Evinize En Uygun Karo Seramik Modelleri

Evlerinize en uygun karo seramik modelleri hakkında yazdığımız bu yazımızda, sizlere evlerinizde seramik kullanımının öneminden başlayarak seramik nedir, seramik neden tercih edilmelidir, seramik kullanmanın avantajları ve karo seramik modelleri özelinde pek çok bilgi vermeyi amaçlıyoruz. Yurtbay Seramik olarak, pek çok farlı seramik karo tasarımını sizlere sunuyoruz. Pek çok tasarım, üretim ve kontrol aşamasından geçen bu karo seramik modelleri, evlerinizin ışıltısına ışıltı katacaktır. Karo seramik modelleri arasında kendinize ve evinizin havasına en uygun tasarımı rahatlıkla bulabilirsiniz. Bunun nedeni ise birbirinden farklı bir çok karo seramik modeli bulunmaktadır.. Gelin, hep beraber en güzel karo seramik modelleri ve örneklerini beraber inceleyelim.

Eğer evinizi güzelleştirmek için başladığınız bu yolculukta daha fazla örnek arıyorsanız, sitemiz üzerinde bulunan karo seramik modelleri ve ürünlerini inceleyebilirsiniz.

2019’un En Popüler Karo Seramik Modelleri!

2020’ye girmeye hazırlandığımız bu günlerde, pek çok farklı karo seramik modelleri ile karşılaştığımız bir yıl geçirdik. 2019, seramik sektörü açısından oldukça verimli bir yıl olarak kayıtlara geçti. Her türlü zevke hitap eden, en son teknolojik yöntemler kullanılarak evlerinizde kullanmaya uygun hale getirilen karo seramik çeşitleri, Yurtbay Seramik tarafından sizlere sunuldu. Doğadan aldığı ilhamı evlerinize taşımayı kendisine gaye edinen tasarımcılarıyla ve üstün üretim hattıyla Dünya seramik sektörünün en önemli markalarından biri olan Yurtbay Seramik, sizlere en popüler karo seramik modelleri seçkisini gururla sunuyor. 
Bu seramik modelleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, sitemizde yer alan kataloğumuzu incelemenizi öneririz.

 

 

 

 

 

 

Banyolarda Devrim Yaratan Karo Seramik Örnekleri

Banyolarda kullanıma oldukça uygun, adeta banyolarınızı yenileyen pek çok banyo seramik modeli mevcut. Bu banyo seramik modelleri arasından kendinize en uygununu seçerek, sanki yeni bir eve taşınmış  gibi olabilirsiniz. Banyo seramik modelleri arasından kendinize en uygununu seçerek bir ilk adım atın. Ardından ölçüleri hesaplayın, gerekli seramik paket tutarını öğrenin. Bütün bu işlemleri ister bir usta ile, isterseniz de direkt bir Yurtbay bayisine uğrayarak yapın. Sonucunda elde edeceğiniz muhteşem karo seramik uygulaması ile adeta banyonuzun aslında ne kadar da güzel görünmesi gereken, uzun vakit geçirilen bir yer olduğunun farkına varın.

 

 

 

 

Karo Seramik Neden Kullanılır? Seramik Kullanmanın Avantajları Neler?

Karo seramik çeşitleri sıkça kullanılan ev dekorasyon malzemelerindendir. Çünkü, seramik kullanımının oldukça büyük avantajları bulunmaktadır. Evlerimizde özellikle dekorasyon açısından dayanıklı malzemeler tercih ederiz. Bu dayanıklı malzemelerin hem şık görünmesi, hem de hesaplı olması önemlidir. Bu nedenle yüzyıllardır insanlar tarafından seramik ve porselen kullanılmaktadır. Seramik ve porselen arasındaki farklar nedeniyle porselenler daha ziyade çay takımları, yemek setleri gibi eşyalar için kullanılmaktayken, seramikler ev içi kullanıma uygundur. Yer seramik çeşitleri ve yer seramik karoları, her evde bulunabilir. Ancak burada asıl devreye giren faktör, kaliteli seramik karo kullanmaktır. Seramik karolar, fayanslar özellikle evlerin ışıltısına ışıltı katmalarıyla bilinirler. Pek çok avantajları da vardır, en önemlileri olarak:

  1. Suya, toza karşı büyük mukavemet gösterir
  2. Isı değişimlerinden kolayca etkilenmez
  3. Oldukça şık bir görünüme sahiptir
  4. Küçük alanlar için de büyük alanlar için de pek çok farklı desen ve modelde bulunmaktadır
  5. Hesaplı bir dekorasyon imkanı sunmaktadır
  6. Temizlik sırasında aşınma oranları çok düşüktür

Bu nedenlerle karo fayans ve seramikler sıkça tercih edilmektedir.
Dilereseniz sizin için hazırladığımız Yer Karosu Nedir ? videomuzu izleyerek zemin karoları hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz ; 

 

Evinize En Uygun Karo Seramik Seçimi Nasıl Olmalı?

Evinizi güzelleştirmek için bir karo seramik uygulaması yaptırmak istiyor olabilirsiniz. Seramik karo uygulaması yapmadan önce, mutlaka pek çok kriteri göz önünde bulundurmalısınız. Seramik karolar, pek çok farklı model ve boyutta bulunmaktadır. Desenli karo seramik modelleri, özellikle ışık alan ve büyük alanlara sahip olan evler için önerilirken, daha sade seramik karo çeşitleri de küçük alanların olduğundan daha geniş görünmesini sağlayacaktır. Seramik çeşitlerini inceleyerek yolculuğunuza başladıktan sonra, hem bölgenizdeki Yurtbay Seramik şubesi üzerinden, hem de internetten pek çok şekilde seramik uygulaması öncesi dikkat etmeniz gerekenleri öğrenebilirsiniz.

Eğer seramik uygulaması konusunda daha fazla bilgi edinmek isterseniz, Seramik Döşeme Nasıl Yapılır yazımızı incelemenizi öneririz.

Protection of Personal Data

KİŞİSEL VERİLERİNİN İŞLENMESİ, SAKLANMASI, KULLANILMASI VE PAYLAŞILMASINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME METNİ

Sayın kullanıcı,

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verilerinize ilişkin hak ve yetkileriniz hakkında bilgi sahibi olmak için işbu metni okumanızı, saklamanızı ve okuyup anladıktan sonra aşağıdaki onay metnini de dikkatlice okuyarak onaylamanızı, onay vermek istemediğiniz hususları çizmenizi ve aşağıda boş bırakılan şerh kısmında itiraz ettiğiniz kısımları belirtmenizi rica ederiz.

1. Kişisel veri nedir?

Kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgi kişisel veriyi oluşturmaktadır. Adınız, soyadınız, e-posta adresiniz, telefon numaranız, adresiniz, ünvanınız, mesleğiniz gibi kimliğinizi ortaya koyan ve diğer insanlardan ayırt edilebilmenizi sağlayan her türlü bilgi kişisel verinizi oluşturmaktadır.

2. Özel nitelikli veri nedir?

Kişilerin ırkı, etnik kökeni, siyasi düşüncesi, felsefi inancı, dini, mezhebi veya diğer inançları, kılık ve kıyafeti, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlığı, cinsel hayatı, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili verileri ile biyometrik ve genetik verileri özel nitelikli kişisel veridir. Özel nitelikli kişisel verilerin, ilgilinin açık rızası olmaksızın işlenmesi yasaktır.

3. Hangi kişisel veya özel nitelikli verileriniz işlenmektedir?

Aşağıda sayılanlarla sınırlı olmamak ve mevzuattan kaynaklanan gereklilikler doğrultusunda, aşağıdaki tabloda yer verilen verileriniz şirketimiz nezdinde işlenebilmektedir.

Veri Kategorisi Veri Türleri
Kimlik Verisi Ad, soyadı
İletişim Verisi Telefon numarası, adres bilgisi, e-posta adresi.
Diğer Ünvanı, mesleği

4. Veri sorumlusu kimdir?

Veri sorumlusu kişisel verilerin işleme amaçlarını ve vasıtalarını belirleyen, veri kayıt sisteminin kurulmasından ve yönetilmesinden sorumlu olan gerçek veya tüzel kişiyi ifade etmektedir. Ticari ilişki sebebiyle işlenecek kişisel verilerinizle ilgili veri sorumlusu Çaycuma Vergi Dairesine kayıtlı 9860025813 Vergi numaralı, 0986002581300013 Mersis numaralı ve Lavanta Sok. No: 2 Hasanpaşa Kadıköy Merkez adresine faaliyet gösteren Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş.’dir.

5. Kişisel verileriniz nasıl ve hangi esaslarla işlenir?

Kişisel verilerinizin işlenmesinde 6698 sayılı Kanun’a ve diğer kanunlarda öngörülen usul ve esaslar dikkate alınmaktadır. Kişisel verilerinizi Türk Borçlar Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Türk Ceza Kanunu, Vergi Usul Kanunu gibi mevzuattan doğan ve tacir olmamızdan kaynaklı yetki ve yükümlülüklerimiz çerçevesinde, güvenlik, veri analizi ve hizmet kalitemizin geliştirilmesi amacıyla, hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun, belirli, açık, meşru amaçlar için ve onayınız çerçevesinde işlemekteyiz. Kişisel verileriniz, ticari akdinizin devamı süresince sizlerden ve üçüncü kişilerden temin ettiğimiz bilgi ve belgeler elektronik ortamda tutulan veri tabanına işlenmek suretiyle muhafaza edilmektedir. IT birimimiz, kişisel verilerinizin minimum sayıda kişinin erişimine açık tutulması ve üçüncü kişilerce ele geçirilmesinin önlenebilmesi için azami çaba göstermektedir.

6. Kişisel verileriniz ne kadar süre ile muhafaza edilecektir?

Kişisel verileriniz Türk Borçlar Kanunu, Türk Ticaret Kanunu ve Vergi Usul Kanunu ile diğer kanunların tacir sıfatıyla Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş.’yi sorumlu tuttuğu süreler dikkate alınarak, yasalarca öngörülen azami süre ile muhafaza edilecektir.

7. Açık rızanın bulunmadığı durumlarda da kişisel verilerin işlenmesi mümkün müdür, kişisel veriler açık rızanın bulunmadığı hangi durumlarda işlenebilir?

Kişisel veriler kural olarak ilgili kişinin açık rızası olmaksızın işlenemez. Ancak kanunda sayılan şartlardan birinin varlığı hâlinde, ilgili kişinin açık rızası aranmaksızın kişisel verilerinin işlenmesi mümkündür. Bu şartlar şu şekilde sıralanabilir:

a) Kanunlarda açıkça öngörülmesi.

b) Fiili imkânsızlık nedeniyle rızasını açıklayamayacak durumda bulunan veya rızasına hukuki geçerlilik tanınmayan kişinin kendisinin ya da bir başkasının hayatı veya beden bütünlüğünün korunması için zorunlu olması.

c) Bir sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla, sözleşmenin taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması.

ç) Veri sorumlusunun hukuki yükümlülüğünü yerine getirebilmesi için zorunlu olması.

d) İlgili kişinin kendisi tarafından alenileştirilmiş olması.

e) Bir hakkın tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin zorunlu olması.

f) İlgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması.

8. Kişisel verileriniz hangi durumlarda, ne zaman silinir?

Yukarıda açıkladığımız şartlara uygun olarak işlenmiş olmasına rağmen, kişisel verilerinizin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması hâlinde, kişisel veriler resen veya tarafınızın talebi üzerine veri sorumlusu olan Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş. tarafından silinir, yok edilir veya anonim hâle getirilir. Anonim hale getirme; kişisel verilerin, başka verilerle eşleştirilerek dahi hiçbir surette kimliği belirli veya belirlenebilir bir gerçek kişiyle ilişkilendirilemeyecek hâle getirilmesini ifade etmektedir.

9. Kişisel verileriniz üçüncü kişilere hangi durumlarda aktarılır?

Kişisel verileriniz yasal olarak ancak tarafınızın açık rızası çerçevesinde üçüncü kişilere aktarılabilir. Kişisel verileriniz, hiçbir suretle herhangi bir ticari amaç doğrultusunda üçüncü kurum veya kişilere aktarılmayacaktır. Ancak başka firmalardan temin edilen hosting, veri güvenliği, depolama, veri analizi, çağrı merkezi vs hizmetler dolayısıyla kişisel verileriniz dolaylı şekilde üçüncü kişilerin erişimine açık hale gelebilecektir.

Ayrıca, işbu metnin 7. maddesinde sayılan ve açık rızanız bulunmasa dahi kanunen işlenmesi mümkün kişisel verileriniz de yine açık rızanız bulunmaksızın üçüncü kişilerle paylaşılabilir.

10. Kişisel verileriniz yurtdışına nasıl aktarılır?

Kişisel verileriniz, tarafınızın açık rıza göstermesi durumunda yurtdışına aktarılabilir.

Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş. olarak, merkezi yurtdışında bulunan firmalardan sunucu, domain, hosting, IT, depolama, veri güvenliği yazılımı, iş geliştirme, veri analizi, güvenlik, organizasyon gibi hizmetlerin alınması sebebiyle, meşru amaç ve gereksinimlerin mevcudiyeti halinde kişisel verilerinizin yurtdışında bulunan üçüncü kişilerle paylaşılmasına ihtiyaç duyabiliriz.

Kişisel verilerinizin yurtdışına aktarılacak olması durumunda, kişisel verilerinizin aktarılacağı yabancı ülkede yeterli korumanın bulunup bulunmadığı ve ülke bazında yeterli koruma mevcut değilse dahi yurtdışında kişisel verilerinizin aktarılacağı kurum tarafından kişisel verilerinizin yeterli seviyede korunması hususunda gerekli önlemlerin alınıp alınamayacağı tarafımızca mutlaka denetlenecek ve kişisel verilerinizin yeterli seviyede korunamayacağı yönünde bir şüphe oluştuğu takdirde kişisel verileriniz yurtdışına aktarılmayacaktır.

11. Kişisel verilerinizin korunması ile ilgili haklarınız nelerdir? Merak ettiğiniz hususları ve bu çerçevedeki haklarınızı nasıl öğrenebilirsiniz?

Kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini, kişisel verilerinizin hangi amaçla ve nasıl işlendiğini, kişisel verilerinizin nasıl kullanıldığını, kişisel verilerinizin yurt içinde ya da yurtdışında kimlere aktarıldığını Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş.’ye [email protected] adresine e-posta göndermek suretiyle sorabilirsiniz. Kişisel verileriniz eksik veya yanlış işlenmiş ise aynı adrese göndereceğiniz e-posta ile bunların düzeltilmesini ya da kişisel verilerinizin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkmış olması halinde kişisel verilerinizin silinmesini isteyebilir; kişisel verilerinizin yok edildiğinin ya da düzeltildiğinin kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişilere de bildirilmesini talep edebilirsiniz. İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle tarafınız aleyhine bir sonuç hasıl olursa bu sonucun ortaya çıkmasına itiraz edilebilirsiniz. Kişisel verilerinizin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız halinde zararınızın giderilmesini talep etme hakkına da sahipsiniz. Belirtilen e-posta adresine göndermiş olduğunuz soru ve talepleriniz hakkında değerlendirme yapılarak en geç 30 gün içerisinde sizlere başvuru sonucunuz ve gerekçesi hakkında bilgilendirme yapılacaktır. Başvurunuzun reddedilmesi, verilen cevabın yetersiz bulunması veya süresinde başvuruya cevap verilmemesi hâllerinde; veri sorumlusu Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş.’nin cevabını öğrendiğiniz tarihten itibaren otuz ve herhâlde başvuru tarihinden itibaren altmış gün içinde Kişisel Verileri Koruma Kurulu’na şikâyette de bulunabilirsiniz.

KİŞİSEL VERİLERİNİN İŞLENMESİ, SAKLANMASI, KULLANILMASI VE PAYLAŞILMASINA İLİŞKİN ONAY METNİ

Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş.’nin, Yurtbay Seramik Kişisel Verilerin İşlenmesi, Saklanması Kullanılması ve Paylaşılmasına İlişkin Bilgilendirme Metni başlıklı metinde yer verilen usul ve esaslarda işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına, yasalarca öngörülen azami süreyle muhafaza edilmesine, ticari amaçlı olarak hiçbir şekilde hiçbir kişi ya da kurumla paylaşılmaması ve ticarileştirilmemesi kaydıyla, domain, veri güvenliği, veri analizi, iş geliştirme, depolama, güvenlik gibi sebeplerle hizmet alınan yurtiçinde ya da yurtdışında mukim firmalarca dolaylı şekilde paylaşılmasına rıza gösterdiğimi kabul ve beyan ederim.

Kişisel verilerimin işlenmesi, saklanması, kullanılması ve paylaşılmasına ilişkin onay veriyorum.