Eviniz İçin En Güzel 2019 Seramik Modelleri Eviniz İçin En Güzel 2019 Seramik Modelleri

Son zamanların en çok tercih edilen döşemelerinden biri seramiktir. İnsanlar artık hem trendlere ayak uydurmak hem de ev içerisinde fazlalığı yok etmek için seramik fayanslar, duvar döşemeleri, mutfak tezgâhları gibi evinizin diğer tüm köşelerinde kullanılması mümkün olan ürünler kullanmaktalar. Günümüzde istediğiniz renkte ve dokuda seramik yapımını uygulayabiliyoruz. Herkesin seramik seçim nedenleri farklı oluyor. Ancak en çok göze çarpan kısmı eve modern bir görüntü kazandırması, rahat kullanılması ve uzun ömürlü olmasıdır. Bu kadar çok renk ve doku seçeneği içerisinden karar vermek çok kolay olmayabilir. Bu sebeple eviniz için en güzel 2019 seramik modelleri arasından birkaç örnek ve öneri paylaşarak, yardımcı olmaya çalışacağız.  

Evinizin her bölümüne seramik uygulamak mümkündür. Yatak odası, giyim odası, çocuk odaları, banyo, balkon, çalışma odası, mutfak gibi daha birçok alana seramik uygulanabilir. Öncelikle evinizin görünümündeki konsepte karar vermelisiniz. Bu seçiminizi kolaylaştıracak önemli bir adımdır.  

 Ev İçi Seramik Modelleri 

Eğer zarif ve aydınlık bir görüntü yakalamak istiyorsanız beyaz renk seçeneği olan serileri inceleyebilirsiniz. Hem klasik hem modern bir görüntü içeren ve 2019 seramik modelleri arasında bulunan beyazın mat ve parlak türleri de mevcuttur. Daha sıcak ve özgün bir seçim yapmak isterseniz bej renklerini tercih edebilirsiniz. Bunun için Bola serisini inceleyebilirsiniz. Başka bir seri olan Core, duvar ve zemin için de kullanılabilir. Sade tasarımı ile modern ve dinamik bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Ayrıca Core serisinin birçok renk seçeneği mevcuttur.  

Şık, özgün, biraz da vintage sevenler için Cortex serisini önerebiliriz. Gri ve bej renk seçenekleri ile ahşap bir dokusu vardır. Evinizi biraz daha sıra dışı ve özgür bir hava katmak isteyenlerdenseniz Cumulus serisi dikkatinizi çekecektir. Antrasit, bej, siyah ve beyaz renk seçenekleri ile de fark yaratabilirsiniz. Çalışma odaları içinde tercih edilebilen bu seri ve daha fazla model ve renk seçenekleri için diğer serileri incelemek size daha çok ilham olacaktır. 

Mutfak İçin Seramik Modelleri 

Mutfak zemin, duvar ve tezgâh tercihleri diğer evin bölümlerine göre daha zordur. Günün büyük bir bölümünü mutfakta geçiren ve geçirmek isteyen insanlar genelde zarif ve açık tonları tercih ederler. Biz bu zarafete etkili dokunuşlar yaparak 2019 trendlerini yakalamanıza yardımcı olacağız. Daha samimi ve dinamik bir görüntü için amber, sıcak ve doğal bir görünüm için Dalia, çini desenli, renkli modern dokular için Esperanze, sade ve doğallıktan vazgeçemeyenler için Kalaharı gibi birçok serimiz mevcuttur.  

Banyo İçin Seramik Modelleri  

Banyo seramik tercihinde duvar ile zemini aynı seriden tercih edebileceğiniz gibi zıt veya farklı renkler kullanarak da uyum sağlayabilirsiniz. Duvar ve tezgâh döşemelerinde mermerin en doğal halini Lapıs ile yakalayabileceğiniz gibi Dingiz ve zamansız bir yolculuk için Lagun serilerini de inceleyebilirsiniz.  

Tüm Seramik Dokular İçin 

Evimizin her köşesi değerlidir. Aynı ölçüde eşsiz, rahat ve konforlu olmasını da isteriz. Yukarıda 2019 seramik modelleri arasında yalnızca kısıtlı bir kısmı bulunmaktadır. Birbirinden harika tasarımlar için ürünler bölümünden diğer seramik serilerimizi inceleyebilirsiniz.  

Cevap

Detaylı Ürün Arama