Hayran Bırakacak Yurtbay Seramik Çeşitleri ve Serileri Hayran Bırakacak Yurtbay Seramik Çeşitleri ve Serileri

Evimiz ile duygusal bir bağ kurarız ister istemez. Hepimiz için farklı anlamlar taşır yuvamız. Her bir insanın farklı karakteristik özellikleri vardır. Biz ne isek evimizin havası da onu yansıtsın isteriz. Bazılarımız için sıcak bir yuva, bazılarımız için soğuk ama gösterişli, bazılarımız ise doğallıktan yanayızdır. Bu tür özellikler kendi iç dünyamızda çeşitlendiği gibi evimizin her köşesine de olduğumuz kişiyi yansıtırız. Biz Yurtbay Seramik ailesi olarak sizlerin iç dünyasını evinize yansıtmanızı sağlayacak Seramik çeşitlerimiz ve serilerimiz hakkında bir içerik oluşturduk.

Ares Seramik Serisi

Öncellikle öncü seramik serilerimizden başlayalım. Son zamanlarda en çok dikkat çeken betonun asi dokusunu yansıtan Ares serisi çağdaş görünümden hoşlananlar için kollektif bir seçenektir. Birçok renk seçeneğiniz olduğu gibi farklı ebatlar tercih etmenizde mümkündür. Ares genellikle büyük salon, çalışma odası, yemek odası gibi gösterişli olmasını istediğimiz yerlerde tercih edilen bir seridir. Oldukça cesur bir görüntüsü vardır. Bu zemin üzerinde evinizin farklı köşelerine küçük dokunuşlar ile olağanüstü dekorasyonlar yaratabilirsiniz.

aresseramik

Cemento Seramik Serisi

Başarı temasını vurgulayan mat ve natürel dokusu ile çok düşünmeden tercihte bulunabileceğiniz bir dokusu vardır. Cemento kendisini her odada her farklı eşya ile uyum sağlayabilir ve farklı bir görünüm kazanır. İster cesur ve çağdaş bir görüntü isterseniz eğlenceli ve modern... Her dekorasyon için tercih edilebilir.

cementoserisi

Casa Mila Seramik Serisi

Bir daha doğal ve canlı bir seramik çeşidinden söz edecek olursak Casa Mila serisine mutlaka bir göz atmalısınız. Renkli bir ev ortamından hoşlanan biraz vintage biraz bahar havasını evinde hissetmek isteyenler için şahane bir seridir. Evinizin balkon, kış bahçesi, oturma odası, mutfak gibi birçok yerinde tercih edebileceğiniz gibi cotto fon decor mat ve cotto mat olarak iki farklı yüzey seçeneklerinden birini ya da ikisini birden kullanabilirsiniz.

casamila

Frankfurt Seramik Serisi

Bu seri doğallıktan vazgeçemeyen ancak modern bir görüntü sağlamaya çalışanlar için dikkat çeken bir seridir. Frankfurt seramik türü kullanmak isteyenlerin kullanacakları oda büyüklüğü hiç önemli değildir. Her neresi için kullanırsa o bölümü daha geniş ve ferah bir hale getirecektir. Frankfurt serisinin farklı ebatları da mevcuttur.

frankfurtzeminkarosu

Home Seramik Serisi

Bir diğer öncü seriden bahsedecek olursak Home seramik türünü anlatmadan geçemeyiz. Country yaşam alanlarından hoşlananlar bu modern seriye çok fazla ilgi göstermektedir. Tam bir tasarım harikasıdır. Bu yüzey döşemesi ile dekorasyon yapmak çok daha çarpıcıdır. Gri, fume, beyaz, bej, antrasit gibi 60x60 ebatlatda farklı renk seçenekleri mevcuttur. Banyo, ev içi zemin, balkon, ticari zeminler için oldukça uygundur.

homezeminseramik

Jüpiter Seramik Serisi

Kollektif banyoların aranılan serisi Jüpiter, adından da anlaşılacağı gibi gücün, varlığın, güvenin ve özgürlüğün simgesidir. Özel ve çok gelişmiş tarzı ile her zaman bir adım öndedir. Farklı doku ve ebatlara sahip olan Jüpiter serisinin altın odeon, platin odeon, açık flora, jüpiter bej parlak, jüpiter flora parlak, kahve parlak, jüpiter açık flora high ve jüpiter bej high gibi çok çeşitli yüzey seçenekleri vardır. Bu doku çeşitlerinin bazıları banyo ve ev içi zeminlerinde kullanılabilindiği gibi bazıları mutfak tezgah arası ve balkon gibi alanlarda tercih edilebilir.

jupiterseramik

Karına Seramik Serisi

Soft tonlar ile eve doğallık katmak isteyenler için özel çalışılmış bir seridir Karina. Dalga dalga dokusu ile doğanın içindeki ahengi yansıtır. Mutfak tezgah arası ve banyo odalarında kullanabileceğin bu çarpıcı serinin bej, flora, pudra ve gri renk seçenekleri bulunmaktadır. Karına serisinde en zorlanacağınız şey renk seçimi yapmak olacaktır. Hepsinin birbirinden farklı ve etkileyici aurası vardır.

karinabanyoseramik

Kolomb Seramik Serisi

Kolomb serisi yer ve duvar zemininde aynı anda kullanabileceğiniz sofistike görünümü ve şıklığı ile sizi mest edecek bir seçenektir. Özgün bir dokuya sahiptir. Zıt doku tercihleri ile de Kolomb serisine yeni bir soluk getirebilirsiniz. Buna bir örnek Kolomb ve Stamp serilerinin uyumudur. Ayrı dünyaların motifleri bir araya gelince zarif bir aheng oluştururlar.

kolombseramikmodeli

Lorem Seramik Serisi

Beyaz ve Lacivert renk seçenekleri bulunmaktadır. Daha radikal bir dönüşüm ve değişim arzulayanlar için eşsiz bir dokusu vardır. Yenilikçi bir tasarımdır. Kreatif duruşu ile yaşam alanınızı minimal bir görünüm kazandırabilirsiniz.

loremseramik

Mardın Stone Seramik Serisi

Modası hiç geçmeyecek, şıklığın adresi ile tanışmaya hazır mısınız? Sade ve özgün formu ile evine ışıltı ve zengin bir görünüm kazandırır. Doğası ve renk bütünlüğü ile dinlendirici ve ferah bir havası vardır. Karmaşıklıktan sıkılanlar için dingin bir yaşam alanı sunar.

mardintasseramik

Marmara Mozaik Seramik Serisi

Sade ve gözü yormayan seramiğin ötesinde bir görünümü vardır. Mutfak tezgah arası dekorasyonlarda kullanılır. Daha ferah, şık ve sıcak bir atmosfer sağlar.

marmaramozaikserisi

Maya Seramik Serisi

Üzerinde özenle çalışılmış eşsiz bir tasarımdır Maya. Mavi, lacivert, beyaz, inci beyazı ve platin renk seçenekleri ile zarif bir dokuya sahiptir. Şahaser tadında bir görünüm için Maya serisine bir göz atmanızı öneririz. Evinize sanatsal ve modern bir görünüm kazandırmak için Maya serisinden fazlasına ihtiyacınız yoktur.

mayaseramik

Moonlight Seramik Serisi

Moonlight oldukça özel bir seridir. Hayal dünyanızı yansıtabilecek, metropol bir yaşantının yansımasıdır adeta. Çarpıcı bir modernlik sağlar. En trend seriler arasında yer alan Moonlight sofistike ve kısıtlanmaktan hoşlanmayanlar için tasarlanmıştır.

moonlightzeminseramik

Old Town Wood Seramik Serisi

Vintage bir yaşam alanı sunan Old Town Wood, Mozart senfonisinden gelen notalar gibi sıcak bir yansımaya sahiptir. Yüzeyin üzerindeki geçişlerin doğal bir akışı vardır. Birçok renk seçeneğine sahip bu seriyi evinizin birçok alanında rahatlıkla kullanabilirsiniz. İsterseniz duvara isterseniz yere... Dokusunun ahşap olması size bu ayrıcalığı sunmaktadır.

oldtownwoodserisi

Paloda Seramik Serisi

Şık aksesuarların vitrini gibidir Paloda. Şık ve parlak görünümü ile yenilikçi bir yaşam ortamı sağlar. Dokusu mermerdir. Tek bir renk seçeneği bulunmaktadır. Gri rengi parlak yüzey görünümü ile isterseniz zeminde isterseniz duvarda kullanabilirsiniz.

paloda

Poolside Seramik Serisi

Poolside ile birlikte bahçe ve evinizin zemini arasına bir sınır koymanıza gerek kalmayacaktır. Doğal formu ve zemindeki sürekliliği sayesinde kendisi hep bahçe içinde hissedebilirsiniz. Başarılı bir dekorasyon olan Poolside serisinin antrasit, fil dişi, ceviz, gri ve kahve renk seçenekleri mevcuttur. Bu dokuyu uygulayacağınız yer ve dizilim şekli tamamen sizin hayal dünyanıza kalmıştır. Ahşap dokusu ile ticari ve endüstriyel zeminlerde kullanabileceğiniz gibi havuz, balkon, teras, ev içi zemin ve banyonuzda da kullanmanız mümkündür. 

poolsideseramik

Yurtbay ailesi olarak sizlerin yaşam alanlarınıza farklılık yaratmak için tasarımlarımızı her geçen gün bir adım öteye taşımaya çalışıyoruz. Sahip olduğunuz ve olmak istediğiniz tüm renkli iç dünyanızı yaşam alanlarınıza yansıtmak bizim için önemli bir sorumluluk bilinci oluşturuyor. Daha fazlası için ürünler kategorimizden diğer seçenekleri inceleyebilirsiniz. 

Mutfak Seramiği Nasıl Seçilir, Mutfak Tezgah Arası Seramik Nasıl Uygulanır? Başlıklı yazımıza da giderek mutfaklarımızda seramik kullanımı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Detaylı Ürün Arama