Evinizi Güzelleştirecek Yer Seramik Modelleri

Yer seramik modelleri birbirinden pek çok farklı çeşide ve kullanım alanına sahiptir. Günümüzde zemin kaplama uygulaması olarak seramik gittikçe artan bir popülerliğe kavuşurken, pek çok farklı modelde yer seramik çeşitleri de üretilmektedir. Türkiye ve Dünya seramik sektörü açısından en önemli firmalar arasında yer alan Yurtbay Seramik, siz değerli müşterilerimize en güzel yer seramik modellerini sunmaktadır. Bu yazımızda evlerinizde kullanabileceğiniz pek çok farklı seramik modelini incelemeye, sizler için dekorasyon fikirleri sunmaya çalışacağız. Umarız faydalı olur. Bu seramiklerin tümüne Yurtbay Seramik Ürün Kataloğu üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: En Çok Tercih Edilen Banyo Seramik Modelleri

Yer Seramik Modelleri Hangi Alanlar İçin Tercih Edilebilir?
Yer seramik modelleri denince insanların aklına yalnızca banyo seramikleri gelmektedir. Ancak günümüzde seramik karoların, fayansların kullanım alanları oldukça geniştir. Her türlü zemine uygulanabilecek ve çok dayanıklı seramik modelleri bulunmaktadır. Otel lobileri, iş yerleri, antreler ve holler, koridorlar gibi iç mekan alanlarda olduğu gibi aynı zamanda dış mekanlarda da seramik uygulaması tercih edilebilir. Balkonlarda ve bahçelerde seramik uygulaması hem uzun ömürlü hem de şık olmaktadır. Bu nedenle özellikle nem ve ısı farkları için seramik uygulaması yaptırtmak çok mantıklı bir çözüm yoludur.

Banyolar için Yer Seramik Modelleri
Akla ilk gelen seramik fayans kaplama bölgesi olan banyolar için birbirinden çok farklı modelde seramikler üretilmektedir. Banyolarınızın hem duvarlarına, hem de zeminlerine fayans kaplatarak muhteşem bir ambiyans oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda özel yöntemlerle sırlanmış yer seramik modelleri sayesinde zeminlerinizin mat ve kaymaz özellikte oluşunu, duvarlardaki seramiklerin de parlak yüzeyli seramik olmasını sağlayabilirsiniz. Anadolu, Akdeniz esintileriyle ve desenleriyle bezenmiş banyolar, inanılmaz bir ruh hali yükselişi sağlayacaktır. Her göreni hayranlık içinde bırakacak pek çok farklı Yurtbay Seramik tasarımı bulunmaktadır. Ayrıca en son üretim teknolojileriyle üretilen Yurtbay Seramik modelleri, çok uzun kullanım ömrüne sahip oluşlarıyla ilgi çekmektedirler.

İlginizi Çekebilir: Banyoda Seramik Kullanımı

En Güzel Zemin Seramik Örnekleri
Yurtbay Seramik tarafından sizlere sunulmuş en güzel zemin seramik örnekleri ve modellerini derlemeye çalışacağız. Bu seramik modelleri ve çok daha fazlasını Yurtbay Seramik internet sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda ülke genelindeki yapı marketleri ve Yurtbay Seramik bayiilerinde bizzat görebilirsiniz. Gelin isterseniz en güzel zemin seramik örneklerini inceleyelim.

Home Zemin Seramik Modeli

Doğanın kalbinden gelen tasarımıyla Home ev içi seramik modeli, evlerinize ve ortamlarınıza sıcaklık ve asalet katacak.

Faggio Ev İçi Seramik Modeli

Ortamlarınıza sıcaklık katarken farklı tasarımıyla da her göreni etkileyecek olan Faggio, mutlaka incelemeniz gereken bir model.

Frankfurt Zemin Seramik Modeli

Doğallıktan vazgeçmeyenlerin, ortamlarının sadeliğini ve doğallığını korumak isteyenlerin incelemesi gereken bir zemin seramiği modeli.

Cumulus Ev İçi Seramik Modeli

Cumulus, yaşam alanlarına farklı ve iddialı bir dokunuş sunuyor. Kare şeklinde modeliyle ortamlarınıza güçlü bir duruş sağlayabilirsiniz.

Core Yer Seramik Modeli

Core serisi ile mekanlarınıza sade ve ferah bir dokunuşta bulunabilirsiniz. Hem duvar seramiği olarak hem de zemin kaplama olarak uygun bir model daha.

Corner Zemin Seramik Modeli

Corner seramik modeli, iddialı tasarımıyla farklı bir ortam yaratmak isteyenler için. Estetik formuyla iddialı ancak ulaşılabilir bir zemin seramiği.

Classic Pulpis Seramik Modeli

Fildişi, gri ve mocha renk seçenekleriyle hem zemin hem de duvarlarınız için uygulayabileceğiniz Classic Pulpis seramik modeli, duvarlar ve zeminlerde uyumlu bir tasarım yaratmak isteyenler için.

Cemento Seramik Modeli

Cemento serisi, mat ve doğal dokusuyla birlikte yaşam alanlarında başarılı ve sade, minimal dekorasyon olanakları sağlıyor.

İstanbul Samatya Zemin Seramik Modeli

İstanbul Samatya modeli, özellikle ilhamını Anadolu’dan, İstanbul’dan alan bir model oluşuyla diğer tüm seramik modellerinden sıyrılmayı başarıyor. Sıcak, öncü ve farklı dokunuşlara sahip olan bu model ile birlikte ortamlarınızın diğer her yerden çok daha farklı ve iddialı, aynı zamanda da şık olmasını garantileyebilirsiniz.

Yalnızca bu Modeller ile Yetinmeyin!
Yurtbay Seramik, yalnızca bu listelenen modellerde değil, size hitap etmek için pek çok farklı tasarımda seramik karo üretmekte. Bu pek çok farklı yer seramik örnekleri arasından kendinize en uygununu bulabilir, dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Bu nedenle yalnızca bu modelleri incelemekle kalmayın. Diğer pek çok farklı seramik modeli arasından kendinize en uygun desenli seramik modelini araştırmak için Yurtbay Seramik Ürün Kataloğu’nu inceleyin. Aklınızdaki tüm sorulara cevaplar bulmak için bizimle de iletişime geçmekten çekinmeyin. Umarız bu yazımız, ev içi zemin seramik dekorasyonu konusunda sizlere fikir sağlayabilmiştir.

Protection of Personal Data

KİŞİSEL VERİLERİNİN İŞLENMESİ, SAKLANMASI, KULLANILMASI VE PAYLAŞILMASINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME METNİ

Sayın kullanıcı,

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verilerinize ilişkin hak ve yetkileriniz hakkında bilgi sahibi olmak için işbu metni okumanızı, saklamanızı ve okuyup anladıktan sonra aşağıdaki onay metnini de dikkatlice okuyarak onaylamanızı, onay vermek istemediğiniz hususları çizmenizi ve aşağıda boş bırakılan şerh kısmında itiraz ettiğiniz kısımları belirtmenizi rica ederiz.

1. Kişisel veri nedir?

Kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgi kişisel veriyi oluşturmaktadır. Adınız, soyadınız, e-posta adresiniz, telefon numaranız, adresiniz, ünvanınız, mesleğiniz gibi kimliğinizi ortaya koyan ve diğer insanlardan ayırt edilebilmenizi sağlayan her türlü bilgi kişisel verinizi oluşturmaktadır.

2. Özel nitelikli veri nedir?

Kişilerin ırkı, etnik kökeni, siyasi düşüncesi, felsefi inancı, dini, mezhebi veya diğer inançları, kılık ve kıyafeti, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlığı, cinsel hayatı, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili verileri ile biyometrik ve genetik verileri özel nitelikli kişisel veridir. Özel nitelikli kişisel verilerin, ilgilinin açık rızası olmaksızın işlenmesi yasaktır.

3. Hangi kişisel veya özel nitelikli verileriniz işlenmektedir?

Aşağıda sayılanlarla sınırlı olmamak ve mevzuattan kaynaklanan gereklilikler doğrultusunda, aşağıdaki tabloda yer verilen verileriniz şirketimiz nezdinde işlenebilmektedir.

Veri Kategorisi Veri Türleri
Kimlik Verisi Ad, soyadı
İletişim Verisi Telefon numarası, adres bilgisi, e-posta adresi.
Diğer Ünvanı, mesleği

4. Veri sorumlusu kimdir?

Veri sorumlusu kişisel verilerin işleme amaçlarını ve vasıtalarını belirleyen, veri kayıt sisteminin kurulmasından ve yönetilmesinden sorumlu olan gerçek veya tüzel kişiyi ifade etmektedir. Ticari ilişki sebebiyle işlenecek kişisel verilerinizle ilgili veri sorumlusu Çaycuma Vergi Dairesine kayıtlı 9860025813 Vergi numaralı, 0986002581300013 Mersis numaralı ve Lavanta Sok. No: 2 Hasanpaşa Kadıköy Merkez adresine faaliyet gösteren Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş.’dir.

5. Kişisel verileriniz nasıl ve hangi esaslarla işlenir?

Kişisel verilerinizin işlenmesinde 6698 sayılı Kanun’a ve diğer kanunlarda öngörülen usul ve esaslar dikkate alınmaktadır. Kişisel verilerinizi Türk Borçlar Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Türk Ceza Kanunu, Vergi Usul Kanunu gibi mevzuattan doğan ve tacir olmamızdan kaynaklı yetki ve yükümlülüklerimiz çerçevesinde, güvenlik, veri analizi ve hizmet kalitemizin geliştirilmesi amacıyla, hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun, belirli, açık, meşru amaçlar için ve onayınız çerçevesinde işlemekteyiz. Kişisel verileriniz, ticari akdinizin devamı süresince sizlerden ve üçüncü kişilerden temin ettiğimiz bilgi ve belgeler elektronik ortamda tutulan veri tabanına işlenmek suretiyle muhafaza edilmektedir. IT birimimiz, kişisel verilerinizin minimum sayıda kişinin erişimine açık tutulması ve üçüncü kişilerce ele geçirilmesinin önlenebilmesi için azami çaba göstermektedir.

6. Kişisel verileriniz ne kadar süre ile muhafaza edilecektir?

Kişisel verileriniz Türk Borçlar Kanunu, Türk Ticaret Kanunu ve Vergi Usul Kanunu ile diğer kanunların tacir sıfatıyla Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş.’yi sorumlu tuttuğu süreler dikkate alınarak, yasalarca öngörülen azami süre ile muhafaza edilecektir.

7. Açık rızanın bulunmadığı durumlarda da kişisel verilerin işlenmesi mümkün müdür, kişisel veriler açık rızanın bulunmadığı hangi durumlarda işlenebilir?

Kişisel veriler kural olarak ilgili kişinin açık rızası olmaksızın işlenemez. Ancak kanunda sayılan şartlardan birinin varlığı hâlinde, ilgili kişinin açık rızası aranmaksızın kişisel verilerinin işlenmesi mümkündür. Bu şartlar şu şekilde sıralanabilir:

a) Kanunlarda açıkça öngörülmesi.

b) Fiili imkânsızlık nedeniyle rızasını açıklayamayacak durumda bulunan veya rızasına hukuki geçerlilik tanınmayan kişinin kendisinin ya da bir başkasının hayatı veya beden bütünlüğünün korunması için zorunlu olması.

c) Bir sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla, sözleşmenin taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması.

ç) Veri sorumlusunun hukuki yükümlülüğünü yerine getirebilmesi için zorunlu olması.

d) İlgili kişinin kendisi tarafından alenileştirilmiş olması.

e) Bir hakkın tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin zorunlu olması.

f) İlgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması.

8. Kişisel verileriniz hangi durumlarda, ne zaman silinir?

Yukarıda açıkladığımız şartlara uygun olarak işlenmiş olmasına rağmen, kişisel verilerinizin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması hâlinde, kişisel veriler resen veya tarafınızın talebi üzerine veri sorumlusu olan Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş. tarafından silinir, yok edilir veya anonim hâle getirilir. Anonim hale getirme; kişisel verilerin, başka verilerle eşleştirilerek dahi hiçbir surette kimliği belirli veya belirlenebilir bir gerçek kişiyle ilişkilendirilemeyecek hâle getirilmesini ifade etmektedir.

9. Kişisel verileriniz üçüncü kişilere hangi durumlarda aktarılır?

Kişisel verileriniz yasal olarak ancak tarafınızın açık rızası çerçevesinde üçüncü kişilere aktarılabilir. Kişisel verileriniz, hiçbir suretle herhangi bir ticari amaç doğrultusunda üçüncü kurum veya kişilere aktarılmayacaktır. Ancak başka firmalardan temin edilen hosting, veri güvenliği, depolama, veri analizi, çağrı merkezi vs hizmetler dolayısıyla kişisel verileriniz dolaylı şekilde üçüncü kişilerin erişimine açık hale gelebilecektir.

Ayrıca, işbu metnin 7. maddesinde sayılan ve açık rızanız bulunmasa dahi kanunen işlenmesi mümkün kişisel verileriniz de yine açık rızanız bulunmaksızın üçüncü kişilerle paylaşılabilir.

10. Kişisel verileriniz yurtdışına nasıl aktarılır?

Kişisel verileriniz, tarafınızın açık rıza göstermesi durumunda yurtdışına aktarılabilir.

Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş. olarak, merkezi yurtdışında bulunan firmalardan sunucu, domain, hosting, IT, depolama, veri güvenliği yazılımı, iş geliştirme, veri analizi, güvenlik, organizasyon gibi hizmetlerin alınması sebebiyle, meşru amaç ve gereksinimlerin mevcudiyeti halinde kişisel verilerinizin yurtdışında bulunan üçüncü kişilerle paylaşılmasına ihtiyaç duyabiliriz.

Kişisel verilerinizin yurtdışına aktarılacak olması durumunda, kişisel verilerinizin aktarılacağı yabancı ülkede yeterli korumanın bulunup bulunmadığı ve ülke bazında yeterli koruma mevcut değilse dahi yurtdışında kişisel verilerinizin aktarılacağı kurum tarafından kişisel verilerinizin yeterli seviyede korunması hususunda gerekli önlemlerin alınıp alınamayacağı tarafımızca mutlaka denetlenecek ve kişisel verilerinizin yeterli seviyede korunamayacağı yönünde bir şüphe oluştuğu takdirde kişisel verileriniz yurtdışına aktarılmayacaktır.

11. Kişisel verilerinizin korunması ile ilgili haklarınız nelerdir? Merak ettiğiniz hususları ve bu çerçevedeki haklarınızı nasıl öğrenebilirsiniz?

Kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini, kişisel verilerinizin hangi amaçla ve nasıl işlendiğini, kişisel verilerinizin nasıl kullanıldığını, kişisel verilerinizin yurt içinde ya da yurtdışında kimlere aktarıldığını Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş.’ye [email protected] adresine e-posta göndermek suretiyle sorabilirsiniz. Kişisel verileriniz eksik veya yanlış işlenmiş ise aynı adrese göndereceğiniz e-posta ile bunların düzeltilmesini ya da kişisel verilerinizin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkmış olması halinde kişisel verilerinizin silinmesini isteyebilir; kişisel verilerinizin yok edildiğinin ya da düzeltildiğinin kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişilere de bildirilmesini talep edebilirsiniz. İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle tarafınız aleyhine bir sonuç hasıl olursa bu sonucun ortaya çıkmasına itiraz edilebilirsiniz. Kişisel verilerinizin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız halinde zararınızın giderilmesini talep etme hakkına da sahipsiniz. Belirtilen e-posta adresine göndermiş olduğunuz soru ve talepleriniz hakkında değerlendirme yapılarak en geç 30 gün içerisinde sizlere başvuru sonucunuz ve gerekçesi hakkında bilgilendirme yapılacaktır. Başvurunuzun reddedilmesi, verilen cevabın yetersiz bulunması veya süresinde başvuruya cevap verilmemesi hâllerinde; veri sorumlusu Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş.’nin cevabını öğrendiğiniz tarihten itibaren otuz ve herhâlde başvuru tarihinden itibaren altmış gün içinde Kişisel Verileri Koruma Kurulu’na şikâyette de bulunabilirsiniz.

KİŞİSEL VERİLERİNİN İŞLENMESİ, SAKLANMASI, KULLANILMASI VE PAYLAŞILMASINA İLİŞKİN ONAY METNİ

Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş.’nin, Yurtbay Seramik Kişisel Verilerin İşlenmesi, Saklanması Kullanılması ve Paylaşılmasına İlişkin Bilgilendirme Metni başlıklı metinde yer verilen usul ve esaslarda işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına, yasalarca öngörülen azami süreyle muhafaza edilmesine, ticari amaçlı olarak hiçbir şekilde hiçbir kişi ya da kurumla paylaşılmaması ve ticarileştirilmemesi kaydıyla, domain, veri güvenliği, veri analizi, iş geliştirme, depolama, güvenlik gibi sebeplerle hizmet alınan yurtiçinde ya da yurtdışında mukim firmalarca dolaylı şekilde paylaşılmasına rıza gösterdiğimi kabul ve beyan ederim.

Kişisel verilerimin işlenmesi, saklanması, kullanılması ve paylaşılmasına ilişkin onay veriyorum.