Etkileyici Taş Görünümlü Seramik Modelleri

Evinizde büyük estetik değişiklikler yapmak keyifli olabilir. Bazen ise bu tür değişim kararlarını zorunlu olarak alırsınız. Ancak bunu yapmaya çalışırken birçok olasılık gözünüzün önünden geçer. Çok uzun yıllar keyifle, kullanabileceğiniz bir dekorasyon hayal edersiniz. Özellikle döşeme, göz korkutucu bir seçim olabilir. Sonuçta kolayca değiştirilemez bir tercih olabilir. Görünüm dışında göz önünde bulundurulacak çok fazla faktör vardır. Yurtbay Seramik ailesi olarak şüphelerinizi giderecek etkileyici taş görünümlü seramik modellerimizi anlatan bir içerik hazırladık.

Neden Seramik Tercih Etmeliyim?
Seramik, duvar dekoratifleri, yer döşemeleri için farklı boyut ve desenler ile tercih edilir. Ev dekorasyonunda direk olarak taş kullanmak yerine taş görünümlü seramik modellerinin seçilmesinin sebebi dayanıklı, kolay temizlenir olmaları, estetik görünümleri ve doğal yapıları sayesindedir.

Doğal Taş Görünümlü Mermer Seramik Modelleri
Doğal taş görünümlü seramik modelleri incelendiğinde, pek çok farklı mermer görünümlü seramik modeli karşımıza çıkmaktadır. Mermer görünümlü seramikler, doğal taş görünümlü seramik çeşitleri arasında en çok tercih edilen modellerdendir. Mermer, yapısı gereği ağır ve pahalı bir dekorasyon malzemesidir. Bu nedenle gerçekten mermer kullanımı hem zor bir işlem, hem de oldukça maliyetli. Gerçek mermere en yakın görünümü sağlayabileceğiniz unsur da, seramikler. Seramik modelleri, özellikle mermerin yapısına en yakın unsurlar olarak sıkça tercih edilir, kullanılır. Taş görünümlü seramik modelleri arasında en sade ve şık görünümü sağlayabileceğiniz kaplamalar arasında yer alan mermer görünümlü seramikleri, evinizin banyolarında, giriş kısımlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca ofis, otel gibi alanların dekorasyonları için de istediğiniz gibi mermer görünümlü taş seramik modellerini tercih edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Mermer Görünümlü Seramik Modelleri

 

Doğal ve Şık Taş Görünümlü Seramik Modelleri

Terrazzo Taş Görünümlü Seramik Modeli
Terrazzo, taş görünümlü seramik modeli olarak oldukça doğal ama aynı zamanda iddialı bir görünüme sahip. Özellikle ev içi kullanıma da gayet uygun olan Terrazzo, mutfak zeminlerinde kullanmaya uygun bir model. Açık renkli doğal taş görünümlü seramik modeli olan Terrazzo’yu sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

 

Fiyord Taş Görünümlü Seramik Modeli
Fiyord taş görünümlü seramik modeli, oldukça doğal, natürel ve sıcak bir görünüme sahip. Harika görünen dış mekanlar, balkonlar için ve bahçe dekorasyonu için oldukça uygun bir seramik modeli olan Fiyord, özellikle doğal bir taş görünümü isteyen herkes için. Fiyord modeli İskandinav ülkelerinden aldığı ilhamı evinize taşıyor. Özellikle kafe, restoran gibi mekanlarınızda ve bahçelerinizde kullanabileceğiniz Fiyord modelini, internet sitemiz ve bayiilerimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

 

Santorini Taş Görünümlü Seramik Modeli
Santorini, oldukça doğal ve özgün bir seramik modeli. Bu modelin hem sadeliği ve doğallığı, hem de farklı görüntüsü oldukça dikkat çekici. Santorini, isminden de anlayacağınız üzere Ege ve Ege adalarından aldığı ilhamla tasarlanmış, tıpkı Ege adaları gibi doğal ve özgün, ferah ve şık. Evlerinizde, ortamlarınızda kullandığınızda her görenin dikkatini çekecek bir doğal taş görünümlü seramik modeli. Eğer bu modeli incelemek isterseniz, hem bayiilerimiz üzerinden hem de aşağıdaki görsele tıklayarak ulaşabilir, inceleyebilirsiniz.

 

Mutfak Seramik Canyon Serisi
Canyon serisi için klasik severleri tercihi olduğunu söylemek mümkündür. Modası geçmeyecek özel ve gerçekçi yapısı ile duvar ve yerde iç mekanlarda kullanabileceğiniz bir seridir. Doğal taş dokusunun yüzey görünümü mattır. Mutfak, banyo, yemek odası ve evin herhangi bir alanı için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Mutfak Seramik Farılya Serisi
Modern, klasik ve şık görünüm tercih edenler için önerebileceğimiz bir diğer seri ise Farılya’dır. Sırlı granit bünyesi, doğal taş dokusu ve mat yüzey görünümü ile evine farklı bir hava katabilirsiniz. Silver rengini evinizin herhangi bir köşesinde bu seri ile kullanmak tüm eşyalarınız ile uyum sağlayacaktır.

Mutfak Seramik Fıyord Serisi
Fıyord ev içi zemin, banyo, mutfak, teras, havuz ve ticari mekanlar için oldukça tercih edilen doğal taş dokusu ile dikkat çeken bir seridir. Düşünmenize çok gerek kalmayacak bir tercih önerisidir. Renginin krem olması nedeni ile tüm dekorasyon tercihlerinize uyum sağlar.

Modern ve Özgün Taş Görünümlü Seramik Modelleri

Mutfak Seramik Etna Serisi
Radikal bir karar ile cesur bir görünüm için tercih edilebilecek en özgün seriler arasındadır. Ostik rengi, lappato yüzey görünümü ile sıra dışı bir yaşam alanı sunar. Banyo, ev içi zemin, teras ve ticari alanlarda kullanıma oldukça uygundur.

Mutfak Seramik Underground Serisi
Evinizin birçok alanında kullanabileceğiniz taş görünümlü seramik modeli Underground, yaşam alanınıza rustik bir hava katacaktır. Modern ve aynı zamanda şık motifleri ile gözlerini alamayacağınız karışık gibi görünen anca tasarım harikası ile bir o kadar düzenli geçişleri modern görünüm tercih edilebilir.

Mutfak Seramik Brıck Stone Serisi
Brıck Stone serisi, banyo ve mutfak tezgah arası dekorasyon için tercih edilebilir. Realist ve çarpıcı görünümü ve doğal taş dokusu ile en çok dikkat çeken tasarımlar arasındadır.

Yeni bir ev dekorasyonu için taş görünümlü seramikleri araştırırken bu örnekleri dikkate alabilirsiniz. İster klasik ve modern isterseniz gösterişli ve özgün olsun, yaşam şeklinizi evinize yansıtmanın en kolay yolu bu seramik çeşitleri olabilir. Tek bir alan dokusu ile yaşam alanınızdaki tüm havayı değiştirebilirsiniz. Daha fazla doku ve seri çeşitleri için bize ulaşabilir, diğer ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Protection of Personal Data

KİŞİSEL VERİLERİNİN İŞLENMESİ, SAKLANMASI, KULLANILMASI VE PAYLAŞILMASINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME METNİ

Sayın kullanıcı,

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verilerinize ilişkin hak ve yetkileriniz hakkında bilgi sahibi olmak için işbu metni okumanızı, saklamanızı ve okuyup anladıktan sonra aşağıdaki onay metnini de dikkatlice okuyarak onaylamanızı, onay vermek istemediğiniz hususları çizmenizi ve aşağıda boş bırakılan şerh kısmında itiraz ettiğiniz kısımları belirtmenizi rica ederiz.

1. Kişisel veri nedir?

Kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgi kişisel veriyi oluşturmaktadır. Adınız, soyadınız, e-posta adresiniz, telefon numaranız, adresiniz, ünvanınız, mesleğiniz gibi kimliğinizi ortaya koyan ve diğer insanlardan ayırt edilebilmenizi sağlayan her türlü bilgi kişisel verinizi oluşturmaktadır.

2. Özel nitelikli veri nedir?

Kişilerin ırkı, etnik kökeni, siyasi düşüncesi, felsefi inancı, dini, mezhebi veya diğer inançları, kılık ve kıyafeti, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlığı, cinsel hayatı, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili verileri ile biyometrik ve genetik verileri özel nitelikli kişisel veridir. Özel nitelikli kişisel verilerin, ilgilinin açık rızası olmaksızın işlenmesi yasaktır.

3. Hangi kişisel veya özel nitelikli verileriniz işlenmektedir?

Aşağıda sayılanlarla sınırlı olmamak ve mevzuattan kaynaklanan gereklilikler doğrultusunda, aşağıdaki tabloda yer verilen verileriniz şirketimiz nezdinde işlenebilmektedir.

Veri Kategorisi Veri Türleri
Kimlik Verisi Ad, soyadı
İletişim Verisi Telefon numarası, adres bilgisi, e-posta adresi.
Diğer Ünvanı, mesleği

4. Veri sorumlusu kimdir?

Veri sorumlusu kişisel verilerin işleme amaçlarını ve vasıtalarını belirleyen, veri kayıt sisteminin kurulmasından ve yönetilmesinden sorumlu olan gerçek veya tüzel kişiyi ifade etmektedir. Ticari ilişki sebebiyle işlenecek kişisel verilerinizle ilgili veri sorumlusu Çaycuma Vergi Dairesine kayıtlı 9860025813 Vergi numaralı, 0986002581300013 Mersis numaralı ve Lavanta Sok. No: 2 Hasanpaşa Kadıköy Merkez adresine faaliyet gösteren Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş.’dir.

5. Kişisel verileriniz nasıl ve hangi esaslarla işlenir?

Kişisel verilerinizin işlenmesinde 6698 sayılı Kanun’a ve diğer kanunlarda öngörülen usul ve esaslar dikkate alınmaktadır. Kişisel verilerinizi Türk Borçlar Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Türk Ceza Kanunu, Vergi Usul Kanunu gibi mevzuattan doğan ve tacir olmamızdan kaynaklı yetki ve yükümlülüklerimiz çerçevesinde, güvenlik, veri analizi ve hizmet kalitemizin geliştirilmesi amacıyla, hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun, belirli, açık, meşru amaçlar için ve onayınız çerçevesinde işlemekteyiz. Kişisel verileriniz, ticari akdinizin devamı süresince sizlerden ve üçüncü kişilerden temin ettiğimiz bilgi ve belgeler elektronik ortamda tutulan veri tabanına işlenmek suretiyle muhafaza edilmektedir. IT birimimiz, kişisel verilerinizin minimum sayıda kişinin erişimine açık tutulması ve üçüncü kişilerce ele geçirilmesinin önlenebilmesi için azami çaba göstermektedir.

6. Kişisel verileriniz ne kadar süre ile muhafaza edilecektir?

Kişisel verileriniz Türk Borçlar Kanunu, Türk Ticaret Kanunu ve Vergi Usul Kanunu ile diğer kanunların tacir sıfatıyla Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş.’yi sorumlu tuttuğu süreler dikkate alınarak, yasalarca öngörülen azami süre ile muhafaza edilecektir.

7. Açık rızanın bulunmadığı durumlarda da kişisel verilerin işlenmesi mümkün müdür, kişisel veriler açık rızanın bulunmadığı hangi durumlarda işlenebilir?

Kişisel veriler kural olarak ilgili kişinin açık rızası olmaksızın işlenemez. Ancak kanunda sayılan şartlardan birinin varlığı hâlinde, ilgili kişinin açık rızası aranmaksızın kişisel verilerinin işlenmesi mümkündür. Bu şartlar şu şekilde sıralanabilir:

a) Kanunlarda açıkça öngörülmesi.

b) Fiili imkânsızlık nedeniyle rızasını açıklayamayacak durumda bulunan veya rızasına hukuki geçerlilik tanınmayan kişinin kendisinin ya da bir başkasının hayatı veya beden bütünlüğünün korunması için zorunlu olması.

c) Bir sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla, sözleşmenin taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması.

ç) Veri sorumlusunun hukuki yükümlülüğünü yerine getirebilmesi için zorunlu olması.

d) İlgili kişinin kendisi tarafından alenileştirilmiş olması.

e) Bir hakkın tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin zorunlu olması.

f) İlgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması.

8. Kişisel verileriniz hangi durumlarda, ne zaman silinir?

Yukarıda açıkladığımız şartlara uygun olarak işlenmiş olmasına rağmen, kişisel verilerinizin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması hâlinde, kişisel veriler resen veya tarafınızın talebi üzerine veri sorumlusu olan Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş. tarafından silinir, yok edilir veya anonim hâle getirilir. Anonim hale getirme; kişisel verilerin, başka verilerle eşleştirilerek dahi hiçbir surette kimliği belirli veya belirlenebilir bir gerçek kişiyle ilişkilendirilemeyecek hâle getirilmesini ifade etmektedir.

9. Kişisel verileriniz üçüncü kişilere hangi durumlarda aktarılır?

Kişisel verileriniz yasal olarak ancak tarafınızın açık rızası çerçevesinde üçüncü kişilere aktarılabilir. Kişisel verileriniz, hiçbir suretle herhangi bir ticari amaç doğrultusunda üçüncü kurum veya kişilere aktarılmayacaktır. Ancak başka firmalardan temin edilen hosting, veri güvenliği, depolama, veri analizi, çağrı merkezi vs hizmetler dolayısıyla kişisel verileriniz dolaylı şekilde üçüncü kişilerin erişimine açık hale gelebilecektir.

Ayrıca, işbu metnin 7. maddesinde sayılan ve açık rızanız bulunmasa dahi kanunen işlenmesi mümkün kişisel verileriniz de yine açık rızanız bulunmaksızın üçüncü kişilerle paylaşılabilir.

10. Kişisel verileriniz yurtdışına nasıl aktarılır?

Kişisel verileriniz, tarafınızın açık rıza göstermesi durumunda yurtdışına aktarılabilir.

Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş. olarak, merkezi yurtdışında bulunan firmalardan sunucu, domain, hosting, IT, depolama, veri güvenliği yazılımı, iş geliştirme, veri analizi, güvenlik, organizasyon gibi hizmetlerin alınması sebebiyle, meşru amaç ve gereksinimlerin mevcudiyeti halinde kişisel verilerinizin yurtdışında bulunan üçüncü kişilerle paylaşılmasına ihtiyaç duyabiliriz.

Kişisel verilerinizin yurtdışına aktarılacak olması durumunda, kişisel verilerinizin aktarılacağı yabancı ülkede yeterli korumanın bulunup bulunmadığı ve ülke bazında yeterli koruma mevcut değilse dahi yurtdışında kişisel verilerinizin aktarılacağı kurum tarafından kişisel verilerinizin yeterli seviyede korunması hususunda gerekli önlemlerin alınıp alınamayacağı tarafımızca mutlaka denetlenecek ve kişisel verilerinizin yeterli seviyede korunamayacağı yönünde bir şüphe oluştuğu takdirde kişisel verileriniz yurtdışına aktarılmayacaktır.

11. Kişisel verilerinizin korunması ile ilgili haklarınız nelerdir? Merak ettiğiniz hususları ve bu çerçevedeki haklarınızı nasıl öğrenebilirsiniz?

Kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini, kişisel verilerinizin hangi amaçla ve nasıl işlendiğini, kişisel verilerinizin nasıl kullanıldığını, kişisel verilerinizin yurt içinde ya da yurtdışında kimlere aktarıldığını Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş.’ye [email protected] adresine e-posta göndermek suretiyle sorabilirsiniz. Kişisel verileriniz eksik veya yanlış işlenmiş ise aynı adrese göndereceğiniz e-posta ile bunların düzeltilmesini ya da kişisel verilerinizin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkmış olması halinde kişisel verilerinizin silinmesini isteyebilir; kişisel verilerinizin yok edildiğinin ya da düzeltildiğinin kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişilere de bildirilmesini talep edebilirsiniz. İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle tarafınız aleyhine bir sonuç hasıl olursa bu sonucun ortaya çıkmasına itiraz edilebilirsiniz. Kişisel verilerinizin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız halinde zararınızın giderilmesini talep etme hakkına da sahipsiniz. Belirtilen e-posta adresine göndermiş olduğunuz soru ve talepleriniz hakkında değerlendirme yapılarak en geç 30 gün içerisinde sizlere başvuru sonucunuz ve gerekçesi hakkında bilgilendirme yapılacaktır. Başvurunuzun reddedilmesi, verilen cevabın yetersiz bulunması veya süresinde başvuruya cevap verilmemesi hâllerinde; veri sorumlusu Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş.’nin cevabını öğrendiğiniz tarihten itibaren otuz ve herhâlde başvuru tarihinden itibaren altmış gün içinde Kişisel Verileri Koruma Kurulu’na şikâyette de bulunabilirsiniz.

KİŞİSEL VERİLERİNİN İŞLENMESİ, SAKLANMASI, KULLANILMASI VE PAYLAŞILMASINA İLİŞKİN ONAY METNİ

Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş.’nin, Yurtbay Seramik Kişisel Verilerin İşlenmesi, Saklanması Kullanılması ve Paylaşılmasına İlişkin Bilgilendirme Metni başlıklı metinde yer verilen usul ve esaslarda işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına, yasalarca öngörülen azami süreyle muhafaza edilmesine, ticari amaçlı olarak hiçbir şekilde hiçbir kişi ya da kurumla paylaşılmaması ve ticarileştirilmemesi kaydıyla, domain, veri güvenliği, veri analizi, iş geliştirme, depolama, güvenlik gibi sebeplerle hizmet alınan yurtiçinde ya da yurtdışında mukim firmalarca dolaylı şekilde paylaşılmasına rıza gösterdiğimi kabul ve beyan ederim.

Kişisel verilerimin işlenmesi, saklanması, kullanılması ve paylaşılmasına ilişkin onay veriyorum.