Yurtbay Seramik Fark Yaratan Yeni Serileri ile Cersai Fuarı’nda yerini aldı. Yurtbay Seramik Fark Yaratan Yeni Serileri ile Cersai Fuarı’nda yerini aldı.

Yurtbay Seramik, 150’den fazla ülkenin katılım gösterdiği en seçkin konseptlerin yer aldığı dünyanın en büyük seramik ve banyo aksesuarları fuarı olan Cersai’de Özgün Ruhuna ve Doğadan Sanata mottosuna uygun tasarımlarıyla, İtalya’nın Bologna Kentinden düzenlenen Cersai Fuarı’nda Türk Seramik Sektörünü temsil eden markalar arasında yerini alarak, ziyaretçilerini 16.Hall, Stand B61-B66’da ağırlamanın mutluluğunu yaşıyor.

Seramik Sektörünün kalbinin attığı fuarda, Yurtbay Seramik 128 metrekarelik standında ağırlıklı olarak doğal dokulu doğanın esintilerini taşıyan ve digital baskılama tekniğinin kullanıldığı şık ve konsept Serileri ile ön plana çıkıyor.

Yurtbay Seramik’in Canlı Mekanlarında ise Mermer dokusu ile ön plana çıkan 60x120 ebatında Amazon, Anderson, Santafe gibi Seriler ön plana çıkarken, aynı zamanda beton dokusu ile göz dolduran seriler de yer alıyor. 60x60, 80x80 ve 60x120 ebatları ile Ares, 40x80 ebadı ile Flagstone ve Core gibi yenilikçi serilerde büyük beğeni topluyor.

Sektörün en yeni trendlerini görebileceğimiz Cersai Fuarı, Dünya Seramik sektörünün nabzını tutan bir fuar olma özelliği taşımakla beraber bütün sektör profesyonellerini ve temsilcilerini bir araya getirerek sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip etme fırsatı sağlarken, ihracat bağlantıları sağlama noktasında ciddi katkılar sağlıyor.

Yurtbay Seramik bu bağlamda yeni Serileri, estetik ve bütüncül konsepti ile yeni ürünlerini sunmanın tatlı heyecanı ve keyfini sürüyor. 

Detaylı Ürün Arama