Ahşap Görünümlü Seramik Özellikleri Nelerdir? Ahşap Görünümlü Seramik Özellikleri Nelerdir?

ahsapseramiknedir

Ahşap, insanlık olarak bizlerin ev dekorasyonu için tarihin başlangıcından beri severek kullandığımız, günümüze kadar popülerliğini korumuş bir malzeme. Hatta son yıllarda özellikle tercih edilir hale gelmiş bir dekorasyon teması. Ancak ahşap zemin dekorasyonu, her ortama uygun olmayan bir seçenek durumunda. Özlelikle mutfak ve banyo ahşap zemin kaplama uygulaması için uygun olamayan ortamlar. Ahşap zemin, neme ve çeşitli aşındırıcılara karşı dayanıklı olmayan bir malzeme. Elbette çeşitli varyasyonlar ile ahşap zeminlerinizi koruyabilirsiniz ancak bunlar hem pahalı, hem de zaman alan, özel ilgi gerektiren işler. Bu nedenle günümüzde ahşap görünümlü seramik, sıklıkla tercih edilmekte.

Ahşap Görünümlü Seramik Nedir?

Ahşap görünümlü seramik, seramiğin tüm özelliklerini bünyesinde barındıran ancak sahip olduğu desenler ve renkler ile tamamiyle doğal bir görünüme sahip olan seramik çeşididir. Çeşitli renk ve desen seçenekleri sayesinde evinizin her bir köşesinde, ancak özellikle de banyo, mutfak ve balkonda tercih edilir. Seramik dayanıklı, uzun ömürlüdür. Seramik ve ahşap tek bir üründe birleştiğindeyse ortaya hem güzel ve doğal görünen, hem de sağlıklı ve uzun ömürlü bir ürün çıkar. Binlerce derecelik ısılarda pişirilen seramikler, Yurtbay Seramik tarafından özenle hazırlanmış ahşap tasarımlar ile buluşur. Bu sayede de mutfak ve banyo gibi alanlarınızda uzun yıllar kullanabileceğiniz ahşap görünümlü seramik modelleri ortaya çıkar.

mutfakseramikparkesi

En Güzel Ahşap Seramik Örnekleri

Yurtbay Seramik, özenle tasarladığı ahşap görünümlü seramik modellerini sizlere ulaştırıyor. Pek çok farklı model ve renk seçeneği ile birlikte de, evinizin veya iş yerinizin sahip olacağı rustik, doğal ve sıcak görünümü belirlemek tamamiyle sizlere kalmış durumda. Beyaz desenli bir ahşap seramik seçerek aydınlık bir ortam yaratabilir, daha eski ve rustik görünen bir seramik ile de mekanlarınıza ayrı bir hava katabilirsiniz. Yurtbay Seramik Ahşap Görünümlü Seramik kataloğunu inceleyerek ayrıca detaylı ürün bilgisine de ulaşabilirsiniz. İsterseniz gelin, Yurtbay Seramik tarafından sizlere sunulmuş 10 ahşap dokulu seramik modelini inceleyelim.

Açık tonlarla evlerine ferahlık ve tazelik katmak isteyenlerin tercihi, Derik ahşap dokulu seramik modeli olabilir. Bu modelin sahip olduğu 10 farklı desen ile tamamiyle doğal bir görünüm elde ederken, özellikle küçük ortamları olduğundan daha geniş gösterebilirsiniz. Beyaz, akağaç deseni ile özellikle tercih sebebi olabilir.

ahsapseramikparkederik

Amber Kahve, doğal ve mat görünüşlü bir ahşap seramik oluşuyla ön plana çıkan bir model. Günümüzün en trend dekorasyon seçeneklerinden olan kahve tonlu ahşap renginde. Özellikle ortak yaşam alanlarında kullanabileceğiniz bu model, aynı şekilde üst düzey dayanıklılığa sahip oluşuyla ön planda.

matseramikparke

Günümüzde ev dekorasyonu denildiğinde aklınıza her zaman sıradan modeller gelmek zorunda değil! Sıradanlığı kıracak bir unsur olarak kullanabileceğiniz bir seramik parke modeli olan Cortex Gri modeli, görenleri hayran bırakacak deseniyle öne çıkıyor.

desenlizeminparkesi

Bu model de, klasik bir ahşap parke görünümü isteyenler için. Massive Wood, sahip olduğu klasik parke deseniyle bu ahşap dokulu seramik modeli, evinizde veya ofislerinizde kullanmak için en güvenilir ve şık tercihlerden biri. Sadeliği ve ferahlığı ön planda tutanlar bu modeli mutlaka incelemeliler.

seramikparkenedir

Günümüzde vintage ürünler hiç olmadığı kadar moda. Evinde vintage bir görünüm isteyen ancak aynı zamanda uzun ömürlülük, hesaplılık gibi pek çok kriteri göz önünde bulunduran kişilere hitap eden Vintage Multi modeli. Sahip olduğu desenleriyle hem monotonluğu kıracak, hem de vintage bir ahşap görünümü sunacak.

vintageparke

Ahşap Parke Görünümlü Seramikler Yurtbay Seramik’te!

Yurtbay Seramik, üstün üretim teknolojisi ile sizlere pek çok çeşitte, geniş model aralığında seramik ürünleri sunmakta. Bu geniş ürün kataloğuna dahil olan ahşap görünümlü parke seramikler de evlerinizi dekore etmeniz için sizleri bekliyor. Yalnızca bu saydığımız beş model bile pek çok farklı zevke hitap eder durumda. Eğer evinizin zeminine bir parke döşemesi yaptırmayı düşünüyorsanız, mutlaka bu modelleri incelemenizi öneririz.

Eğer seramik hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, Seramik Özellikleri Nelerdir? Başlıklı yazımızı inceleyerek, evlerinizde seramik kaplama kullanmanın size katacağı artılardan haberdar olabilirsiniz. Umarız bu yazımız sizlerin ev dekorasyonundaki son trend olan ahşap görünümlü seramik parkeler hakkında bilgi almanızı sağlamıştır.

Detaylı Ürün Arama