SANTA FE & DEVONSTONE SANTA FE & DEVONSTONE

Trend mekanlar için yepyeni bir kombin önerisi: Santa fe & Devonstone

 

Günümüzün ihtiyaçlarının farklılaşmasıyla birlikte tasarım anlayışı ihtiyaçlar ve beklentiler doğrultusunda çağın getirdiği mimari & konsept anlayışıyla değişmeye devam ediyor. Mekan bir bütün olarak ele alınırken konsept içindeki bütünsellik ve işlevsellik arayışı geçmiş yıllara göre daha önemsenmekle beraber keşfedilmeyeni bulma arzusu tasarımın ve sanatın içindeki dinamikliği, özgünlüğü tüm tasarım süreçlerinde destekliyor, besliyor.

 

Farklı duygu ve öncü bakış açılarının harmanlanmasıyla yola çıkan Devonstone, minimal duruşu, doğal ve sıcak dokusu 33x33 ebatı ile şık mekanlar tasarlamak için uyumlu ve oldukça iddaalı. Uygulandığı mekana şık ve özgün bir doku katan Santa fe serisi farklı doku da ve ebatta birçok seri ile uyumlu. Santa fe serisinin tasarımından gelen şıklık aykırı doku ve ebatlardaki serilerle bile mekana ferah, şık  bir hava katıyor, tıpkı Santa fe & Devonstone kombinin de olduğu gibi.

 

Devonstone serisinin 33x33 ebatı minimal duruşu ile bir araya geldiğinde bambaşka bir konseptle karşımıza çıkan Santa fe serisi alışılmış tasarım anlayışının dışında konsept çalışmalarının da zengin ve uyumlu durabileceğini gösteriyor, farklılık arayışının içindeki keşfetme duygusunu harekete geçiriyor. Çağdaş ve Trend duruşuyla şık bir kombin seçeneği olarak karşımıza çıkan Santa fe & Devonstone ikilisi farklı döşeme seçenekleri, aksesuar ve mobilya seçimleriyle tamamen özgün ve öncü bir tasarım şıklığı sunuyor.

  • Duvar 33x33 Devonstone Siyah Mat 33x33 Devonstone Siyah Mat
  • Zemin 33x33 Devonstone Siyah Mat 33x33 Devonstone Siyah Mat
  • Zemin 60x120 Santa Fe Kemik Polish Rektifiyeli 60x120 Santa Fe Kemik Polish Rektifiyeli

Detaylı Ürün Arama