Hayran Bırakacak Yurtbay Seramik Çeşitleri ve Serileri

Evimiz ile duygusal bir bağ kurarız ister istemez. Hepimiz için farklı anlamlar taşır yuvamız. Her bir insanın farklı karakteristik özellikleri vardır. Biz ne isek evimizin havası da onu yansıtsın isteriz. Bazılarımız için sıcak bir yuva, bazılarımız için soğuk ama gösterişli, bazılarımız ise doğallıktan yanayızdır. Bu tür özellikler kendi iç dünyamızda çeşitlendiği gibi evimizin her köşesine de olduğumuz kişiyi yansıtırız. Biz Yurtbay Seramik ailesi olarak sizlerin iç dünyasını evinize yansıtmanızı sağlayacak Seramik çeşitlerimiz ve serilerimiz hakkında bir içerik oluşturduk.

Ares Seramik Serisi
Öncellikle öncü seramik serilerimizden başlayalım. Son zamanlarda en çok dikkat çeken betonun asi dokusunu yansıtan Ares serisi çağdaş görünümden hoşlananlar için kollektif bir seçenektir. Birçok renk seçeneğiniz olduğu gibi farklı ebatlar tercih etmenizde mümkündür. Ares genellikle büyük salon, çalışma odası, yemek odası gibi gösterişli olmasını istediğimiz yerlerde tercih edilen bir seridir. Oldukça cesur bir görüntüsü vardır. Bu zemin üzerinde evinizin farklı köşelerine küçük dokunuşlar ile olağanüstü dekorasyonlar yaratabilirsiniz.

Cemento Seramik Serisi
Başarı temasını vurgulayan mat ve natürel dokusu ile çok düşünmeden tercihte bulunabileceğiniz bir dokusu vardır. Cemento kendisini her odada her farklı eşya ile uyum sağlayabilir ve farklı bir görünüm kazanır. İster cesur ve çağdaş bir görüntü isterseniz eğlenceli ve modern... Her dekorasyon için tercih edilebilir.

Casa Mila Seramik Serisi
Bir daha doğal ve canlı bir seramik çeşidinden söz edecek olursak Casa Mila serisine mutlaka bir göz atmalısınız. Renkli bir ev ortamından hoşlanan biraz vintage biraz bahar havasını evinde hissetmek isteyenler için şahane bir seridir. Evinizin balkon, kış bahçesi, oturma odası, mutfak gibi birçok yerinde tercih edebileceğiniz gibi cotto fon decor mat ve cotto mat olarak iki farklı yüzey seçeneklerinden birini ya da ikisini birden kullanabilirsiniz.

Frankfurt Seramik Serisi
Bu seri doğallıktan vazgeçemeyen ancak modern bir görüntü sağlamaya çalışanlar için dikkat çeken bir seridir. Frankfurt seramik türü kullanmak isteyenlerin kullanacakları oda büyüklüğü hiç önemli değildir. Her neresi için kullanırsa o bölümü daha geniş ve ferah bir hale getirecektir. Frankfurt serisinin farklı ebatları da mevcuttur.

Home Seramik Serisi
Bir diğer öncü seriden bahsedecek olursak Home seramik türünü anlatmadan geçemeyiz. Country yaşam alanlarından hoşlananlar bu modern seriye çok fazla ilgi göstermektedir. Tam bir tasarım harikasıdır. Bu yüzey döşemesi ile dekorasyon yapmak çok daha çarpıcıdır. Gri, fume, beyaz, bej, antrasit gibi 60x60 ebatlatda farklı renk seçenekleri mevcuttur. Banyo, ev içi zemin, balkon, ticari zeminler için oldukça uygundur.

Jüpiter Seramik Serisi
Kollektif banyoların aranılan serisi Jüpiter, adından da anlaşılacağı gibi gücün, varlığın, güvenin ve özgürlüğün simgesidir. Özel ve çok gelişmiş tarzı ile her zaman bir adım öndedir. Farklı doku ve ebatlara sahip olan Jüpiter serisinin altın odeon, platin odeon, açık flora, jüpiter bej parlak, jüpiter flora parlak, kahve parlak, jüpiter açık flora high ve jüpiter bej high gibi çok çeşitli yüzey seçenekleri vardır. Bu doku çeşitlerinin bazıları banyo ve ev içi zeminlerinde kullanılabilindiği gibi bazıları mutfak tezgah arası ve balkon gibi alanlarda tercih edilebilir.

Karına Seramik Serisi
Soft tonlar ile eve doğallık katmak isteyenler için özel çalışılmış bir seridir Karina. Dalga dalga dokusu ile doğanın içindeki ahengi yansıtır. Mutfak tezgah arası ve banyo odalarında kullanabileceğin bu çarpıcı serinin bej, flora, pudra ve gri renk seçenekleri bulunmaktadır. Karına serisinde en zorlanacağınız şey renk seçimi yapmak olacaktır. Hepsinin birbirinden farklı ve etkileyici aurası vardır.

Kolomb Seramik Serisi
Kolomb serisi yer ve duvar zemininde aynı anda kullanabileceğiniz sofistike görünümü ve şıklığı ile sizi mest edecek bir seçenektir. Özgün bir dokuya sahiptir. Zıt doku tercihleri ile de Kolomb serisine yeni bir soluk getirebilirsiniz. Buna bir örnek Kolomb ve Stamp serilerinin uyumudur. Ayrı dünyaların motifleri bir araya gelince zarif bir aheng oluştururlar.

Lorem Seramik Serisi
Beyaz ve Lacivert renk seçenekleri bulunmaktadır. Daha radikal bir dönüşüm ve değişim arzulayanlar için eşsiz bir dokusu vardır. Yenilikçi bir tasarımdır. Kreatif duruşu ile yaşam alanınızı minimal bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Mardın Stone Seramik Serisi
Modası hiç geçmeyecek, şıklığın adresi ile tanışmaya hazır mısınız? Sade ve özgün formu ile evine ışıltı ve zengin bir görünüm kazandırır. Doğası ve renk bütünlüğü ile dinlendirici ve ferah bir havası vardır. Karmaşıklıktan sıkılanlar için dingin bir yaşam alanı sunar.

Marmara Mozaik Seramik Serisi
Sade ve gözü yormayan seramiğin ötesinde bir görünümü vardır. Mutfak tezgah arası dekorasyonlarda kullanılır. Daha ferah, şık ve sıcak bir atmosfer sağlar.

Maya Seramik Serisi
Üzerinde özenle çalışılmış eşsiz bir tasarımdır Maya. Mavi, lacivert, beyaz, inci beyazı ve platin renk seçenekleri ile zarif bir dokuya sahiptir. Şahaser tadında bir görünüm için Maya serisine bir göz atmanızı öneririz. Evinize sanatsal ve modern bir görünüm kazandırmak için Maya serisinden fazlasına ihtiyacınız yoktur.

Moonlight Seramik Serisi
Moonlight oldukça özel bir seridir. Hayal dünyanızı yansıtabilecek, metropol bir yaşantının yansımasıdır adeta. Çarpıcı bir modernlik sağlar. En trend seriler arasında yer alan Moonlight sofistike ve kısıtlanmaktan hoşlanmayanlar için tasarlanmıştır.

Old Town Wood Seramik Serisi
Vintage bir yaşam alanı sunan Old Town Wood, Mozart senfonisinden gelen notalar gibi sıcak bir yansımaya sahiptir. Yüzeyin üzerindeki geçişlerin doğal bir akışı vardır. Birçok renk seçeneğine sahip bu seriyi evinizin birçok alanında rahatlıkla kullanabilirsiniz. İsterseniz duvara isterseniz yere... Dokusunun ahşap olması size bu ayrıcalığı sunmaktadır.

Paloda Seramik Serisi
Şık aksesuarların vitrini gibidir Paloda. Şık ve parlak görünümü ile yenilikçi bir yaşam ortamı sağlar. Dokusu mermerdir. Tek bir renk seçeneği bulunmaktadır. Gri rengi parlak yüzey görünümü ile isterseniz zeminde isterseniz duvarda kullanabilirsiniz.

Poolside Seramik Serisi
Poolside ile birlikte bahçe ve evinizin zemini arasına bir sınır koymanıza gerek kalmayacaktır. Doğal formu ve zemindeki sürekliliği sayesinde kendisi hep bahçe içinde hissedebilirsiniz. Başarılı bir dekorasyon olan Poolside serisinin antrasit, fil dişi, ceviz, gri ve kahve renk seçenekleri mevcuttur. Bu dokuyu uygulayacağınız yer ve dizilim şekli tamamen sizin hayal dünyanıza kalmıştır. Ahşap dokusu ile ticari ve endüstriyel zeminlerde kullanabileceğiniz gibi havuz, balkon, teras, ev içi zemin ve banyonuzda da kullanmanız mümkündür.

Yurtbay ailesi olarak sizlerin yaşam alanlarınıza farklılık yaratmak için tasarımlarımızı her geçen gün bir adım öteye taşımaya çalışıyoruz. Sahip olduğunuz ve olmak istediğiniz tüm renkli iç dünyanızı yaşam alanlarınıza yansıtmak bizim için önemli bir sorumluluk bilinci oluşturuyor. Daha fazlası için ürünler kategorimizden diğer seçenekleri inceleyebilirsiniz. 

Mutfak Seramiği Nasıl Seçilir, Mutfak Tezgah Arası Seramik Nasıl Uygulanır? Başlıklı yazımıza da giderek mutfaklarımızda seramik kullanımı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Protection of Personal Data

KİŞİSEL VERİLERİNİN İŞLENMESİ, SAKLANMASI, KULLANILMASI VE PAYLAŞILMASINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME METNİ

Sayın kullanıcı,

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verilerinize ilişkin hak ve yetkileriniz hakkında bilgi sahibi olmak için işbu metni okumanızı, saklamanızı ve okuyup anladıktan sonra aşağıdaki onay metnini de dikkatlice okuyarak onaylamanızı, onay vermek istemediğiniz hususları çizmenizi ve aşağıda boş bırakılan şerh kısmında itiraz ettiğiniz kısımları belirtmenizi rica ederiz.

1. Kişisel veri nedir?

Kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgi kişisel veriyi oluşturmaktadır. Adınız, soyadınız, e-posta adresiniz, telefon numaranız, adresiniz, ünvanınız, mesleğiniz gibi kimliğinizi ortaya koyan ve diğer insanlardan ayırt edilebilmenizi sağlayan her türlü bilgi kişisel verinizi oluşturmaktadır.

2. Özel nitelikli veri nedir?

Kişilerin ırkı, etnik kökeni, siyasi düşüncesi, felsefi inancı, dini, mezhebi veya diğer inançları, kılık ve kıyafeti, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlığı, cinsel hayatı, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili verileri ile biyometrik ve genetik verileri özel nitelikli kişisel veridir. Özel nitelikli kişisel verilerin, ilgilinin açık rızası olmaksızın işlenmesi yasaktır.

3. Hangi kişisel veya özel nitelikli verileriniz işlenmektedir?

Aşağıda sayılanlarla sınırlı olmamak ve mevzuattan kaynaklanan gereklilikler doğrultusunda, aşağıdaki tabloda yer verilen verileriniz şirketimiz nezdinde işlenebilmektedir.

Veri Kategorisi Veri Türleri
Kimlik Verisi Ad, soyadı
İletişim Verisi Telefon numarası, adres bilgisi, e-posta adresi.
Diğer Ünvanı, mesleği

4. Veri sorumlusu kimdir?

Veri sorumlusu kişisel verilerin işleme amaçlarını ve vasıtalarını belirleyen, veri kayıt sisteminin kurulmasından ve yönetilmesinden sorumlu olan gerçek veya tüzel kişiyi ifade etmektedir. Ticari ilişki sebebiyle işlenecek kişisel verilerinizle ilgili veri sorumlusu Çaycuma Vergi Dairesine kayıtlı 9860025813 Vergi numaralı, 0986002581300013 Mersis numaralı ve Lavanta Sok. No: 2 Hasanpaşa Kadıköy Merkez adresine faaliyet gösteren Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş.’dir.

5. Kişisel verileriniz nasıl ve hangi esaslarla işlenir?

Kişisel verilerinizin işlenmesinde 6698 sayılı Kanun’a ve diğer kanunlarda öngörülen usul ve esaslar dikkate alınmaktadır. Kişisel verilerinizi Türk Borçlar Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Türk Ceza Kanunu, Vergi Usul Kanunu gibi mevzuattan doğan ve tacir olmamızdan kaynaklı yetki ve yükümlülüklerimiz çerçevesinde, güvenlik, veri analizi ve hizmet kalitemizin geliştirilmesi amacıyla, hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun, belirli, açık, meşru amaçlar için ve onayınız çerçevesinde işlemekteyiz. Kişisel verileriniz, ticari akdinizin devamı süresince sizlerden ve üçüncü kişilerden temin ettiğimiz bilgi ve belgeler elektronik ortamda tutulan veri tabanına işlenmek suretiyle muhafaza edilmektedir. IT birimimiz, kişisel verilerinizin minimum sayıda kişinin erişimine açık tutulması ve üçüncü kişilerce ele geçirilmesinin önlenebilmesi için azami çaba göstermektedir.

6. Kişisel verileriniz ne kadar süre ile muhafaza edilecektir?

Kişisel verileriniz Türk Borçlar Kanunu, Türk Ticaret Kanunu ve Vergi Usul Kanunu ile diğer kanunların tacir sıfatıyla Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş.’yi sorumlu tuttuğu süreler dikkate alınarak, yasalarca öngörülen azami süre ile muhafaza edilecektir.

7. Açık rızanın bulunmadığı durumlarda da kişisel verilerin işlenmesi mümkün müdür, kişisel veriler açık rızanın bulunmadığı hangi durumlarda işlenebilir?

Kişisel veriler kural olarak ilgili kişinin açık rızası olmaksızın işlenemez. Ancak kanunda sayılan şartlardan birinin varlığı hâlinde, ilgili kişinin açık rızası aranmaksızın kişisel verilerinin işlenmesi mümkündür. Bu şartlar şu şekilde sıralanabilir:

a) Kanunlarda açıkça öngörülmesi.

b) Fiili imkânsızlık nedeniyle rızasını açıklayamayacak durumda bulunan veya rızasına hukuki geçerlilik tanınmayan kişinin kendisinin ya da bir başkasının hayatı veya beden bütünlüğünün korunması için zorunlu olması.

c) Bir sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla, sözleşmenin taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması.

ç) Veri sorumlusunun hukuki yükümlülüğünü yerine getirebilmesi için zorunlu olması.

d) İlgili kişinin kendisi tarafından alenileştirilmiş olması.

e) Bir hakkın tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin zorunlu olması.

f) İlgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması.

8. Kişisel verileriniz hangi durumlarda, ne zaman silinir?

Yukarıda açıkladığımız şartlara uygun olarak işlenmiş olmasına rağmen, kişisel verilerinizin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması hâlinde, kişisel veriler resen veya tarafınızın talebi üzerine veri sorumlusu olan Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş. tarafından silinir, yok edilir veya anonim hâle getirilir. Anonim hale getirme; kişisel verilerin, başka verilerle eşleştirilerek dahi hiçbir surette kimliği belirli veya belirlenebilir bir gerçek kişiyle ilişkilendirilemeyecek hâle getirilmesini ifade etmektedir.

9. Kişisel verileriniz üçüncü kişilere hangi durumlarda aktarılır?

Kişisel verileriniz yasal olarak ancak tarafınızın açık rızası çerçevesinde üçüncü kişilere aktarılabilir. Kişisel verileriniz, hiçbir suretle herhangi bir ticari amaç doğrultusunda üçüncü kurum veya kişilere aktarılmayacaktır. Ancak başka firmalardan temin edilen hosting, veri güvenliği, depolama, veri analizi, çağrı merkezi vs hizmetler dolayısıyla kişisel verileriniz dolaylı şekilde üçüncü kişilerin erişimine açık hale gelebilecektir.

Ayrıca, işbu metnin 7. maddesinde sayılan ve açık rızanız bulunmasa dahi kanunen işlenmesi mümkün kişisel verileriniz de yine açık rızanız bulunmaksızın üçüncü kişilerle paylaşılabilir.

10. Kişisel verileriniz yurtdışına nasıl aktarılır?

Kişisel verileriniz, tarafınızın açık rıza göstermesi durumunda yurtdışına aktarılabilir.

Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş. olarak, merkezi yurtdışında bulunan firmalardan sunucu, domain, hosting, IT, depolama, veri güvenliği yazılımı, iş geliştirme, veri analizi, güvenlik, organizasyon gibi hizmetlerin alınması sebebiyle, meşru amaç ve gereksinimlerin mevcudiyeti halinde kişisel verilerinizin yurtdışında bulunan üçüncü kişilerle paylaşılmasına ihtiyaç duyabiliriz.

Kişisel verilerinizin yurtdışına aktarılacak olması durumunda, kişisel verilerinizin aktarılacağı yabancı ülkede yeterli korumanın bulunup bulunmadığı ve ülke bazında yeterli koruma mevcut değilse dahi yurtdışında kişisel verilerinizin aktarılacağı kurum tarafından kişisel verilerinizin yeterli seviyede korunması hususunda gerekli önlemlerin alınıp alınamayacağı tarafımızca mutlaka denetlenecek ve kişisel verilerinizin yeterli seviyede korunamayacağı yönünde bir şüphe oluştuğu takdirde kişisel verileriniz yurtdışına aktarılmayacaktır.

11. Kişisel verilerinizin korunması ile ilgili haklarınız nelerdir? Merak ettiğiniz hususları ve bu çerçevedeki haklarınızı nasıl öğrenebilirsiniz?

Kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini, kişisel verilerinizin hangi amaçla ve nasıl işlendiğini, kişisel verilerinizin nasıl kullanıldığını, kişisel verilerinizin yurt içinde ya da yurtdışında kimlere aktarıldığını Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş.’ye [email protected] adresine e-posta göndermek suretiyle sorabilirsiniz. Kişisel verileriniz eksik veya yanlış işlenmiş ise aynı adrese göndereceğiniz e-posta ile bunların düzeltilmesini ya da kişisel verilerinizin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkmış olması halinde kişisel verilerinizin silinmesini isteyebilir; kişisel verilerinizin yok edildiğinin ya da düzeltildiğinin kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişilere de bildirilmesini talep edebilirsiniz. İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle tarafınız aleyhine bir sonuç hasıl olursa bu sonucun ortaya çıkmasına itiraz edilebilirsiniz. Kişisel verilerinizin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız halinde zararınızın giderilmesini talep etme hakkına da sahipsiniz. Belirtilen e-posta adresine göndermiş olduğunuz soru ve talepleriniz hakkında değerlendirme yapılarak en geç 30 gün içerisinde sizlere başvuru sonucunuz ve gerekçesi hakkında bilgilendirme yapılacaktır. Başvurunuzun reddedilmesi, verilen cevabın yetersiz bulunması veya süresinde başvuruya cevap verilmemesi hâllerinde; veri sorumlusu Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş.’nin cevabını öğrendiğiniz tarihten itibaren otuz ve herhâlde başvuru tarihinden itibaren altmış gün içinde Kişisel Verileri Koruma Kurulu’na şikâyette de bulunabilirsiniz.

KİŞİSEL VERİLERİNİN İŞLENMESİ, SAKLANMASI, KULLANILMASI VE PAYLAŞILMASINA İLİŞKİN ONAY METNİ

Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş.’nin, Yurtbay Seramik Kişisel Verilerin İşlenmesi, Saklanması Kullanılması ve Paylaşılmasına İlişkin Bilgilendirme Metni başlıklı metinde yer verilen usul ve esaslarda işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına, yasalarca öngörülen azami süreyle muhafaza edilmesine, ticari amaçlı olarak hiçbir şekilde hiçbir kişi ya da kurumla paylaşılmaması ve ticarileştirilmemesi kaydıyla, domain, veri güvenliği, veri analizi, iş geliştirme, depolama, güvenlik gibi sebeplerle hizmet alınan yurtiçinde ya da yurtdışında mukim firmalarca dolaylı şekilde paylaşılmasına rıza gösterdiğimi kabul ve beyan ederim.

Kişisel verilerimin işlenmesi, saklanması, kullanılması ve paylaşılmasına ilişkin onay veriyorum.