Etkileyici Taş Görünümlü Seramik Modelleri Etkileyici Taş Görünümlü Seramik Modelleri

Evinizde büyük estetik değişiklikler yapmak keyifli olabilir. Bazen ise bu tür değişim kararlarını zorunlu olarak alırsınız. Ancak bunu yapmaya çalışırken birçok olasılık gözünüzün önünden geçer. Çok uzun yıllar keyifle, kullanabileceğiniz bir dekorasyon hayal edersiniz. Özellikle döşeme, göz korkutucu bir seçim olabilir. Sonuçta kolayca değiştirilemez bir tercih olabilir. Görünüm dışında göz önünde bulundurulacak çok fazla faktör vardır. Yurtbay Seramik ailesi olarak şüphelerinizi giderecek etkileyici taş görünümlü seramik modellerimizi anlatan bir içerik hazırladık.

Neden Seramik Tercih Etmeliyim?

Seramik, duvar dekoratifleri, yer döşemeleri için farklı boyut ve desenler ile tercih edilir. Ev dekorasyonunda direk olarak taş kullanmak yerine taş görünümlü seramik modellerinin seçilmesinin sebebi dayanıklı, kolay temizlenir olmaları, estetik görünümleri ve doğal yapıları sayesindedir.

Doğal ve Şık Taş Görünümlü Seramik Modelleri

 Mutfak Seramik Canyon Serisi

Canyon serisi için klasik severleri tercihi olduğunu söylemek mümkündür. Modası geçmeyecek özel ve gerçekçi yapısı ile duvar ve yerde iç mekanlarda kullanabileceğiniz bir seridir. Doğal taş dokusunun yüzey görünümü mattır. Mutfak, banyo, yemek odası ve evin herhangi bir alanı için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Mutfak Seramik Farılya Serisi

Modern, klasik ve şık görünüm tercih edenler için önerebileceğimiz bir diğer seri ise Farılya’dır. Sırlı granit bünyesi, doğal taş dokusu ve mat yüzey görünümü ile evine farklı bir hava katabilirsiniz. Silver rengini evinizin herhangi bir köşesinde bu seri ile kullanmak tüm eşyalarınız ile uyum sağlayacaktır.

Mutfak Seramik Fıyord Serisi

Fıyord ev içi zemin, banyo, mutfak, teras, havuz ve ticari mekanlar için oldukça tercih edilen doğal taş dokusu ile dikkat çeken bir seridir. Düşünmenize çok gerek kalmayacak bir tercih önerisidir. Renginin krem olması nedeni ile tüm dekorasyon tercihlerinize uyum sağlar.

Modern ve Özgün Taş Görünümlü Seramik Modelleri

 Mutfak Seramik Etna Serisi

Radikal bir karar ile cesur bir görünüm için tercih edilebilecek en özgün seriler arasındadır. Ostik rengi, lappato yüzey görünümü ile sıra dışı bir yaşam alanı sunar. Banyo, ev içi zemin, teras ve ticari alanlarda kullanıma oldukça uygundur.

Mutfak Seramik Underground Serisi

Evinizin birçok alanında kullanabileceğiniz taş görünümlü seramik modeli Underground, yaşam alanınıza rustik bir hava katacaktır. Modern ve aynı zamanda şık motifleri ile gözlerini alamayacağınız karışık gibi görünen anca tasarım harikası ile bir o kadar düzenli geçişleri modern görünüm tercih edilebilir.

Mutfak Seramik Brıck Stone Serisi

Brıck Stone serisi, banyo ve mutfak tezgah arası dekorasyon için tercih edilebilir. Realist ve çarpıcı görünümü ve doğal taş dokusu ile en çok dikkat çeken tasarımlar arasındadır.

Yeni bir ev dekorasyonu için taş görünümlü seramikleri araştırırken bu örnekleri dikkate alabilirsiniz. İster klasik ve modern isterseniz gösterişli ve özgün olsun, yaşam şeklinizi evinize yansıtmanın en kolay yolu bu seramik çeşitleri olabilir. Tek bir alan dokusu ile yaşam alanınızdaki tüm havayı değiştirebilirsiniz. Daha fazla doku ve seri çeşitleri için bize ulaşabilir, diğer ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Detaylı Ürün Arama