Evinizi Güzelleştirecek Yer Seramik Modelleri Evinizi Güzelleştirecek Yer Seramik Modelleri

yerseramikmodelleri

Yer seramik modelleri birbirinden pek çok farklı çeşide ve kullanım alanına sahiptir. Günümüzde zemin kaplama uygulaması olarak seramik gittikçe artan bir popülerliğe kavuşurken, pek çok farklı modelde yer seramik çeşitleri de üretilmektedir. Türkiye ve Dünya seramik sektörü açısından en önemli firmalar arasında yer alan Yurtbay Seramik, siz değerli müşterilerimize en güzel yer seramik modellerini sunmaktadır. Bu yazımızda evlerinizde kullanabileceğiniz pek çok farklı seramik modelini incelemeye, sizler için dekorasyon fikirleri sunmaya çalışacağız. Umarız faydalı olur. Bu seramiklerin tümüne Yurtbay Seramik Ürün Kataloğu üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: En Çok Tercih Edilen Banyo Seramik Modelleri

Yer Seramik Modelleri Hangi Alanlar İçin Tercih Edilebilir?

Yer seramik modelleri denince insanların aklına yalnızca banyo seramikleri gelmektedir. Ancak günümüzde seramik karoların, fayansların kullanım alanları oldukça geniştir. Her türlü zemine uygulanabilecek ve çok dayanıklı seramik modelleri bulunmaktadır. Otel lobileri, iş yerleri, antreler ve holler, koridorlar gibi iç mekan alanlarda olduğu gibi aynı zamanda dış mekanlarda da seramik uygulaması tercih edilebilir. Balkonlarda ve bahçelerde seramik uygulaması hem uzun ömürlü hem de şık olmaktadır. Bu nedenle özellikle nem ve ısı farkları için seramik uygulaması yaptırtmak çok mantıklı bir çözüm yoludur.

eviciseramikmodelleri

Banyolar için Yer Seramik Modelleri

Akla ilk gelen seramik fayans kaplama bölgesi olan banyolar için birbirinden çok farklı modelde seramikler üretilmektedir. Banyolarınızın hem duvarlarına, hem de zeminlerine fayans kaplatarak muhteşem bir ambiyans oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda özel yöntemlerle sırlanmış yer seramik modelleri sayesinde zeminlerinizin mat ve kaymaz özellikte oluşunu, duvarlardaki seramiklerin de parlak yüzeyli seramik olmasını sağlayabilirsiniz. Anadolu, Akdeniz esintileriyle ve desenleriyle bezenmiş banyolar, inanılmaz bir ruh hali yükselişi sağlayacaktır. Her göreni hayranlık içinde bırakacak pek çok farklı Yurtbay Seramik tasarımı bulunmaktadır. Ayrıca en son üretim teknolojileriyle üretilen Yurtbay Seramik modelleri, çok uzun kullanım ömrüne sahip oluşlarıyla ilgi çekmektedirler.

İlginizi Çekebilir: Banyoda Seramik Kullanımı

kiosbanyoseramikmodelleri

En Güzel Zemin Seramik Örnekleri

Yurtbay Seramik tarafından sizlere sunulmuş en güzel zemin seramik örnekleri ve modellerini derlemeye çalışacağız. Bu seramik modelleri ve çok daha fazlasını Yurtbay Seramik internet sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda ülke genelindeki yapı marketleri ve Yurtbay Seramik bayiilerinde bizzat görebilirsiniz. Gelin isterseniz en güzel zemin seramik örneklerini inceleyelim.

Home Zemin Seramik Modeli

Doğanın kalbinden gelen tasarımıyla Home ev içi seramik modeli, evlerinize ve ortamlarınıza sıcaklık ve asalet katacak.

homeyerseramik

Faggio Ev İçi Seramik Modeli

Ortamlarınıza sıcaklık katarken farklı tasarımıyla da her göreni etkileyecek olan Faggio, mutlaka incelemeniz gereken bir model.

faggioyerseramik

Frankfurt Zemin Seramik Modeli

Doğallıktan vazgeçmeyenlerin, ortamlarının sadeliğini ve doğallığını korumak isteyenlerin incelemesi gereken bir zemin seramiği modeli.

frankfurtzeminseramik

Cumulus Ev İçi Seramik Modeli

Cumulus, yaşam alanlarına farklı ve iddialı bir dokunuş sunuyor. Kare şeklinde modeliyle ortamlarınıza güçlü bir duruş sağlayabilirsiniz.

cumuluszeminseramigi

Core Yer Seramik Modeli

Core serisi ile mekanlarınıza sade ve ferah bir dokunuşta bulunabilirsiniz. Hem duvar seramiği olarak hem de zemin kaplama olarak uygun bir model daha.

coreeviciseramik

Corner Zemin Seramik Modeli

Corner seramik modeli, iddialı tasarımıyla farklı bir ortam yaratmak isteyenler için. Estetik formuyla iddialı ancak ulaşılabilir bir zemin seramiği.

cornerdesenliseramik

Classic Pulpis Seramik Modeli

Fildişi, gri ve mocha renk seçenekleriyle hem zemin hem de duvarlarınız için uygulayabileceğiniz Classic Pulpis seramik modeli, duvarlar ve zeminlerde uyumlu bir tasarım yaratmak isteyenler için.

classicpulpisbanyoseramik

Cemento Seramik Modeli

Cemento serisi, mat ve doğal dokusuyla birlikte yaşam alanlarında başarılı ve sade, minimal dekorasyon olanakları sağlıyor.

cementoseramikmodeli

İstanbul Samatya Zemin Seramik Modeli

İstanbul Samatya modeli, özellikle ilhamını Anadolu’dan, İstanbul’dan alan bir model oluşuyla diğer tüm seramik modellerinden sıyrılmayı başarıyor. Sıcak, öncü ve farklı dokunuşlara sahip olan bu model ile birlikte ortamlarınızın diğer her yerden çok daha farklı ve iddialı, aynı zamanda da şık olmasını garantileyebilirsiniz.

istanbulsamatyayerseramik

Yalnızca bu Modeller ile Yetinmeyin!

Yurtbay Seramik, yalnızca bu listelenen modellerde değil, size hitap etmek için pek çok farklı tasarımda seramik karo üretmekte. Bu pek çok farklı yer seramik örnekleri arasından kendinize en uygununu bulabilir, dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Bu nedenle yalnızca bu modelleri incelemekle kalmayın. Diğer pek çok farklı seramik modeli arasından kendinize en uygun desenli seramik modelini araştırmak için Yurtbay Seramik Ürün Kataloğu’nu inceleyin. Aklınızdaki tüm sorulara cevaplar bulmak için bizimle de iletişime geçmekten çekinmeyin. Umarız bu yazımız, ev içi zemin seramik dekorasyonu konusunda sizlere fikir sağlayabilmiştir.

İlginizi Çekebilir: Desenli Seramik Örnekleri

Detaylı Ürün Arama