Ahşap Görünümlü Seramik Serileri İle Dekorasyon Önerileri Ahşap Görünümlü Seramik Serileri İle Dekorasyon Önerileri

Ahşap görünümlü seramik modelleri estetik açıdan büyüleyici alanlarının yaratılmasında vazgeçilmezler arasındadır. Bu seramikler, tasarımlarındaki ahşap dokusuyla doğanın canlılığını yaşam alanlarına taşırken, hissettirdikleri pozitif enerjiyle her trende başarıyla uyum sağlamışlardır.  

Modern mekan yaratmada büyük kolaylık sağlayan ahşap seramikler aynı zamanda uzun ömürlü, dayanıklı ve kolay temizlenebilir olma özellikleriyle kullanıcılara avantaj sağlıyorlar.

Dekorasyonlarınızda ahşap kullanmayı düşünüyorsanız ilham alabileceğiniz ahşap görünümlü seramik fikir ve önerilerimizi yazının devamında okuyabilirsiniz.
 

Bugünkü yazımızda da ahşap görünüme sahip olan seramik zeminleri anlatacağız.

https://www.yurtbayseramik.com/upload/ilkonecikangorsel_700_350.png

Ahşap Görünümlü Seramiklerle Benzersiz mekanlar yaratabilirsiniz!

Ahşap seçiminize etki edecek en önemli noktalardan biri şüphesiz tercih edeceğiniz ahşabın mutfak ve banyonuzda yaratacağı genel görünümdür. Bununla birlikte dayanıklı olması ve üzerinde gezinirken hissettireceği duygu da önemlidir. Ahşabın sıcak ruhunu yansıtan ahşap görünümlü seramikler her alanda olduğu gibi mutfak ve banyolara da doğallık, sıcaklık ve konfor sağlıyor. Üstelik dayanıklılığı, düşük maliyeti ve ahşaba nazaran daha az bakım gerektiren özelliğiyle tam bir kullanıcı dostu!

Yüksek bütçe ve sürekli olarak bakım isteyen gerçek ahşap kullanımı yerine hem daha uygun hem aynı görüntü hem de kaliteli duruş ile seramik malzeme kullanmak çok daha cezbedici geliyor kulağa değil mi?

İşte bu özellikler ile seramik trendi parlamaya başladı ve bütün dünyada da hem banyolarda hem de mutfaklarda kullanım olarak yaygınlaştı. Elbette bunları diğer yaşam alanlarında da kullanabilirsiniz ve her birinde de farklı bir hava katacaktır. Kolaylıkla temizlenen, sabit bir bakım ile hem dayanıklı hem de uzun ömürlü zemin döşemesi için seramik, doğal ahşap görünümü kazanınca ortaya hem çok doğal hem de çok modern bir görüntü çıkmakta. İşte Yurtbay Seramik aracılığıyla öneriler:

Sagano Ahşap Görünümlü Seramik Serisi

https://www.yurtbayseramik.com/upload/sagano_380_380.png https://www.yurtbayseramik.com/upload/sagano_380_380_2.png

Hayalinizdeki mekanı gözünüzde canlandırırken perde, mutfak veya banyo dolapları gibi birçok detayı da göz önünde bulunduruyorsunuz. Farklı tonlarda ahşap görünümüne sahip Sagano, hayalini kurduğunuz mekanların mükemmel tamamlayıcısı olarak öne çıkan harika bir tasarım! Yaşam alanlarını taçlandıran Sagano serisini daha detaylı incelemek için linke tıklayabilirsiniz.

https://yurtbayseramik.com/urunler/sagano

 

Woodbury Ahşap Görünümlü Seramik Serisi

https://www.yurtbayseramik.com/upload/woodbury_380_380.png https://www.yurtbayseramik.com/upload/woodbury_380_380_1.png

Yaşam alanlarının güzel görünmesi kadar karakteristik bir havaya sahip olmaları da önemlidir. Bunu farklı birçok eşya kullanarak elde edebilirsiniz ancak zeminde kullandığınız ürün tüm bu havayı tersine çevirebilir. Kusursuz bir tasarımın başlangıç noktası zemindir. Woodbury kahverengi tonundaki mükemmel ahşap tasarımıyla mekanlara karakter kazandırırken onlara kusursuz bir güzellik de katıyor. Woodbury’i daha yakından tanımak istiyorsanız linke tıklayabilirsiniz.

https://yurtbayseramik.com/urunler/mutfak-tezgah-arasi-seramikleri/woodbury

 

Jacaranda Ahşap Görünümlü Seramik Serisi

https://www.yurtbayseramik.com/upload/jacaranda_380_380.png https://www.yurtbayseramik.com/upload/jacaranda_380_380_1.png

Her insan yaşadığı mekanda kendini rahat ve konforlu hissetmek ister. Yaşam alanları onları tasarlayan insanların kişiliğinin de birer yansımasıdır. Farklı renk tonlarıyla tasarlanan Jacaranda şık ve estetik çizgisiyle her insanın kendinden bir parça bulacağı eşsiz bir güzellik sunuyor. İç mimariye farklı bir boyut kazandıran Jacaranda serisini bir tıkla keşfedebilirsiniz.

https://yurtbayseramik.com/urunler/seriler/jacaranda

 

Western Wood Ahşap Görünümlü Seramik Serisi

https://www.yurtbayseramik.com/upload/westernwood_380_380.png https://www.yurtbayseramik.com/upload/westernwood_380_380_1.png

Şehir hayatı bazen tüm enerjimizin kaybolmasına neden olabiliyor. Hayatın içinde aktif olarak kalmak ve tazelenmek için yaşam alanlarımız oldukça önemli. Western Wood göz alıcı ve eşsiz tasarımıyla birlikte pozitif enerji veren, rahatlatıcı bir etkiye de sahip. Bej, kahve, krem ve natura renk özellikleriyle tasarlanan Western Wood serisi ile tanışmak için linke tıklayabilirsiniz.

https://yurtbayseramik.com/urunler/seriler/western-wood 

 

Detaylı Ürün Arama