişisel verileriniz de yine açık rızanız bulunmaksızın üçüncü kişilerle paylaşılabilir.

10. Kişisel verileriniz yurtdışına nasıl aktarılır?

Kişisel verileriniz, tarafınızın açık rıza göstermesi durumunda yurtdışına aktarılabilir.

Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş. olarak, merkezi yurtdışında bulunan firmalardan sunucu, domain, hosting, IT, depolama, veri güvenliği yazılımı, iş geliştirme, veri analizi, güvenlik, organizasyon gibi hizmetlerin alınması sebebiyle, meşru amaç ve gereksinimlerin mevcudiyeti halinde kişisel verilerinizin yurtdışında bulunan üçüncü kişilerle paylaşılmasına ihtiyaç duyabiliriz.

Kişisel verilerinizin yurtdışına aktarılacak olması durumunda, kişisel verilerinizin aktarılacağı yabancı ülkede yeterli korumanın bulunup bulunmadığı ve ülke bazında yeterli koruma mevcut değilse dahi yurtdışında kişisel verilerinizin aktarılacağı kurum tarafından kişisel verilerinizin yeterli seviyede korunması hususunda gerekli önlemlerin alınıp alınamayacağı tarafımızca mutlaka denetlenecek ve kişisel verilerinizin yeterli seviyede korunamayacağı yönünde bir şüphe oluştuğu takdirde kişisel verileriniz yurtdışına aktarılmayacaktır.

11. Kişisel verilerinizin korunması ile ilgili haklarınız nelerdir? Merak ettiğiniz hususları ve bu çerçevedeki haklarınızı nasıl öğrenebilirsiniz?

Kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini, kişisel verilerinizin hangi amaçla ve nasıl işlendiğini, kişisel verilerinizin nasıl kullanıldığını, kişisel verilerinizin yurt içinde ya da yurtdışında kimlere aktarıldığını Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş.’ye [email protected] adresine e-posta göndermek suretiyle sorabilirsiniz. Kişisel verileriniz eksik veya yanlış işlenmiş ise aynı adrese göndereceğiniz e-posta ile bunların düzeltilmesini ya da kişisel verilerinizin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkmış olması halinde kişisel verilerinizin silinmesini isteyebilir; kişisel verilerinizin yok edildiğinin ya da düzeltildiğinin kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişilere de bildirilmesini talep edebilirsiniz. İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle tarafınız aleyhine bir sonuç hasıl olursa bu sonucun ortaya çıkmasına itiraz edilebilirsiniz. Kişisel verilerinizin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız halinde zararınızın giderilmesini talep etme hakkına da sahipsiniz. Belirtilen e-posta adresine göndermiş olduğunuz soru ve talepleriniz hakkında değerlendirme yapılarak en geç 30 gün içerisinde sizlere başvuru sonucunuz ve gerekçesi hakkında bilgilendirme yapılacaktır. Başvurunuzun reddedilmesi, verilen cevabın yetersiz bulunması veya süresinde başvuruya cevap verilmemesi hâllerinde; veri sorumlusu Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş.’nin cevabını öğrendiğiniz tarihten itibaren otuz ve herhâlde başvuru tarihinden itibaren altmış gün içinde Kişisel Verileri Koruma Kurulu’na şikâyette de bulunabilirsiniz.

KİŞİSEL VERİLERİNİN İŞLENMESİ, SAKLANMASI, KULLANILMASI VE PAYLAŞILMASINA İLİŞKİN ONAY METNİ

Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş.’nin, Yurtbay Seramik Kişisel Verilerin İşlenmesi, Saklanması Kullanılması ve Paylaşılmasına İlişkin Bilgilendirme Metni başlıklı metinde yer verilen usul ve esaslarda işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına, yasalarca öngörülen azami süreyle muhafaza edilmesine, ticari amaçlı olarak hiçbir şekilde hiçbir kişi ya da kurumla paylaşılmaması ve ticarileştirilmemesi kaydıyla, domain, veri güvenliği, veri analizi, iş geliştirme, depolama, güvenlik gibi sebeplerle hizmet alınan yurtiçinde ya da yurtdışında mukim firmalarca dolaylı şekilde paylaşılmasına rıza gösterdiğimi kabul ve beyan ederim.

Kişisel verilerimin işlenmesi, saklanması, kullanılması ve paylaşılmasına ilişkin onay veriyorum.