DEKORASYONDA SERAMİK ETKİSİ DEKORASYONDA SERAMİK ETKİSİ

Doğanın pozitif etkisi yaşam alanlarında

Modern yaşamın içerisinde doğanın hissettirdiği pozitif enerjiden uzak yaşamak stresten arınma ve dinlenme ihtiyacımızı arttıran önemli bir etken oluyor. Bu nedenle doğanın izlerini taşıyan ve onun dinlendirici etkisini hissettiren ürünlerle yaşam alanlarımızı anlamlandırıyoruz. Yurtbay Seramik, yaşam alanlarında aynı zamanda sadelik arayanların da tercih ettiği tasarımlarıyla, tarz ve estetiğin mükemmel uyumunun da göz alıcı güzelliğini bize sunuyor.

Doğanın pozitif yansıması: Ashford
Doğanın pozitif etkisini yaşam alanlarına taşıyan Yurtbay Seramik’in Ashford serisi aynı zamanda doğalı modern bir şekilde yaşam alanlarına da taşıyor. Yüzeyindeki doğal görünüm ve kahve, natura, oksit renk seçenekleri ile öne çıkan ashford, yaşam alanlarınızı seçkinleştirirken ofislere, sosyal alanlara ve otellere de şık çözüm oluşturuyor.

Sadelik; modern ve şık tarzıyla yaşam alanlarına keyif katar

Sadelik denildiğinde aklınıza ilk olarak sıradanlık gelebilir. Oysa günümüzde sade tasarımlarıyla dikkat çeken, genelde gri ve siyah gibi soğuk tonların hüküm sürdüğü mükemmel ötesi yaşam alanlarını da es geçmemek gerekir. Sadelik bazen klas bazen karizmatik bazen de zarafet timsali olup yaşam alanlarına keyif katar. Buna en güzel örnek ise Yurtbay Seramik’in Manhattan serisi!

Detaylı Ürün Arama