Dış Cephe Seramik Çeşitleri Nelerdir? Dış Cephe Seramik Çeşitleri Nelerdir?

discepheseramikkullanimikaplama

Dış cephe seramik çeşitleri günümüzde çok sık tercih edilen dış cephe kaplama çözümleridir. İstenilen renk ve modelde dış cephe seramiği üretilerek kullanıcılara sunulur. Dış cephe seramik uygulamaları yapılara sağlamlık, şıklık ve yalıtım sağlamaktadır. Yurtbay Seramik olarak pek çok çeşitte, modelde sunduğumuz dış cephe seramikleri, uygulama sonrası yüzde yüz memnuniyeti amaçlamaktadır. Biz de bu yazımızda dış cephe seramik kaplama çeşitleri hakkında sizlere bilgi vermeye, neden kullanılması gerektiğini anlatmaya ve çeşitli modelleri listelemeye çalışacağız.

İlginizi çekebilir: Seramik Nedir? Seramik Kullanımının Faydaları Nelerdir?

Dış Cephe Seramik Kullanımının Faydaları

Dış cephelerde seramik kullanımının bu kadar popülerleşmesinin yalnızca kozmetik değil, çeşitli teknik faydaları da bulunmaktadır. Yapıların dış cephe mantolama süreçlerinin, ısı yalıtımının ve genel olarak rüzgar, yağmur, kar gibi etmenlere karşı savunmasının önem kazanmasıyla, binaların seramik uygulanarak kaplanması önem kazanmıştır. Çeşitli modellerde, renklerde ve yüzey cinslerinde bulunabilen dış cephe seramik modelleri arasından en beğendiğinizi seçtikten sonra, uygulamayı yaptırdığınızda elinize geçecek çeşitli avantajlardan bahsetmek gerekirse, kısaca özetleyebiliriz.

  1. Dış cephe seramik uygulaması şıklık katar. Binaların rutubet ve toz gibi pek çok dış etkenden olabildiğince az zarar görerek her daim güzel durmasını sağlar.
  2. Yapıların ısı yalıtımı için gereken dış cephe mantolama süreçlerinin kolaylaşmasını, ısı yalıtımının maksimize edilmesini sağlar.
  3. Binayı nemden, güneşten, rutubetten korur.
  4. Çeşitli farklı model seçenekleri ile tamamiyle eşsiz bir yapı sunar.
  5. Alüminyum konstrüksiyon üzerine yapılan dış cephe seramik uygulaması sayesinde dış cepheniz ile seramik arasında 8-12 santim arasında bir boşluk bulunur. Bu boşluk da doğal olarak bir ses, nem ve ısı yalıtımı sağlar.

Bunlar ve bunlar gibi pek çok avantajıyla dış cephede seramik kullanımı öne çıkmakta, günümüzün en popüler kaplama çeşitlerinden biri olarak kullanılmaktadır. Eğer aklınızda bir proje varsa, dış cephe çözümü açısından seramik uygulamasını tercih edebilir, güvenle uzun yıllar kullanabilirsiniz.

discepheseramikuygulamasi

Dış Cephe Seramik Çeşitleri Nelerdir?

Dış cephe seramik çeşitleri arasından pek çok modele detaylıca bakılacak olursa, pek çok iç mekan seramiğinin de dış cephe kaplama uygulaması için uygun olduğu görülebilir. Seçeceğiniz seramik modelleri arasından bir değerlendirme yaparak kendinize en uygun seramik modelini bulabilir, ona göre de yapılarınızın dış cephelerini Yurtbay Seramik’in son model, güvenilir ve kaliteli seramikleri ile kaplatabilirsiniz. Gelin isterseniz, Dünya’dan ve Yurtbay’dan en moda, en güzel seramik örneklerini inceleyelim.

discepheseramikleri

binalardaseramikkaplamalar

discephedeseramik

discephekaplama

 

Yurtbay Seramik Dış Cephe Seramik Ürünlerini Tercih Etmek

Dış cephe seramik çeşitleri incelenecek olursa, Yurtbay Seramik müşterilerine pek çok farklı tasarımda ve yapıda seramik çeşidi sunmaktadır. Büyük projeleriniz için ayrıca da danışabileceğiniz Yurtbay Seramik, halihazırda bulunan seramik çeşitleri için de sizlere tam destek sağlamaktadır. Her türlü iletişimin önemli olduğu günümüzde, seramik çeşitleri arasından kendinize en uygununu seçmek için bizimle iletişime geçebilir, aklınızdaki tüm soruları yöneltebilir, fikir edinebilirsiniz. Ürünlerimizi maksimum kalitede, son teknolojik malzemeler ve pişirme teknolojileriyle üretiyor, sizlere en güzel tasarımlarla sunuyoruz. Yalnızca ev içi dekorasyon için değil, dış cephe seramik kaplama uygulamaları için de sunduğumuz pek çok modelde kaliteyi ve güveni ön planda tutuyoruz.

seramikcesitleri_1

İlginizi çekebilir: Dünya Seramik Sektörü

Umarız, dış cephe seramik hakkında aklınızdaki soruları giderebilmiş, dış cephe seramik çeşitleri arasından derlediğimiz modellerimizle bir fikir oluşturabilmişizdir. Pek çok farklı seramik çeşitleri arasından kendinize en uygununu bulmak için mutlaka Yurtbay Seramik ürün kataloğumuzu inceleyin. Daha fazla bilgi edinmek için tüm Türkiye’de bulunan Yurtbay Seramik şubelerinden bilgi alabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Seramik ile Porselen Arasındaki Farklar Nelerdir?

Detaylı Ürün Arama