DUOMO ICE & SERENITY ICE DUOMO ICE & SERENITY ICE

Minimal ve Sade mekânların yeni kombini

 

Mekânda sade şıklığı vurgulayan Duomo ice & Serenity ice serisi ister salonda, ister şık bir çalışma odasında isterse de sıcacık döşenmiş bir kafe de olsun mekânın içindeki sade detaylarla yepyeni bir kombin önerisi sunacak. Duomo’nun özgün ve farklı dokusu, Serenity’in sakin ve doğal tonları birbirini dengeleyen eşsiz bir uyum yakalamanızı sağlayacak.

 

20x20 ebatlarda şıklığın unutulmaz keyfine vardığınız küçük ebatlı serilerin kombin sıcaklığını yakaladığınız bu özgün & öncü kombin, aynı zamanda hangi aksesuar ya da tasarımlarla kullanılırsa kullanılsın mekânın ruhuna sıcacık bir doku kazandıracak, sizlere eşsiz keyifli dakikalar yaşatacak.

 

Günümüzde hepimiz biliyoruz ki şık mekânların içindeki dokuyu ve ahengi tamamlayan bir yapı malzemesi olan seramik, farklı çözümler sunan mekâna tasarım şıklığı katan bir malzeme hâline geldi. Trendlerle beraber çok farklı döşeme şekilleri ve ebatlarla karşımıza çıkan bu sıcak malzeme, doğru kombin önerileriyle bizlere nefes alan mekânlar vadediyor.

 

İşte bu mottoyla yola çıktığımız Duomo ice & Serenity ice serisi  sizlere sınırları hayal gücünüzle harmanlanmış bir kombin önerisi sunuyor. Duomo ice & Serenity ice kombini doğal, minimal ve öncü bir tarza sahip. 20x20 ebat şıklığıyla tanışmak isteyenler Duomo ice & Serenity ice kombin seçeneğiyle sıcacık mekânlar tasarlamaya bir adım daha yakınlar...

  • Yer & Duvar 20x20 Duomo Ice Mat 20x20 Duomo Ice Mat
  • Yer & Duvar 20x20 Serenity Ice Mat 20x20 Serenity Ice Mat

Detaylı Ürün Arama