Yurtbay Seramik Marble Serisi Mermer Görünümlü Seramik Modeli Yurtbay Seramik Marble Serisi Mermer Görünümlü Seramik Modeli

marbleserisi2

Yurtbay Seramik Marble serisi mermer görünümlü seramik modeli, günümüzün en çok tercih edilen mermer dokulu seramik modellerinden biridir. Marble modelinin sahip olduğu pek çok farklı model içi tasarım bulunmaktadır. Bu tasarımlar arasından banyolarınızı, iş yerlerinizi şenlendirecek ve ortamlarınıza şıklık, zarafet katacak model kombinasyonları yaratabilirsiniz. Pek çok farklı ürün grubu içerisinden tüm Türkiye ve hatta tüm Dünya tarafından en çok tercih edilen Marble, ortamlarında mermer görünümünü tercih etmek isteyen herkes içindir. Yurtbay Seramik’in en son üretim işlemleriyle ve gelişmiş teknolojileriyle öncü, doğadan ilham alan tasarımlarının birleşimi sonucu ortaya çıkmıştır. Gelin, mermer görünümlü seramik neden çokça tercih edilmekte ve Marble mermer görünümlü seramik modeli neden bütün sektör için adeta bir bayrak taşıyıcı, öğrenelim.

İlginizi Çekebilir: Mermer Görünümlü Seramik Nerelerde Kullanılır?

marmoborghinibanyoseramikmodeli

mermerseramik

Marble Serisi Mermer Görünümlü Seramik

Marble serisi mermer görünümlü seramik modeli, günümüzün tüm dekorasyon trendlerini bünyesinde barındırmakta. Tüm dünyada sıkça tercih edilen mermer dokulu seramik modelleri arasından hızlıca sıyrılan ve en popüler seramik çeşitlerinden olan Marble serisi, evinde veya iş yerinde seramik döşemek isteyen herkesin incelemesi gereken modellerdendir. Fayans kaplatacağınız bölge ister bir banyo, ister bir hamam veya bir otelin, iş yerinin hol, giriş kısmı olsun; Marble serisi her zaman uygun bir çözüm. Pek çok farklı ebatta, kendi içinde farklı tasarımda bulabileceğiniz Marble modeli, evinde mermer görünümünü tercih eden herkesin bir numaralı tercihidir. Eğer Marble seramik modeli hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz hem Marble Serisi mermer dokulu seramik sayfasını inceleyebilir, hem de Türkiye çapındaki pek çok Yurtbay Seramik bayiisinde bizzat deneyimleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: En Çok Tercih Edilen Banyo Seramik Modelleri

marbleserisitasarim

marbleserisidoku

marbleserisidokusu2marbleserisidokusu

 

Mermer Dokulu Seramik Neden Sıkça Tercih Edilir? Mermerden Farkı Nedir?

Mermer dokulu seramik çeşitleri, gerçek mermere kıyasla pek çok avantaja sahiptir. Bunlar hem seramiğin doğal olarak sahip olduğu avantajlardır, hem de mermer malzemenin ev veya ofis içi kullanım için hem çok pahalı, hem de zahmetli oluşundandır. Mermer, oldukça ağır ve zor işlenen bir malzemedir. Pahalı oluşuyla da düşük bütçelerle ev veya ofis, iş yeri dekorasyonuna girişen kişiler için oldukça maliyetlidir. Mermer yerine mermer görünümlü seramik kullanacak olursanız elde edeceğiniz pek çok avantaj bulunmaktadır. Bunlar kısaca özetlemek gerekirse şöyledir:

  1. Mermer dokulu seramik sayesinde evinizde mermer şıklığını yaşayabilirsiniz.
  2. Banyolarda, mutfaklarda mermer kullanmak hem maliyetli hem de zahmetli olacaktır.
  3. Seramik kullanarak mermerin maliyetinden ve zahmetinden kurtulabilirsiniz. Seramik kaplama uygulamasında bir problem yaşandığında veya seramik uygulaması yapılan yer kırıldığında tek yapmanız gereken yeni bir paket seramik satın almaktır.
  4. Banyo seramik çeşitleri arasından mermer görünümünü tercih ettiğinizde, seramiklerin tüm özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Seramik ısıya, toza, neme ve suya karşı tamamen dirençli bir malzemedir.

Bu gibi nedenlerle mermer görünümlü seramik modelleri Yurtbay Seramik’in en çok satan tasarımlarındandır. Banyoda seramik kullanımı açısından da oldukça şık, uygun seçeneklerdir.

İlginizi Çekebilir: Banyo Seramik Kullanımı

mermerler

mermerseramik

mermerseramikgorunum

Daha Fazla Mermer Görünümlü Seramik Modeli İnceleyin

Yurtbay Seramik Ürün Kataloğu aracılığıyla pek çok farklı mermer dokulu seramik modeli inceleyebilir, evlerinize şıklık ve zarafet katabilirsiniz. Tarihin ilk günlerinden beri popüler bir yapı malzemesi olan mermeri, aynı şekilde insanlık tarihinin en büyük dekorasyon trendi olan seramik ile buluşturan Yurtbay Seramik, sizlere pek çok farklı ürün sunmakta. Bu ürünler arasında en beğendiğinizi, zevklerinize en çok hitap edeni seçerek kolaylıkla evlerinizde ve iş yerlerinizde uygulayabilirsiniz. Seramik uygulaması yapılan bölgelerin metrekare hesabı ve seramik ölçüsü hakkında da yazılarımızdan faydalanabilirsiniz. Umarız bu yazımız hem Marble serisi hem de genel olarak tüm mermer görünümlü seramik modelleri için aydınlatıcı olmuştur. Bizimle iletişime geçerek aklınızdaki diğer tüm sorulara da cevaplar bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Seramik Seçim Rehberi

Detaylı Ürün Arama