Yurtbay Seramik, İSO İkinci 500 Listesinde 51 Basamak Yükseldi Yurtbay Seramik, İSO İkinci 500 Listesinde 51 Basamak Yükseldi

İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından her yıl düzenli olarak açıklanan, Türkiye ekonomisine tutulan güçlü bir ayna niteliğinde olan 'Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu' araştırmasının 2013 yılı sonuçları açıklandı.

Yurtbay Seramik, sürekli ve sürdürülebilir büyümesini tescilleyerek; bir önceki yıla göre 51 sıra yükselerek 7. sırada yer aldı.
İSO ikinci 500’deki yerimiz Yurtbay Seramik için için gurur verici bir tablodur diyen Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Girgin; “Bundan sonra da şirketimiz başarılı sermaye yönetimi ve güçlü bilanço değeri ile başarı grafiğini yukarıya taşımaya devam edecek. Yüksek kalite standartlarıyla tüm dünya için üretmeye ve ihraç ederek Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Son yıllarda iş dünyasına yönelik yapılan bütün araştırmalarda ve yayınlanan tüm istatistiklerde yükselişe geçen Yurtbay Seramik, faaliyette bulunduğu günden bugüne Türk ekonomisinin gelişiminde önemli rol oynamaya devam ediyor.

Detaylı Ürün Arama