Mutfak Seramiği Nasıl Seçilir, Mutfak Tezgah Arası Seramik Nasıl Uygulanır? Mutfak Seramiği Nasıl Seçilir, Mutfak Tezgah Arası Seramik Nasıl Uygulanır?

mutfakseramiginasilseciliruygulanir

Seramik, mutfaklarımızda sıkça tercih ettiğimiz bir ürün. Temizliği kolay, dayanıklı ve suya karşı da başarılı. Aynı zamanda doğru bir seramik seçimi yaptığımızda da mutfaklarımızın enerjisine enerji katıyor. Yalnızca bir dekorasyon malzemesi olarak dahi büyük işler başarabilen çeşitli seramikler var. Biz, Yurtbay Seramik olarak mutfaklarınızda kullanabileceğiniz pek çok seramik modeline sahibiz. Bu modelleri en üstün üretim teknikleriyle, sektöründe lider tasarımcılar ve üretici ekibimiz ile sizlere sunuyoruz. Mutfak denildiğinde de en önemli malzemelerden olan mutfak seramiği hakkında elimizden geldiğince detaylı bir rehber yazısı hazırlamaya çalışacağız. Mutfak tezgah arası seramik modelleri oldukça farklı tasarımlarda bulunabilir. Bu tasarımlar arasından kendinize en uygununu seçmeniz durumunda da mutfaklarınıza katacağı ambiyansı reddetmek imkansız. Bu nedenle, kendinize en uygun mutfak tezgah seramik modelini seçme konusunda ince eleyip sık dokuyun. Pek çok farklı modelde mutfak seramiği bulunabilir ancak sizin için en doğru modeli bulduğunuzda anlayacaksınız. Yurtbay Seramik, sizlere pek çok farklı tasarımda, özellikte seramik sunmakta. Bu seramikler arasından nasıl seçimler yapabileceğinizi anlatmaya çalışacağız.

Eğer ev içi seramik uygulamaları hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, Banyoda Seramik Neden Tercih Edilmelidir? Yazımıza da göz atabilir, banyo için seramik kullanımı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

mutfakseramik

Mutfakta Seramik Kullanımı

Seramik, pek çok işlemden geçmiş, ardından da binlerce derecelik fırınlarda pişirilmiş, toprak, kil ve çeşitli katkı mineralleri ile zenginleştirilmiş bir kaplama malzemesi. Yüzyıllardır insanlık tarafından kullanılmakta ve yüzyıllar öncesinden kalan seramik buluntuları hala gün yüzüne çıkmakta. Bu kadar dayanıklı bir malzeme, özellikle sürekli yağ, buhar ve nem içerisinde olan ve temizlik esnasında bol miktarda temizleyici ürün kullanılan mutfaklarımız için biçilmiş kaftan durumunda. Mutfaklarımızda kullanacağımız seramik, hem temizliği aşırı kolaylaştıracak, hem aydınlık ve ferah veya klas ve havalı bir görüntü oluşturmamıza yardım edecektir. Bu gibi pek çok nedenden ötürü mutfak seramiği mutlaka düşünülmesi ve uygulanması gereken bir yapı taşıdır.

mutfakseramik

Mutfak Tezgah Arası Seramik Modelleri

Yurtbay Seramik, her türlü stilde ev ve mutfak için çeşitli seramik modelleri tasarlamakta. Bu özel tasarımlarda üretilmiş seramikleri kullanarak evinizin havasına hava katabilir, aydınlık ve modern ortamlar elde edebilirsiniz. Aynı zamanda satın aldığınız seramiklerin güvenilirliğini ve kalitesini onyıllardır kanıtlamış bir firmadan oluşu, yaşayacağınız her türlü sıkıntıyı kolaylıkla çözebilmenizi, dayanıklı ve kaliteli bir seramik dekorasyonu yapmanızı kolaylaştıracaktır. Şimdi isterseniz, Yurtbay Seramik tarafından tasarlanmış bazı mutfak seramiklerine göz atalım.

King Metro Mutfak Tezgah Arası Seramik

King Metro, sahip olduğu minimal formlar ve doğal, çarpıcı kombinasyonları ile şehir hayatının içinde kendine yer buluyor. Modern ve şık bir tasarıma sahip olan mutfak tezgah arası seramik modeli, pek çok renk çeşidine de sahip. Beyaz, Fildişi, Kırmızı, Pergamon ve Siyah renklerinde tercih edebileceğiniz King Metro Mutfak Tezgah Arası Seramik modeli, mutfağını minimalist bir anlayış ile ancak modernite ve tasarımdan da ödün vermeden döşemek isteyenlerin bir numaralı tercihi olabilir. King Metro, 10X20 ve 7.5X15 boyutlarında geliyor. Parlak bir yüzeye ve duvar için uygun bir bünyeye sahip.

kingmetro

seramikrenkler

Icewood Mutfak Tezgah Arası Seramik

Özgün ve doğal bir forma sahip, Beyaz ve Flower renk seçenekleri ile tercih edebileceğiniz ve mutfağınızın adeta bir ilkbahar havasına bürünmesini sağlayacak Icewood mutfak seramiği, sıcak ve özgün yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Güzel görünüşlü ve sıcak bir havaya sahip bir mutfak elde etmek için bu modeli tercih edebilir, mutfağınıza bir bahar esintisi sağlayabilirsiniz. 30X60 ölçülerinde, duvar için uygun bir bünyeye sahip, aynı zamanda da parlak bir yüzeye sahip.

mutfakseramik

mutfaktezgaharasi

Coffee Break Mutfak Tezgah Arası Seramik

Stil sahibi ve sıcak bir mutfak elde etmek için tercih edebileceğiniz Coffee Break Mutfak Tezgah Arası Seramik modeli, pek çok farklı renk seçeneği ile beğeninize sunulmuş durumda. Aqua, Beyaz, Kırmızı, Gri ve Siyah renk seçenekleri arasından dilediğinizi tercih edebilir, özellikle siyah renk modelini kullanarak stilize edilmiş bir mutfak elde edebilirsiniz. Gri, beyaz gibi modelleri ile de ferah bir mutfakta çalışabilirsiniz. Coffee Break, 30X60 ölçülerinde, duvar için uygun bir bünyeye ve aynı zamanda da parlak bir yüzeye sahip. Kolektif ve sıcak görünen, klas bir mutfak için tercih edebilir, Yurtbay Seramik’in sizin için özel olarak tasarladığı bu modele pek çok bayiimizden ve sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

desenliseramik

coffeebreakseramik

Mutfak Seramiği Nasıl Seçilmelidir?

Mutfak seramiği seçimi oldukça basit bir işlemdir. Genellikle mutfak tezgah arası seçimi yapmadan önce ilk olarak kaplatmak istediğiniz alanın ölçümlerini doğru bir şekilde yapmalısınız. Tezgah ve dolaplar arasında kalan ve seramik uygulaması yaptırtmak istediğiniz alanın metrekare cinsinden değerini bulmalısınız. Bunun için de, uzun kenarı kısa kenar ile çarpmalısınız. Ölçüm sonucunda elde edeceğiniz rakam, mutfak tezgah arası metrekarenizdir. Bu metrekare hesabına göre, Yurtbay Seramik mutfak seramiği satın alabilirsiniz. Satın alacağınız seramik miktarını nihai olarak kesinleştirmeden önce mutlaka %10 oranında zaiyat payı eklemelisiniz. Yani, 1.44 metrekare kaplanabilen standart bir paket karo ürünü hesaplarken mutlaka bir ekstra paket daha alın. Bu, tadilat işlemleri esnasında yaşayabileceğiniz problemlerin önüne geçecektir.

Seramikleri iyice inceleyin

Yurtbay Seramik internet sitesi üzerinden diğer ürünlerimizi inceleyip farklı renk ve çeşitlerde ayrıca ihtiyacınıza göre farklı işlev ve boyutlarda ürünlere ulaşabilirsiniz. Sizlere bu yazı içerisinde sunmuş olduğumuz Coffee Break, Icewood ve King Metro gibi pek çok mutfak tezgah arası seramik modeli, Yurtbay Seramik tarafından sizlere sunulmakta. Aynı zamanda da, evinizin her köşesi için ayrı üretim teknikleri ile üretilmiş pek çok seramik modeline ulaşabilirsiniz. Tezgah arası seramik seçenekleri arasından evinize ve mutfağınıza en uygununu seçerek muhteşem bir ambiyans yaratabilirsiniz. Mutfak tezgah seramik modelleri için mutlaka Yurtbay Seramik ürün kataloğunu incelemenizi öneririz.

Yurtbay Kataloğuna ulaşmak için Buraya Tıklayın.

Banyoda Seramik Neden Tercih Edilmelidir? Yazımıza da göz atarak, mutfakta olduğu gibi sürekli nem ve sıcaklık, temizlik malzemesi temasına maruz kalmakta olan banyolarınız için de hem dayanıklı hem de şık pek çok modeli inceleyebilirsiniz.

Umarız yazımız faydalı olmuştur. Daha fazlası için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

 

Detaylı Ürün Arama