Birbirinden Güzel Desenli Seramik Örnekleri - 20 Harika Örnek Birbirinden Güzel Desenli Seramik Örnekleri - 20 Harika Örnek

Günümüzün en önemli ev dekorasyon trendlerinden biri olan desenli seramikler, Yurtbay Seramik ayrıcalığı ile ulaşabileceğiniz muhteşem tasarımlar ile evinize renk katmaya hazır. Kataloğumuz içerisinden ulaşabileceğiniz pek çok farklı desenli ürünü inceleyerek, evinize farklı bir hava katabilirsiniz. Biz de bu yazımızda hepsi birbirinden farklı ve güzel desenli seramik örneklerini derlemeye çalıştık. 20 farklı örneği derlediğimiz bu yazımızda ürünlerin isimlerini de paylaşacağız. Bu ürünlerin her biri Yurtbay Seramik, her biri de son moda dekorasyon için birebir.

Daha fazla ev içi seramik dekorasyon önerisi için, Mutfak Tezgah Arası Seramik Kullanımı başlıklı yazımıza da göz atabilir, mutfaklarınızda en güzel şekilde nasıl seramik uygulaması yapabilirsiniz onu öğrenebilirsiniz.

Desenli Seramik Çeşitleri

Yurtbay Seramik kataloğunda pek çok farklı kullanım için pek çok farklı desenli seramik çeşidi bulunuyor. Banyo karoları, mutfak tezgah arası seramikleri gibi pek çok farklı amaca hizmet eden tasarıma sahip olan Yurtbay, bu modeleri kataloğunda sizlere sunuyor.

Yurtbay Seramik Kataloğunu incelemek için buraya tıklayın.

En Güzel Desenli Seramik Örnekleri

Her türlü alanda kullanabileceğiniz birbirinden şık ve 2019'un son moda trendlerine uygun

Agatha Serisi

Agatha serisi, özellikle banyolarınızda kullanmaya oldukça uygun ve zarif bir görünüme sahip. Alanları olduğundan daha geniş gösterme, ferah bir hava yaratma gibi kullanım senaryolarına gayet uygun. Yurtbay Seramik'in en çok tercih edilen modellerinden biri olan Agatha desenli seramik modeli, banyolarınıza çok yakışacak.

banyoseramik

Alpin Serisi

Alpin, banyolarınızda kullanabileceğiniz, özellikle geniş alanlar için tercih edilebilecek ve kullanıldığı ortama tamamiyle ayrı bir hava katacak bir model. Farklı desenleri ile tercih edilebilir ve şık.

desenliseramik

Amber Serisi

Amber serisi seramik, gün içerisinde sıklıkla kullandığınız zeminler için birebir. Hem sahip olduğu dokusu ile diğer seramik çeşitlerinden çok farklı, hem de zemin için özel olarak tasarlanmış. Özellikle mutfak zemin seramiği olarak tercih edilebilir.

amber

Asos Serisi

Asos, banyolarınıza çok farklı bir hava katacak bir seramik modeli. Anadolu'dan ve antik kentlerden aldığı ilhamı seramik ile buluşturan tasarımcılarımız tarafından özel olarak banyo kullanımı için tasarlandı. Sahip olduğu desenler ile de evlerinizde farklı bir görünüm sağlama şansına erişebilirsiniz.

assos

Baron Serisi

Baron serisi zemin seramik kaplama kullanımı için oldukça uygun bir desenli seramik modeli. Bu modeli her türlü alanın zeminini kaplamak için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

seramikmodelleri

Box Serisi

Box serisi sahip olduğu farklı tasarımıyla her görenin dikkatini üzerine çekmeyi başarıyor. Görenlerin seramik zemin kaplama olduğunu anlayamayacağı, son derece modern ve iddialı bir tasarıma sahip. Bunu da iç mekan dekorasyonunu iddiali sevenler mutlaka incelemeli.

box

Brick Stone Serisi

Duvarlarınızda kullanabileceğiniz bu şık ve tuğla desenli seramik modeli, özellikle mutfaklar, antreler, kafe ve restoranlar gibi mekanların bir numaralı tercihi olabilir. Tuğla duvar deseni ile dikkat çeken ve seramiğin tüm özelliklerini bünyesinde taşıyan bu model, incelenmeye ve araştırılmaya değer.

tuglaseramik

Canyon

Doğal bir taş yapısına sahip, ancak seramiğin tüm özelliklerini kendinde taşıyor. Doğal taşın sıcak hissiyatını evinde veya işletmesinde yaşamak isteyenler için.

tasseramik

Cube

Cube modeli, küp dizaynını modernleştirerek evlerinize taşıyor. İddialı ve sofistike bir model olmasıyla kendisine özel dekorasyonu hakediyor.

cube

Dalia

Mutfaklarınızda tercih edebileceğiniz özel bir tasarıma sahip olan Dalia, zemin kaplama uygulamaları için oldukça uygun bir tercih.

desenlikaro

Duomo

Duomo, aynı şekilde zemin kaplama karosu olarak kullanılabilecek, sevilen bir model.

desenlizeminseramik

Edra

Ahşap görünümlü seramik tasarımını bünyesinde barındıran Edra serisi, özellikle balkonlarda kullanılmaya çok müsait.

eedra

Gardenwall

Sahip olduğu duvar deseni ile hem ferah hem de doğal bir havaya sahip olan bu model, doğal ve sıcak bir ortamı tercih etmek isteyenler için.

tasgorunumlukaplama

İstanbul Samatya

İstanbul Samatya serisi, İstanbul'un o güzel sokaklarından ve otantik havasından esinlenmiş farklı bir desene sahip, zemin karosu olarak kullanmaya çok müsait ve şık bir model. Evinizde veya kafe-restoranınızda kullanmaya çok uygun bir seramik modeli.

istanbul

Little Barkod

Oldukça güzel bir siyah tuğla desenine sahip olan bu model, farklı ve doğal duran modern bir seramik tasarım anlayışına sahip. Özellikle salon seramiği olarak kullanmaya elverişli.

duvarkaplama

Little Cement

Little Barkod modelinin sahip olduğu tuğla deseninin açık renkli ve daha ferah hali. Daha küçük ortamlar için çok daha uygun bir model.

cement

Modus

Modus mutfak tezgah arası seramik modeli, hem apayrı bir hava hem de otantik, sıcak bir mutfak arayanlar için birebir bir desenli mutfak seramiği. Mutfağınızın aydınlığına katkı sunacak, desenleri ile her göreni etkileyecek bir model.

mutfaktezgaharasiseramik

Moonlight

Bu modelde sahip olduğu son moda deseni ile ortamınıza çok farklı bir hava katacak. Zemin kaplaması olarak kullanıldığında siyah üzerine beyaz desenleriyle ilgi çekici ve oldukça şık bir tasarıma sahip.

desenlizeminkarosu

Mozaiko

Mozaik desenleri ile mutfaklarınızda kullanmaya çok uygun, gündelik hayatın monotonluğunu kırmanıza yardımcı olacak, hem çok şık hem de çok farklı mozaik seramik desenleri ile tercih edilebilecek bir model.

mozaikseramik

Nikea

Hem ismini hem de desenlerini Anadolu'dan aldığı ilhama borçlu olan bu şık duvar karosu tasarımıyla ön plana çıkıyor. Farklı renklerde de tercih edebileceğiniz bu model, özellikle mutfaklarınızda kullanmanız için birebir.

desenliseramikler

Viola

Viola, sahip olduğu klasik tasarımı ile özellikle sanatçılar ve sanata ilgi duyan pek çok insana hitap ediyor.

desenliseramikkaplamalar

Bu yazımızda 2019’un en güzel desenli seramik örneklerini sizlere sunmaya, bilgi vermeye çalıştık. Ürünlerin hepsine isimlerine tıklayarak ulaşabilir, ayrıca Yurtbay Seramik Kataloğunu inceleyebilirsiniz. Eğer seramik hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Seramik Özellikleri Nedir? Isimli yazımıza da gözatabilirsiniz. Herhangi bir sorununuz olması durumunda da hem bayiilerimiz, hem de internet sitemiz ve sosyal media kanallarımız üzerinden bizlere ulaşıp sorularınızı yönlendirebilirsiniz.

Detaylı Ürün Arama