Eviniz İçin En Güzel 2019 Seramik Modelleri Eviniz İçin En Güzel 2019 Seramik Modelleri

Son zamanların en çok tercih edilen döşemelerinden biri seramiktir. İnsanlar artık hem trendlere ayak uydurmak hem de ev içerisinde fazlalığı yok etmek için seramik fayanslar, duvar döşemeleri, mutfak tezgâhları gibi evinizin diğer tüm köşelerinde kullanılması mümkün olan ürünler kullanmaktalar. Günümüzde istediğiniz renkte ve dokuda seramik yapımını uygulayabiliyoruz. Herkesin seramik seçim nedenleri farklı oluyor. Ancak en çok göze çarpan kısmı eve modern bir görüntü kazandırması, rahat kullanılması ve uzun ömürlü olmasıdır. Bu kadar çok renk ve doku seçeneği içerisinden karar vermek çok kolay olmayabilir. Bu sebeple eviniz için en güzel 2019 seramik modelleri arasından birkaç örnek ve öneri paylaşarak, yardımcı olmaya çalışacağız.  

Evinizin her bölümüne seramik uygulamak mümkündür. Yatak odası, giyim odası, çocuk odaları, banyo, balkon, çalışma odası, mutfak gibi daha birçok alana seramik uygulanabilir. Öncelikle evinizin görünümündeki konsepte karar vermelisiniz. Bu seçiminizi kolaylaştıracak önemli bir adımdır.  

Seramik Önerilerimiz. En Trend ve Şık Seramik Modelleri!

Birbirinden şık ve her biri farklı tasarımsal anlayışlarla üretilmiş, modern ve özgün çizgilere sahip seramik modelleri arasından sizler için çeşitli modelleri belirliyor, zevkinize sunuyoruz. Eğer aklınızdaki seramik modelleri bu yazıda yoksa, mutlaka Yurtbay Seramik ürün kataloğunu incelemenizi öneririz. Her ortama uygun, ahşap görünümlü, mermer veya taş dokuya sahip veya pek çok farklı desenli seramik modeli, Yurtbay Seramik güvencesi ve kalitesi ile sizlerle. Bu yazımızın faydalı olması amacıyla her kategoride sizlere iki farklı seramik modeli sunacağız. Modellere yazımız üzerinden erişebilir, istediğiniz modeli her ortamınızda kullanabilirsiniz. Gelin başlayalım.

Ev İçi Zeminler İçin Mermer Görünümlü Seramik Modelleri!

Paloda Seramik Modelleri

palodaseramikmodelleri
Paloda seramik serisini ev içi dekorasyonunuzda rahatlıkla kullanabiliriz. Özellikle Koyu renk dekorasyonunuz var ise Paloda seramik serisi ile farklı bir hava katabilirisniz. Bunun yanı sıra bu seramik serisi ile hem dayanıklı hem de estetik bir zemine sahip olabilirsiniz. Paloda serisi ile döşemesini yapacağınız ortam, ışıktan sonuna kadar faydalanacak ve aydınlık bir hale bürünecektir. Bu nedenle özellikle ortak kullanım alanlarında bu seramik modelini kullanarak muhteşem bir aydınlatma sağlayabilir, alanları olduklarından çok daha geniş gösterebilirsiniz.
Quest Seramik Modelleri 

questseramikmodelleri
Yurtbay Seramik Quest Serisi parlak yüzeyi ile evinizin iç dekorasyonuna canlılık katacaktır. Aynı zamanda Gri ve Ivory renk seçenekleri ile duvarlarınız ve eşyalarınız ile uyumlu rengi de rahaltıkla seçebilirsiniz.  Yine bir mermer görünümlü seramik modeli olan Quest Serisi seramik modeli, ofis, iş yeri ve otel gibi alanlarınızda kullanıma oldukça uygun. Ortamlarınızın havasını yükselteceği de kesin!

Harika Ahşap Görünümlü Seramik Modelleri

Derik Seramik Modelleri

derikahsapgorunumluseramik

Derik ahşap görünümlü seramik serisi, ortamlarında sıcak bir görünüm isteyen herkes için. Ahşap görünümlü seramiklerin yarattığı harika ve doğal hissiyatı evlerinde, ortamlarında yaşamak isteyen biriyseniz, ancak ahşap parke kaplanamayacak bir alana sahipseniz, mutlaka bu seriyi incelemelisiniz. Derik serisi tasarımsal yönüyle oldukça şık, kaliteli ve gerçek bir ahşap hissiyatı yaratacaktır. Bu modeli incelemenizi öneririz.

Cortex Seramik Modelleri

cortexseramikmodelleri

Cortex serisi seramik modeli, ahşap görünümlü seramik konusunda Yurtbay Seramik’in en iddialı tasarımlarından biri. Özellikle sahip olduğu tasarımsal anlayış ile diğer tüm ortamlardan afrklı bir dekorasyon sağlamakta. Muhteşem tasarımı ile birlikte her görenin bakmaktan kendini alıkoyamayacağı Cortex serisi seramik modelleri, Bej ve Gri renklerinde bulunabiliyor. Özgün motifiyle göze hitap eden, her göreni büyüleyen Cortex serisini mutlaka incelemenizi öneririz.

Doğal Taş Dokulu Seramik Modelleri

Canyon Seramik Modelleri

canyondesenliseramikmodeli

Canyon serisi, harika bir doğal taş görünümü sunan bir seramik modeli. Doğal bir yapıda olan ve sıcak tonlarıyla her görenin içini ısıtan Canyon serisi, ortamlarında doğal taş dokusunu yaşatmak isteyen herkes için. Eğer sahip olduğunuz alanın doğal bir taş görünümüne bürünmesini istiyorsanız, Yurtbay Seramik ürünlerini inceleyerek kendi zevkinize en uygun taş görünümünü belirleyebilirsiniz. Antrasit, Ceviz, Oksit ve Sand renk seçeneklerinde bulunabilir.

Santorini Seramik Modelleri

santoriniseramikmodelleri

İnsanlığın ortaya çıktığı, medeniyetin beşiği olarak kabul edilebilecek Afrika’dan esinlenerek tasarlanan Santorini, modern ve özgün bir taş dokulu seramik modeli. Bu modeli kullandığınız ortamda, muhteşem bir hava yakalayabilirsiniz. Seramik modelleri arasında hatrı sayılır bir yere sahip olan Santorini’yi mutlaka inceleyin. Her üründe olduğu gibi bu modelde de bulabileceğiniz farklı renkler, Bej, Füme, Gri ve Ice olarak öne çıkıyor. Bu farklı renkleri hem birbirleriyle kombinleyerek kullanabilir, hem de evinizin veya ofisinizin genel dekorasyonuna göre bir renk belirleyebilirsiniz.

Desenli Seramik Modelleri’ni İncelediniz Mi?

Asos Seramik Modelleri

asosbanyoseramikmodeli

Asos, Anadolu’dan aldığı ilham ile banyolarınıza muhteşem bir hava katacak bir seramik modeli. Desenli seramik modelleri arasından oldukça mütevazi bir desene sahip, genel olarak minimal bir görünümde olan bu seramik modeli, her kullanımda güzelliği ile sizleri büyülemeye aday. Açık Gri, Açık Bej, Altın ve Bej renk ve desen seçenekleriyle tercih edebileceğiniz bu model oldukça sofistike bir tasarıma sahip.

Cube Seramik Modelleri

cubeseramikmodelleri

Cube, muhteşem bir küp dizaynını modernleştirerek sofistike bir seramik olmayı başarıyor. Seramik modelleri arasından sıyrılmayı en çok hakeden modellerden biri. Ortamlarınızda kullanabileceğiniz en iddialı desenli seramik modellerinden biri olmayı başaran Cube serisi, mutlaka incelemeniz gereken bir model. Kullanmayacak dahi olsanız da gördüğünüzde dikkatinizi çektiğini inkar edemezsiniz. İnci Beyaz ve Siyah renk seçenekleri ile kullanımınıza sunulan bir model.

Ev İçi Seramik Modelleri 

Eğer zarif ve aydınlık bir görüntü yakalamak istiyorsanız beyaz renk seçeneği olan serileri inceleyebilirsiniz. Hem klasik hem modern bir görüntü içeren ve 2019 seramik modelleri arasında bulunan beyazın mat ve parlak türleri de mevcuttur. Daha sıcak ve özgün bir seçim yapmak isterseniz bej renklerini tercih edebilirsiniz. Bunun için Bola serisini inceleyebilirsiniz. Başka bir seri olan Core, duvar ve zemin için de kullanılabilir. Sade tasarımı ile modern ve dinamik bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Ayrıca Core serisinin birçok renk seçeneği mevcuttur.  

Evinizi biraz daha sıra dışı ve özgür bir hava katmak isteyenlerdenseniz Cumulus serisi dikkatinizi çekecektir. Antrasit, bej, siyah ve beyaz renk seçenekleri ile de fark yaratabilirsiniz. Çalışma odaları içinde tercih edilebilen bu seri ve daha fazla model ve renk seçenekleri için diğer serileri incelemek size daha çok ilham olacaktır. 

Mutfak İçin Seramik Modelleri 

Mutfak zemin, duvar ve tezgâh tercihleri diğer evin bölümlerine göre daha zordur. Günün büyük bir bölümünü mutfakta geçiren ve geçirmek isteyen insanlar genelde zarif ve açık tonları tercih ederler. Biz bu zarafete etkili dokunuşlar yaparak 2019 trendlerini yakalamanıza yardımcı olacağız. Daha samimi ve dinamik bir görüntü için amber, sıcak ve doğal bir görünüm için Dalia, çini desenli, renkli modern dokular için Esperanze, sade ve doğallıktan vazgeçemeyenler için Kalaharı gibi birçok serimiz mevcuttur.  

Banyo İçin Seramik Modelleri  

Banyo seramik tercihinde duvar ile zemini aynı seriden tercih edebileceğiniz gibi zıt veya farklı renkler kullanarak da uyum sağlayabilirsiniz. Duvar ve tezgâh döşemelerinde mermerin en doğal halini Lapıs ile yakalayabileceğiniz gibi Dingiz ve zamansız bir yolculuk için Lagun serilerini de inceleyebilirsiniz.  

Tüm Seramik Dokular İçin 

Evimizin her köşesi değerlidir. Aynı ölçüde eşsiz, rahat ve konforlu olmasını da isteriz. Yukarıda 2019 seramik modelleri arasında yalnızca kısıtlı bir kısmı bulunmaktadır. Birbirinden harika tasarımlar için ürünler bölümünden diğer seramik serilerimizi inceleyebilirsiniz.  

Detaylı Ürün Arama