Ahşap Görünümlü Seramik Modelleri

Ahşap görünümlü seramik modelleri, günümüzde oldukça popülerdir. Pek çok farklı alanda kullanılabilen ahşap seramik çeşitleri, Yurtbay Seramik tarafından son teknolojiler kullanılarak üretilmektedir. Tasarımını doğanın en güzel ahşap dokularından alan, evlerinizde ve ofislerinizde, iş yerlerinizde kullanıma son derece uygun ahşap görünümlü seramik modellerini seçerek pek çok avantaj sağlayabilirsiniz. Biz de bu yazımızda en güzel ahşap seramik örneklerini derleyeceğiz ve sizlere sunmaya çalışacağız. Ayrıca seramik uygulamaları, parke yerine seramik neden tercih edilmeli gibi sorulara da cevaplar vermeye çalışacağız. Umarız, bu yazımız yararlı olur ve siz de ahşap parke yerine bir seramik uygulaması tercih etmenin size sağlayacağı yararları öğrenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Seramik Döşeme Nasıl Yapılır? Seramik Döşeme Rehberi!

Ahşap Görünümlü Seramik Özellikleri Nelerdir?
Ahşap görünümlü seramik, görünüş itibariyle ahşap ve parke tasarımına sahip, tamamiyle ahşap ürünler gibi görünen seramik çeşitleridir. Ahşap seramik modelleri pek çok farklı tasarıma sahip olsalar da, temelde seramik çeşitleri olduklarından mat seramik ve parlak seramik olarak ikiye ayrılırlar. Mat seramikler, ahşap dokusuna daha yakındır. Parlak seramiklerin sahip olduğu yüzey nedeniyle ahşap dokusunu tam anlamıyla hissedemeyebilirsiniz. Mat seramik çeşitleri ayrıca zemin kaplama uygulamaları için de oldukça uygundurlar. Mat seramik kaplama yaptıracağınız zeminleriniz kayganlık konusunda daha güvenilir olacaklardır. Parlak seramikler daha kaygandır, duvarlar için daha uygundurlar. Ahşap seramikler genellikle zemin uygulamalarında tercih edildiklerinden, çoğunlukla ahşap seramikler mat yüzeyler ile üretilirler. Bu nedenle, mat seramik ve parlak seramik arasındaki kullanım farklılığını da araştırmanızı, mümkünse bir Yurtbay Seramik bayiisine giderek doğrudan incelemenizi öneririz.

Ahşap Görünümlü Seramik Modelleri, 2019’un En Güzel Seramikleri
Ahşap görünümlü seramik çeşitleri arasında pek çok farklı tasarımda model bulunmaktadır. Bu modeller arasından kendi zevklerinize en uygun olanını seçerek, tamamiyle doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Balkon seramik kaplama, mutfak ve banyo seramikleri gibi pek çok farklı alanda kullanabileceğiniz gibi, salonlarınızı da ahşap seramik uygulaması ile farklı hale getirebilirsiniz. Gelin isterseniz, Yurtbay Seramik’in doğadan ilham alarak tasarladığı ve her türlü kullanım senaryosuna uygun ahşap seramik çeşitlerini inceleyin ve kendinize en uygun modeli seçin. Ahşap görünümlü parke seramikler sayesinde evinizin her köşesinde sıcak, samimi ve kaliteli ortamlar yaratın.
İlginizi Çekebilir : Parke Görünümlü Seramikler Nerelerde Kullanılabilir? Avantajları Nelerdir? 

Ahşap Görünümlü Seramik Karo Kullanmanın Faydaları
Ahşap görünümlü seramik karo kullanmanın, gerçekten ahşap döşeme uygulaması yaptırmaya kıyasla pek çok artısı bulunmaktadır. Bunlar, ahşap kullanmanın zorlukları ve seramik uygulamasının getirdiği kolaylıklardan ortaya çıkmaktadır. Seramik kullandığınızda elde edeceğiniz çeşitli artılar vardır.

  1. Seramik, suya ve toza dayanıklı bir malzemedir.
  2. Seramik kullanarak ısı yalıtımı sağlanabilir.
  3. Seramik, oldukça dayanıklı bir malzemedir.
  4. Uygulattığınız seramik karolar kırılsa dahi, yalnızca kırılan kısmı değiştirme şansınız bulunmaktadır.
  5. Ahşap tasarımlı seramik kullanarak gerçek ahşap zeminlerin getirdiği çizilme, çürüme ve küflenme gibi sorunlardan kurtulursunuz.

Bunlar ve pek çok daha neden, sizin evlerinizde ve iş yerlerinizde ahşap parke seramikler kullanma konusunda düşünmenizi gerektirmekte. Eğer evinizin hem havasını değiştirmek, hem de uzun ömürlü zemin kaplama uygulamaları yaptırtmak istiyorsanız, ahşap model seramikleri inceleyerek kararınızı öyle vermelisiniz.

İlginizi Çekebilir: Ahşap Görünümlü Seramik Özellikleri Nelerdir?
 Yurtbay Seramik Ahşap Seramik Modelleri Hakkında Daha Fazlası!
Yurtbay Seramik tarafından sizlere sunulan pek çok farklı ahşap dokulu seramik bulunmaktadır. Bu modelleri inceleyerek hem evlerinize sıcak bir hava katabilir, hem de dış mekanlarınızda seramik kullanımının tadını çıkartabilirsiniz. Açık renkler ve tonlarda veya daha yüksek kontrastlı, desenli ve koyu renkli modeller arasından kendinize en uygununu seçebilirsiniz. Seçeceğiniz seramiğin sırlanış tarzı bakımından parlak veya mat olup olmaması da tamamiyle sizin seçiminize kalmış. Ancak biz, zemin uygulamalarında mat, duvarlarda da parlak seramikler öneriyoruz. Ahşap seramikleri evlerinize uygulamak isterseniz hem bayiilerimizden hem de diğer yazılarımızdan destek alabilirsiniz. Ayrıca bizimle iletişime geçerek aklınızdaki tüm sorulara cevaplar bulabilirsiniz.

Yurtbay Seramik Ürün Kataloğu’nu inceleyerek pek çok farklı ahşap seramik çeşidine ulaşabilirsiniz.

Protection of Personal Data

KİŞİSEL VERİLERİNİN İŞLENMESİ, SAKLANMASI, KULLANILMASI VE PAYLAŞILMASINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME METNİ

Sayın kullanıcı,

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verilerinize ilişkin hak ve yetkileriniz hakkında bilgi sahibi olmak için işbu metni okumanızı, saklamanızı ve okuyup anladıktan sonra aşağıdaki onay metnini de dikkatlice okuyarak onaylamanızı, onay vermek istemediğiniz hususları çizmenizi ve aşağıda boş bırakılan şerh kısmında itiraz ettiğiniz kısımları belirtmenizi rica ederiz.

1. Kişisel veri nedir?

Kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgi kişisel veriyi oluşturmaktadır. Adınız, soyadınız, e-posta adresiniz, telefon numaranız, adresiniz, ünvanınız, mesleğiniz gibi kimliğinizi ortaya koyan ve diğer insanlardan ayırt edilebilmenizi sağlayan her türlü bilgi kişisel verinizi oluşturmaktadır.

2. Özel nitelikli veri nedir?

Kişilerin ırkı, etnik kökeni, siyasi düşüncesi, felsefi inancı, dini, mezhebi veya diğer inançları, kılık ve kıyafeti, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlığı, cinsel hayatı, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili verileri ile biyometrik ve genetik verileri özel nitelikli kişisel veridir. Özel nitelikli kişisel verilerin, ilgilinin açık rızası olmaksızın işlenmesi yasaktır.

3. Hangi kişisel veya özel nitelikli verileriniz işlenmektedir?

Aşağıda sayılanlarla sınırlı olmamak ve mevzuattan kaynaklanan gereklilikler doğrultusunda, aşağıdaki tabloda yer verilen verileriniz şirketimiz nezdinde işlenebilmektedir.

Veri Kategorisi Veri Türleri
Kimlik Verisi Ad, soyadı
İletişim Verisi Telefon numarası, adres bilgisi, e-posta adresi.
Diğer Ünvanı, mesleği

4. Veri sorumlusu kimdir?

Veri sorumlusu kişisel verilerin işleme amaçlarını ve vasıtalarını belirleyen, veri kayıt sisteminin kurulmasından ve yönetilmesinden sorumlu olan gerçek veya tüzel kişiyi ifade etmektedir. Ticari ilişki sebebiyle işlenecek kişisel verilerinizle ilgili veri sorumlusu Çaycuma Vergi Dairesine kayıtlı 9860025813 Vergi numaralı, 0986002581300013 Mersis numaralı ve Lavanta Sok. No: 2 Hasanpaşa Kadıköy Merkez adresine faaliyet gösteren Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş.’dir.

5. Kişisel verileriniz nasıl ve hangi esaslarla işlenir?

Kişisel verilerinizin işlenmesinde 6698 sayılı Kanun’a ve diğer kanunlarda öngörülen usul ve esaslar dikkate alınmaktadır. Kişisel verilerinizi Türk Borçlar Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Türk Ceza Kanunu, Vergi Usul Kanunu gibi mevzuattan doğan ve tacir olmamızdan kaynaklı yetki ve yükümlülüklerimiz çerçevesinde, güvenlik, veri analizi ve hizmet kalitemizin geliştirilmesi amacıyla, hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun, belirli, açık, meşru amaçlar için ve onayınız çerçevesinde işlemekteyiz. Kişisel verileriniz, ticari akdinizin devamı süresince sizlerden ve üçüncü kişilerden temin ettiğimiz bilgi ve belgeler elektronik ortamda tutulan veri tabanına işlenmek suretiyle muhafaza edilmektedir. IT birimimiz, kişisel verilerinizin minimum sayıda kişinin erişimine açık tutulması ve üçüncü kişilerce ele geçirilmesinin önlenebilmesi için azami çaba göstermektedir.

6. Kişisel verileriniz ne kadar süre ile muhafaza edilecektir?

Kişisel verileriniz Türk Borçlar Kanunu, Türk Ticaret Kanunu ve Vergi Usul Kanunu ile diğer kanunların tacir sıfatıyla Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş.’yi sorumlu tuttuğu süreler dikkate alınarak, yasalarca öngörülen azami süre ile muhafaza edilecektir.

7. Açık rızanın bulunmadığı durumlarda da kişisel verilerin işlenmesi mümkün müdür, kişisel veriler açık rızanın bulunmadığı hangi durumlarda işlenebilir?

Kişisel veriler kural olarak ilgili kişinin açık rızası olmaksızın işlenemez. Ancak kanunda sayılan şartlardan birinin varlığı hâlinde, ilgili kişinin açık rızası aranmaksızın kişisel verilerinin işlenmesi mümkündür. Bu şartlar şu şekilde sıralanabilir:

a) Kanunlarda açıkça öngörülmesi.

b) Fiili imkânsızlık nedeniyle rızasını açıklayamayacak durumda bulunan veya rızasına hukuki geçerlilik tanınmayan kişinin kendisinin ya da bir başkasının hayatı veya beden bütünlüğünün korunması için zorunlu olması.

c) Bir sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla, sözleşmenin taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması.

ç) Veri sorumlusunun hukuki yükümlülüğünü yerine getirebilmesi için zorunlu olması.

d) İlgili kişinin kendisi tarafından alenileştirilmiş olması.

e) Bir hakkın tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin zorunlu olması.

f) İlgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması.

8. Kişisel verileriniz hangi durumlarda, ne zaman silinir?

Yukarıda açıkladığımız şartlara uygun olarak işlenmiş olmasına rağmen, kişisel verilerinizin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması hâlinde, kişisel veriler resen veya tarafınızın talebi üzerine veri sorumlusu olan Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş. tarafından silinir, yok edilir veya anonim hâle getirilir. Anonim hale getirme; kişisel verilerin, başka verilerle eşleştirilerek dahi hiçbir surette kimliği belirli veya belirlenebilir bir gerçek kişiyle ilişkilendirilemeyecek hâle getirilmesini ifade etmektedir.

9. Kişisel verileriniz üçüncü kişilere hangi durumlarda aktarılır?

Kişisel verileriniz yasal olarak ancak tarafınızın açık rızası çerçevesinde üçüncü kişilere aktarılabilir. Kişisel verileriniz, hiçbir suretle herhangi bir ticari amaç doğrultusunda üçüncü kurum veya kişilere aktarılmayacaktır. Ancak başka firmalardan temin edilen hosting, veri güvenliği, depolama, veri analizi, çağrı merkezi vs hizmetler dolayısıyla kişisel verileriniz dolaylı şekilde üçüncü kişilerin erişimine açık hale gelebilecektir.

Ayrıca, işbu metnin 7. maddesinde sayılan ve açık rızanız bulunmasa dahi kanunen işlenmesi mümkün kişisel verileriniz de yine açık rızanız bulunmaksızın üçüncü kişilerle paylaşılabilir.

10. Kişisel verileriniz yurtdışına nasıl aktarılır?

Kişisel verileriniz, tarafınızın açık rıza göstermesi durumunda yurtdışına aktarılabilir.

Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş. olarak, merkezi yurtdışında bulunan firmalardan sunucu, domain, hosting, IT, depolama, veri güvenliği yazılımı, iş geliştirme, veri analizi, güvenlik, organizasyon gibi hizmetlerin alınması sebebiyle, meşru amaç ve gereksinimlerin mevcudiyeti halinde kişisel verilerinizin yurtdışında bulunan üçüncü kişilerle paylaşılmasına ihtiyaç duyabiliriz.

Kişisel verilerinizin yurtdışına aktarılacak olması durumunda, kişisel verilerinizin aktarılacağı yabancı ülkede yeterli korumanın bulunup bulunmadığı ve ülke bazında yeterli koruma mevcut değilse dahi yurtdışında kişisel verilerinizin aktarılacağı kurum tarafından kişisel verilerinizin yeterli seviyede korunması hususunda gerekli önlemlerin alınıp alınamayacağı tarafımızca mutlaka denetlenecek ve kişisel verilerinizin yeterli seviyede korunamayacağı yönünde bir şüphe oluştuğu takdirde kişisel verileriniz yurtdışına aktarılmayacaktır.

11. Kişisel verilerinizin korunması ile ilgili haklarınız nelerdir? Merak ettiğiniz hususları ve bu çerçevedeki haklarınızı nasıl öğrenebilirsiniz?

Kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini, kişisel verilerinizin hangi amaçla ve nasıl işlendiğini, kişisel verilerinizin nasıl kullanıldığını, kişisel verilerinizin yurt içinde ya da yurtdışında kimlere aktarıldığını Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş.’ye [email protected] adresine e-posta göndermek suretiyle sorabilirsiniz. Kişisel verileriniz eksik veya yanlış işlenmiş ise aynı adrese göndereceğiniz e-posta ile bunların düzeltilmesini ya da kişisel verilerinizin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkmış olması halinde kişisel verilerinizin silinmesini isteyebilir; kişisel verilerinizin yok edildiğinin ya da düzeltildiğinin kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişilere de bildirilmesini talep edebilirsiniz. İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle tarafınız aleyhine bir sonuç hasıl olursa bu sonucun ortaya çıkmasına itiraz edilebilirsiniz. Kişisel verilerinizin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız halinde zararınızın giderilmesini talep etme hakkına da sahipsiniz. Belirtilen e-posta adresine göndermiş olduğunuz soru ve talepleriniz hakkında değerlendirme yapılarak en geç 30 gün içerisinde sizlere başvuru sonucunuz ve gerekçesi hakkında bilgilendirme yapılacaktır. Başvurunuzun reddedilmesi, verilen cevabın yetersiz bulunması veya süresinde başvuruya cevap verilmemesi hâllerinde; veri sorumlusu Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş.’nin cevabını öğrendiğiniz tarihten itibaren otuz ve herhâlde başvuru tarihinden itibaren altmış gün içinde Kişisel Verileri Koruma Kurulu’na şikâyette de bulunabilirsiniz.

KİŞİSEL VERİLERİNİN İŞLENMESİ, SAKLANMASI, KULLANILMASI VE PAYLAŞILMASINA İLİŞKİN ONAY METNİ

Yurtbay Seramik San. ve Tic. A.Ş.’nin, Yurtbay Seramik Kişisel Verilerin İşlenmesi, Saklanması Kullanılması ve Paylaşılmasına İlişkin Bilgilendirme Metni başlıklı metinde yer verilen usul ve esaslarda işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına, yasalarca öngörülen azami süreyle muhafaza edilmesine, ticari amaçlı olarak hiçbir şekilde hiçbir kişi ya da kurumla paylaşılmaması ve ticarileştirilmemesi kaydıyla, domain, veri güvenliği, veri analizi, iş geliştirme, depolama, güvenlik gibi sebeplerle hizmet alınan yurtiçinde ya da yurtdışında mukim firmalarca dolaylı şekilde paylaşılmasına rıza gösterdiğimi kabul ve beyan ederim.

Kişisel verilerimin işlenmesi, saklanması, kullanılması ve paylaşılmasına ilişkin onay veriyorum.