Ahşap Görünümlü Seramik Modelleri Ahşap Görünümlü Seramik Modelleri

ahsapgorunumluseramikmodelleri

Ahşap görünümlü seramik modelleri, günümüzde oldukça popülerdir. Pek çok farklı alanda kullanılabilen ahşap seramik çeşitleri, Yurtbay Seramik tarafından son teknolojiler kullanılarak üretilmektedir. Tasarımını doğanın en güzel ahşap dokularından alan, evlerinizde ve ofislerinizde, iş yerlerinizde kullanıma son derece uygun ahşap görünümlü seramik modellerini seçerek pek çok avantaj sağlayabilirsiniz. Biz de bu yazımızda en güzel ahşap seramik örneklerini derleyeceğiz ve sizlere sunmaya çalışacağız. Ayrıca seramik uygulamaları, parke yerine seramik neden tercih edilmeli gibi sorulara da cevaplar vermeye çalışacağız. Umarız, bu yazımız yararlı olur ve siz de ahşap parke yerine bir seramik uygulaması tercih etmenin size sağlayacağı yararları öğrenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Seramik Döşeme Nasıl Yapılır? Seramik Döşeme Rehberi!

seramikahsap

Ahşap Görünümlü Seramik Özellikleri Nelerdir?

Ahşap görünümlü seramik, görünüş itibariyle ahşap ve parke tasarımına sahip, tamamiyle ahşap ürünler gibi görünen seramik çeşitleridir. Ahşap seramik modelleri pek çok farklı tasarıma sahip olsalar da, temelde seramik çeşitleri olduklarından mat seramik ve parlak seramik olarak ikiye ayrılırlar. Mat seramikler, ahşap dokusuna daha yakındır. Parlak seramiklerin sahip olduğu yüzey nedeniyle ahşap dokusunu tam anlamıyla hissedemeyebilirsiniz. Mat seramik çeşitleri ayrıca zemin kaplama uygulamaları için de oldukça uygundurlar. Mat seramik kaplama yaptıracağınız zeminleriniz kayganlık konusunda daha güvenilir olacaklardır. Parlak seramikler daha kaygandır, duvarlar için daha uygundurlar. Ahşap seramikler genellikle zemin uygulamalarında tercih edildiklerinden, çoğunlukla ahşap seramikler mat yüzeyler ile üretilirler. Bu nedenle, mat seramik ve parlak seramik arasındaki kullanım farklılığını da araştırmanızı, mümkünse bir Yurtbay Seramik bayiisine giderek doğrudan incelemenizi öneririz.

tahtaseramik

Ahşap Görünümlü Seramik Modelleri, 2019’un En Güzel Seramikleri

Ahşap görünümlü seramik çeşitleri arasında pek çok farklı tasarımda model bulunmaktadır. Bu modeller arasından kendi zevklerinize en uygun olanını seçerek, tamamiyle doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Balkon seramik kaplama, mutfak ve banyo seramikleri gibi pek çok farklı alanda kullanabileceğiniz gibi, salonlarınızı da ahşap seramik uygulaması ile farklı hale getirebilirsiniz. Gelin isterseniz, Yurtbay Seramik’in doğadan ilham alarak tasarladığı ve her türlü kullanım senaryosuna uygun ahşap seramik çeşitlerini inceleyin ve kendinize en uygun modeli seçin. Ahşap görünümlü parke seramikler sayesinde evinizin her köşesinde sıcak, samimi ve kaliteli ortamlar yaratın.
İlginizi Çekebilir : Parke Görünümlü Seramikler Nerelerde Kullanılabilir? Avantajları Nelerdir? 

ahsapgorunumluseramik1

ahsapseramikmodeli

seramikkaplama

ahsapseramikler

ahsap

Ahşap Görünümlü Seramik Karo Kullanmanın Faydaları

Ahşap görünümlü seramik karo kullanmanın, gerçekten ahşap döşeme uygulaması yaptırmaya kıyasla pek çok artısı bulunmaktadır. Bunlar, ahşap kullanmanın zorlukları ve seramik uygulamasının getirdiği kolaylıklardan ortaya çıkmaktadır. Seramik kullandığınızda elde edeceğiniz çeşitli artılar vardır.

  1. Seramik, suya ve toza dayanıklı bir malzemedir.
  2. Seramik kullanarak ısı yalıtımı sağlanabilir.
  3. Seramik, oldukça dayanıklı bir malzemedir.
  4. Uygulattığınız seramik karolar kırılsa dahi, yalnızca kırılan kısmı değiştirme şansınız bulunmaktadır.
  5. Ahşap tasarımlı seramik kullanarak gerçek ahşap zeminlerin getirdiği çizilme, çürüme ve küflenme gibi sorunlardan kurtulursunuz.

Bunlar ve pek çok daha neden, sizin evlerinizde ve iş yerlerinizde ahşap parke seramikler kullanma konusunda düşünmenizi gerektirmekte. Eğer evinizin hem havasını değiştirmek, hem de uzun ömürlü zemin kaplama uygulamaları yaptırtmak istiyorsanız, ahşap model seramikleri inceleyerek kararınızı öyle vermelisiniz.

İlginizi Çekebilir: Ahşap Görünümlü Seramik Özellikleri Nelerdir?

seramikdesenleri

Yurtbay Seramik Ahşap Seramik Modelleri Hakkında Daha Fazlası!

Yurtbay Seramik tarafından sizlere sunulan pek çok farklı ahşap dokulu seramik bulunmaktadır. Bu modelleri inceleyerek hem evlerinize sıcak bir hava katabilir, hem de dış mekanlarınızda seramik kullanımının tadını çıkartabilirsiniz. Açık renkler ve tonlarda veya daha yüksek kontrastlı, desenli ve koyu renkli modeller arasından kendinize en uygununu seçebilirsiniz. Seçeceğiniz seramiğin sırlanış tarzı bakımından parlak veya mat olup olmaması da tamamiyle sizin seçiminize kalmış. Ancak biz, zemin uygulamalarında mat, duvarlarda da parlak seramikler öneriyoruz. Ahşap seramikleri evlerinize uygulamak isterseniz hem bayiilerimizden hem de diğer yazılarımızdan destek alabilirsiniz. Ayrıca bizimle iletişime geçerek aklınızdaki tüm sorulara cevaplar bulabilirsiniz.

Yurtbay Seramik Ürün Kataloğu’nu inceleyerek pek çok farklı ahşap seramik çeşidine ulaşabilirsiniz.

Detaylı Ürün Arama