Etkileyici Taş Görünümlü Seramik Modelleri Etkileyici Taş Görünümlü Seramik Modelleri

Evinizde büyük estetik değişiklikler yapmak keyifli olabilir. Bazen ise bu tür değişim kararlarını zorunlu olarak alırsınız. Ancak bunu yapmaya çalışırken birçok olasılık gözünüzün önünden geçer. Çok uzun yıllar keyifle, kullanabileceğiniz bir dekorasyon hayal edersiniz. Özellikle döşeme, göz korkutucu bir seçim olabilir. Sonuçta kolayca değiştirilemez bir tercih olabilir. Görünüm dışında göz önünde bulundurulacak çok fazla faktör vardır. Yurtbay Seramik ailesi olarak şüphelerinizi giderecek etkileyici taş görünümlü seramik modellerimizi anlatan bir içerik hazırladık.

Neden Seramik Tercih Etmeliyim?

Seramik, duvar dekoratifleri, yer döşemeleri için farklı boyut ve desenler ile tercih edilir. Ev dekorasyonunda direk olarak taş kullanmak yerine taş görünümlü seramik modellerinin seçilmesinin sebebi dayanıklı, kolay temizlenir olmaları, estetik görünümleri ve doğal yapıları sayesindedir.

Doğal Taş Görünümlü Mermer Seramik Modelleri

Doğal taş görünümlü seramik modelleri incelendiğinde, pek çok farklı mermer görünümlü seramik modeli karşımıza çıkmaktadır. Mermer görünümlü seramikler, doğal taş görünümlü seramik çeşitleri arasında en çok tercih edilen modellerdendir. Mermer, yapısı gereği ağır ve pahalı bir dekorasyon malzemesidir. Bu nedenle gerçekten mermer kullanımı hem zor bir işlem, hem de oldukça maliyetli. Gerçek mermere en yakın görünümü sağlayabileceğiniz unsur da, seramikler. Seramik modelleri, özellikle mermerin yapısına en yakın unsurlar olarak sıkça tercih edilir, kullanılır. Taş görünümlü seramik modelleri arasında en sade ve şık görünümü sağlayabileceğiniz kaplamalar arasında yer alan mermer görünümlü seramikleri, evinizin banyolarında, giriş kısımlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca ofis, otel gibi alanların dekorasyonları için de istediğiniz gibi mermer görünümlü taş seramik modellerini tercih edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Mermer Görünümlü Seramik Modelleri

mermergorunumluseramik mermerdokuluseramik_1

Doğal ve Şık Taş Görünümlü Seramik Modelleri

Terrazzo Taş Görünümlü Seramik Modeli

Terrazzo, taş görünümlü seramik modeli olarak oldukça doğal ama aynı zamanda iddialı bir görünüme sahip. Özellikle ev içi kullanıma da gayet uygun olan Terrazzo, mutfak zeminlerinde kullanmaya uygun bir model. Açık renkli doğal taş görünümlü seramik modeli olan Terrazzo’yu sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

terazzo terrazzotasdokuluseramik

Fiyord Taş Görünümlü Seramik Modeli

Fiyord taş görünümlü seramik modeli, oldukça doğal, natürel ve sıcak bir görünüme sahip. Harika görünen dış mekanlar, balkonlar için ve bahçe dekorasyonu için oldukça uygun bir seramik modeli olan Fiyord, özellikle doğal bir taş görünümü isteyen herkes için. Fiyord modeli İskandinav ülkelerinden aldığı ilhamı evinize taşıyor. Özellikle kafe, restoran gibi mekanlarınızda ve bahçelerinizde kullanabileceğiniz Fiyord modelini, internet sitemiz ve bayiilerimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

fiyord tasgorunumluseramik

Santorini Taş Görünümlü Seramik Modeli

Santorini, oldukça doğal ve özgün bir seramik modeli. Bu modelin hem sadeliği ve doğallığı, hem de farklı görüntüsü oldukça dikkat çekici. Santorini, isminden de anlayacağınız üzere Ege ve Ege adalarından aldığı ilhamla tasarlanmış, tıpkı Ege adaları gibi doğal ve özgün, ferah ve şık. Evlerinizde, ortamlarınızda kullandığınızda her görenin dikkatini çekecek bir doğal taş görünümlü seramik modeli. Eğer bu modeli incelemek isterseniz, hem bayiilerimiz üzerinden hem de aşağıdaki görsele tıklayarak ulaşabilir, inceleyebilirsiniz.

santorini santorinitasdokuluseramik

Mutfak Seramik Canyon Serisi

Canyon serisi için klasik severleri tercihi olduğunu söylemek mümkündür. Modası geçmeyecek özel ve gerçekçi yapısı ile duvar ve yerde iç mekanlarda kullanabileceğiniz bir seridir. Doğal taş dokusunun yüzey görünümü mattır. Mutfak, banyo, yemek odası ve evin herhangi bir alanı için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Mutfak Seramik Farılya Serisi

Modern, klasik ve şık görünüm tercih edenler için önerebileceğimiz bir diğer seri ise Farılya’dır. Sırlı granit bünyesi, doğal taş dokusu ve mat yüzey görünümü ile evine farklı bir hava katabilirsiniz. Silver rengini evinizin herhangi bir köşesinde bu seri ile kullanmak tüm eşyalarınız ile uyum sağlayacaktır.

Mutfak Seramik Fıyord Serisi

Fıyord ev içi zemin, banyo, mutfak, teras, havuz ve ticari mekanlar için oldukça tercih edilen doğal taş dokusu ile dikkat çeken bir seridir. Düşünmenize çok gerek kalmayacak bir tercih önerisidir. Renginin krem olması nedeni ile tüm dekorasyon tercihlerinize uyum sağlar.

Modern ve Özgün Taş Görünümlü Seramik Modelleri

Mutfak Seramik Etna Serisi

Radikal bir karar ile cesur bir görünüm için tercih edilebilecek en özgün seriler arasındadır. Ostik rengi, lappato yüzey görünümü ile sıra dışı bir yaşam alanı sunar. Banyo, ev içi zemin, teras ve ticari alanlarda kullanıma oldukça uygundur.

Mutfak Seramik Underground Serisi

Evinizin birçok alanında kullanabileceğiniz taş görünümlü seramik modeli Underground, yaşam alanınıza rustik bir hava katacaktır. Modern ve aynı zamanda şık motifleri ile gözlerini alamayacağınız karışık gibi görünen anca tasarım harikası ile bir o kadar düzenli geçişleri modern görünüm tercih edilebilir.

Mutfak Seramik Brıck Stone Serisi

Brıck Stone serisi, banyo ve mutfak tezgah arası dekorasyon için tercih edilebilir. Realist ve çarpıcı görünümü ve doğal taş dokusu ile en çok dikkat çeken tasarımlar arasındadır.

Yeni bir ev dekorasyonu için taş görünümlü seramikleri araştırırken bu örnekleri dikkate alabilirsiniz. İster klasik ve modern isterseniz gösterişli ve özgün olsun, yaşam şeklinizi evinize yansıtmanın en kolay yolu bu seramik çeşitleri olabilir. Tek bir alan dokusu ile yaşam alanınızdaki tüm havayı değiştirebilirsiniz. Daha fazla doku ve seri çeşitleri için bize ulaşabilir, diğer ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Detaylı Ürün Arama